« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rowerowy wojaż do Starego Suska (zdjęcia, wideo)

II Rodzinny Rajd Rowerowy z Ostrołęki do Suska Starego cieszył się ponownie dużym zainteresowanie i przyciągnął do wspólnej wyprawy ponad sto osób. Uczestnicy wyruszyli spod nowej miejskiej fontanny przy DH Kupiec i udali się do Starego Suska.


Nieco ponad 20 km trasa wiodła przez Dzbenin, Czarnowiec, Daniszewo, Zapieczne, Drwęcz, Susk Nowy, Susk Stary, gdzie uczestnicy dotarli do Zielonego Zakątka, aby wziąć udział we wspólnej biesiadzie i konkursach przygotowanych przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Reklama

 

Dla rowerzystów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego była to już druga impreza w obecnym sezonie, w której mogli bezpłatnie wziąć udział. Organizatorzy zaprosili do udziału uczestników z rocznika 2008 i starsi, chociaż nie brakowało młodszych rowerzystów, którzy dołączyli do imprezy wraz z rodzicami. Nagrody wręczali wspólnie przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski i dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz.

 

Z pewnością duże zainteresowanie taką formą spędzenia wolnego czasu sprawi, że Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprosi do udziału również w kolejnej wakacyjnej odsłonie rowerowych spotkań. Gdzie chcielibyście udać się na wycieczkę następnym razem? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.Zobacz zdjęcia:
II Rodzinny Rajd Rowerowy do Starego Suska

 

Odsłon: 5535
Komentarzy: 3
09:40, 12.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

Aga @ 10:44, 12.06.2018r. IP: *.*.253.86

Do piesków w Kruszewie :)

Zgubiono klucze @ 22:38, 12.06.2018r. IP: *

Podczas rajdu zgubiono pęk kluczy. Ktoś może widział/ znalazł?

uczestniczka @ 07:50, 16.06.2018r. IP: *.*.15.41

Wspaniałe nagrody były :) Warto było pojechać. I te widoki w Zielonym Zakątku ahhhh :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo