« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rowerowy wojaż do Starego Suska (zdjęcia, wideo)

II Rodzinny Rajd Rowerowy z Ostrołęki do Suska Starego cieszył się ponownie dużym zainteresowanie i przyciągnął do wspólnej wyprawy ponad sto osób. Uczestnicy wyruszyli spod nowej miejskiej fontanny przy DH Kupiec i udali się do Starego Suska.


Nieco ponad 20 km trasa wiodła przez Dzbenin, Czarnowiec, Daniszewo, Zapieczne, Drwęcz, Susk Nowy, Susk Stary, gdzie uczestnicy dotarli do Zielonego Zakątka, aby wziąć udział we wspólnej biesiadzie i konkursach przygotowanych przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Reklama

 

Dla rowerzystów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego była to już druga impreza w obecnym sezonie, w której mogli bezpłatnie wziąć udział. Organizatorzy zaprosili do udziału uczestników z rocznika 2008 i starsi, chociaż nie brakowało młodszych rowerzystów, którzy dołączyli do imprezy wraz z rodzicami. Nagrody wręczali wspólnie przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski i dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz.

 

Z pewnością duże zainteresowanie taką formą spędzenia wolnego czasu sprawi, że Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprosi do udziału również w kolejnej wakacyjnej odsłonie rowerowych spotkań. Gdzie chcielibyście udać się na wycieczkę następnym razem? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.


JBB

Zobacz zdjęcia:
II Rodzinny Rajd Rowerowy do Starego Suska

 

Odsłon: 4094
Komentarzy: 3
09:40, 12.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sukcesy KK24h w Starej Grabownicy (zdjęcia)

Sukcesy KK24h w Starej Grabownicy (zdjęcia)

Mariusz Nadany z Morzyczyna Włościańskiego wygrał rywalizację w dożynkowym wyścigu rowerowym w Starej Grabownicy. W kategorii open wyprzedził drugiego na mecie reprezentanta Klubu Kolarskiego 24h Macieja Karwowskiego z Łomży.

Rowerzystom niestraszna ulewa (zdjęcia, wideo)

Rowerzystom niestraszna ulewa (zdjęcia, wideo)

Ponad czterdzieści osób zdecydowało się na udział w III Rodzinnym Rajdzie Rowerowym do Przystani. Mimo złych warunków atmosferycznych impreza została przeprowadzona, ale trasa przejazdu została znacznie skrócona. Zobacz, jak wyglądała trasa przejazdu. 

Kolarze KK24h walczyli w Bukowinie Tatrzańskiej

Kolarze KK24h walczyli w Bukowinie Tatrzańskiej

Reprezentacja Klubu Kolarskiego 24h po raz kolejny wybrała się na wyścigu Tour de Pologne Amatorów. Na 58 km najlepiej poradził sobie Dariusz Aleksandrowicz, który dojechał to mety w czasie 1:55:02, wyraźnie wyprzedzając kolegów z drużyny.

Już setka uczestników w rajdzie do Przystani

Już setka uczestników w rajdzie do Przystani

Już ponad setka uczestników zgłosiła się na wyprawę z Ostrołęki do Przystani. Celem wspólnych wypraw mieszkańców naszego regionu jest poznawanie przyjaznych rowerzystom okolic miasta oraz poznawanie okolicznych zakątków historycznych.

Nowy rekord rzekuńskiej czasówki (zdjęcia, wideo)

Nowy rekord rzekuńskiej czasówki (zdjęcia, wideo)

Tomasz Majewski z Serocka ustanowił nowy rekord czasówki w Rzekuniu. Trasę o długości 10 km pokonał w czasie 13 minut i 3 sekund! Drugi na mecie był Przemysław Zieliński z Tczewa - 13:32 i a trzeci Sławomir Niciński z Otwocka - 13:58.

» Wasze komentarze

Aga @ 10:44, 12.06.2018r. IP: *.*.253.86

Do piesków w Kruszewie :)

Zgubiono klucze @ 22:38, 12.06.2018r. IP: *

Podczas rajdu zgubiono pęk kluczy. Ktoś może widział/ znalazł?

uczestniczka @ 07:50, 16.06.2018r. IP: *.*.15.41

Wspaniałe nagrody były :) Warto było pojechać. I te widoki w Zielonym Zakątku ahhhh :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo