« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do udziału w wyjątkowym biegu w Przystani pod hasłem Love'Las Run, które zostało zaplanowane na niedzielę, 17 czerwca. Do rywalizacji może dołączyć każdy, a udział w zawodach jest bezpłatny.


Na uczestników czekać będą trasy o długości odpowiednio 5 km i 10 km do wyboru. Dla pierwszych 100 osób, które dotrą na metę zostały przygotowane okolicznościowe medale. Dodatkowo dla najlepszych trzech kobiet i trzech mężczyzn otrzyma pamiątkowe statuetki.

Reklama

 

Dla wszystkich uczestników został przewidziany także posiłek regeneracyjny oraz woda, napoje i słodki poczęstunek. Dla najmłodszych stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka przygotowało gry i zabawy.

 

- Bieg ma charakter treningowy bez elektronicznego pomiaru czasu. Las, przyjaciele, luzik, fun! Dzieci można zostawić pod opieką harcerek - informuje prezes stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka Klaudia Baczewska i zachęca, aby wspólnie spędzić niedzielne przedpołudnie.Start i meta zostały zlokalizowane przy Szkole Podstawowej w Przystani o godz. 10.00. Bieg jest bezpłatny, a uczestników obowiązują zapisy w dniu zawodów w godz. 8.00 - 9.45. Zapraszamy w imieniu organizatorów stowarzyszenia Biegam Bo Lubię Ostrołęka i gminy Olszewo-Borki.

Odsłon: 3215
Komentarzy: 1
09:31, 13.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Już po raz szósty Klub Sportowy Arco Ławy zaprosił zawodniczki i zawodników z całego regionu, a także najdalszych zakątków naszego kraju do rywalizacji w biegu na dystansie 10 km. Najlepszy okazał się tym razem Krzysztof Żebrowski z Makowa Mazowieckiego.

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

Dokładnie 250 zawodniczek i zawodników stanie do rywalizacji w VI Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów w Susku Starym. Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a rekord trasy z roku na rok poprawia Przemysław Dąbrowski. Kto wygra w obecnej edycji?

» Wasze komentarze

F-news @ 11:57, 14.06.2018r. IP: *.*.51.91

BiBLian gate
Po kilku dniach ciszy kolejne wiadomości o radykalnym stowarzyszeniu BiBLian. Tym razem ogłoszenie o obozie treningowym i rekrutacji nowych członków.
Czy tym razem w obławie będą uczestniczyć wojska obrony terytorialnej?
Czy jest to jedynie odwrócenie uwagi od biegu tramwajarza?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo