« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do udziału w wyjątkowym biegu w Przystani pod hasłem Love'Las Run, które zostało zaplanowane na niedzielę, 17 czerwca. Do rywalizacji może dołączyć każdy, a udział w zawodach jest bezpłatny.


Na uczestników czekać będą trasy o długości odpowiednio 5 km i 10 km do wyboru. Dla pierwszych 100 osób, które dotrą na metę zostały przygotowane okolicznościowe medale. Dodatkowo dla najlepszych trzech kobiet i trzech mężczyzn otrzyma pamiątkowe statuetki.

Reklama

 

Dla wszystkich uczestników został przewidziany także posiłek regeneracyjny oraz woda, napoje i słodki poczęstunek. Dla najmłodszych stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka przygotowało gry i zabawy.

 

- Bieg ma charakter treningowy bez elektronicznego pomiaru czasu. Las, przyjaciele, luzik, fun! Dzieci można zostawić pod opieką harcerek - informuje prezes stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka Klaudia Baczewska i zachęca, aby wspólnie spędzić niedzielne przedpołudnie.


Energas

Start i meta zostały zlokalizowane przy Szkole Podstawowej w Przystani o godz. 10.00. Bieg jest bezpłatny, a uczestników obowiązują zapisy w dniu zawodów w godz. 8.00 - 9.45. Zapraszamy w imieniu organizatorów stowarzyszenia Biegam Bo Lubię Ostrołęka i gminy Olszewo-Borki.

Odsłon: 3432
Komentarzy: 1
09:31, 13.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w mityngu rozpoczynającym sezon 2019. W zawodach bardzo dobrą dyspozycją wykazali się kulomioci prowadzeni przez trenerów Katarzynę i Konrada Szusterów.

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Już trzy starty w nowym sezonie halowym mają za sobą lekkoatleci UKS Siódemka w mityngach przeprowadzonych w Aleksandrowie Łódzkim, Warszawie i Toruniu. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zanotowali dobry wyniki.

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Półmaratonie Kurpiowskim. Na trasie o długości 21.097 km finiszował z dobrym wynikiem 1:09:45. Impreza była wydarzeniem wzbudzającym największe zainteresowanie w maju 2018 roku.

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w finałowych zawodach Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach zaprezentowali się młodzi adepci prowadzeni przez trenerów Katarzynę Szuster i Bartosza Witkowskiego.

Bieg WOŚP 'Policz się z cukrzycą' po raz pierwszy

Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" po raz pierwszy

Już blisko 150 osób zgłosiło się do pierwszej ostrołęckiej edycji biegu "Policz się z cukrzycą". Impreza będzie towarzyszyła finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 13 stycznia uczestnicy będą rywalizowali na trasie liczącej 5 km. 

» Wasze komentarze

F-news @ 11:57, 14.06.2018r. IP: *.*.51.91

BiBLian gate
Po kilku dniach ciszy kolejne wiadomości o radykalnym stowarzyszeniu BiBLian. Tym razem ogłoszenie o obozie treningowym i rekrutacji nowych członków.
Czy tym razem w obławie będą uczestniczyć wojska obrony terytorialnej?
Czy jest to jedynie odwrócenie uwagi od biegu tramwajarza?

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama



Serafin



BeeHero

Najnowsze wideo