« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rowerowy wojaż do Starego Suska (zdjęcia, wideo)

II Rodzinny Rajd Rowerowy z Ostrołęki do Suska Starego cieszył się ponownie dużym zainteresowanie i przyciągnął do wspólnej wyprawy ponad sto osób. Uczestnicy wyruszyli spod nowej miejskiej fontanny przy DH Kupiec i udali się do Starego Suska.


Nieco ponad 20 km trasa wiodła przez Dzbenin, Czarnowiec, Daniszewo, Zapieczne, Drwęcz, Susk Nowy, Susk Stary, gdzie uczestnicy dotarli do Zielonego Zakątka, aby wziąć udział we wspólnej biesiadzie i konkursach przygotowanych przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Reklama

 

Dla rowerzystów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego była to już druga impreza w obecnym sezonie, w której mogli bezpłatnie wziąć udział. Organizatorzy zaprosili do udziału uczestników z rocznika 2008 i starsi, chociaż nie brakowało młodszych rowerzystów, którzy dołączyli do imprezy wraz z rodzicami. Nagrody wręczali wspólnie przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski i dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz.

 

Z pewnością duże zainteresowanie taką formą spędzenia wolnego czasu sprawi, że Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprosi do udziału również w kolejnej wakacyjnej odsłonie rowerowych spotkań. Gdzie chcielibyście udać się na wycieczkę następnym razem? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.Zobacz zdjęcia:
II Rodzinny Rajd Rowerowy do Starego Suska

 

Odsłon: 2101
Komentarzy: 3
09:40, 12.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kolarski peleton zawitał po przewie do Długosiodła

Kolarski peleton zawitał po przewie do Długosiodła

Kolarski peleton prowadzony przez Grzegorza Wajsa po pięciu latach wrócił do Długosiodła. Ta urokliwa gmina, leżąca w północno-wschodniej części Mazowsza, była gospodarzem siódmego etapu Lotto Poland Bike Marathon. Kto był najszybszy na trasie?

Rodzinny Rajd Rowerowy do Suska Starego. Dołącz

Rodzinny Rajd Rowerowy do Suska Starego. Dołącz

II Rodzinny Rajd Rowerowy do Suska Starego to bardzo dobra okazja, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Celem rajdu jest poznawanie przyjaznych rowerzystom terenów powiatu ostrołęckiego oraz poznawanie zakątków historycznych Kurpiowszczyzny.

Kolarze z regionu powalczą w Długosiodle (wideo)

Kolarze z regionu powalczą w Długosiodle (wideo)

Po pięciu latach kolarski peleton Poland Bike wraca do Długosiodła. Urokliwa gmina, leżąca w północno-wschodniej części Mazowsza, będzie gospodarzem Poland Bike Marathon. To będzie już siódmy etap tegorocznego cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich.

Rowerzyści pojechali do Przystani (zdjęcia, wideo)

Rowerzyści pojechali do Przystani (zdjęcia, wideo)

Ponad 260 uczestników wzięło udział w XII Kurpiowskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym w gminie Olszewo-Borki. Każdy uczestnik miał możliwość wybrania trasy w zależności od posiadanych umiejętności. Najkrótszą trzeba było pokonać dystans 28 km.

Ponad pół tysiąca kilometrów Tomasza Jarkowskiego

Ponad pół tysiąca kilometrów Tomasza Jarkowskiego

Ponad pół tysiąca km i to jednego dnia na rowerze zaliczył reprezentant Klubu Kolarskiego 24h Tomasz Jarkowski podczas zawodów w Parczewie. Wyścig prowadził m.in. przez Kranystaw, Józefów, Janów Lubelski, Żółkiewę, Dąbrowę i finisz na stadionie w Parczewie.

» Wasze komentarze

Aga @ 10:44, 12.06.2018r. IP: *.*.253.86

Do piesków w Kruszewie :)

Zgubiono klucze @ 22:38, 12.06.2018r. IP: *

Podczas rajdu zgubiono pęk kluczy. Ktoś może widział/ znalazł?

uczestniczka @ 07:50, 16.06.2018r. IP: *.*.15.41

Wspaniałe nagrody były :) Warto było pojechać. I te widoki w Zielonym Zakątku ahhhh :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo