« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do udziału w wyjątkowym biegu w Przystani pod hasłem Love'Las Run, które zostało zaplanowane na niedzielę, 17 czerwca. Do rywalizacji może dołączyć każdy, a udział w zawodach jest bezpłatny.


Na uczestników czekać będą trasy o długości odpowiednio 5 km i 10 km do wyboru. Dla pierwszych 100 osób, które dotrą na metę zostały przygotowane okolicznościowe medale. Dodatkowo dla najlepszych trzech kobiet i trzech mężczyzn otrzyma pamiątkowe statuetki.

Reklama

 

Dla wszystkich uczestników został przewidziany także posiłek regeneracyjny oraz woda, napoje i słodki poczęstunek. Dla najmłodszych stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka przygotowało gry i zabawy.

 

- Bieg ma charakter treningowy bez elektronicznego pomiaru czasu. Las, przyjaciele, luzik, fun! Dzieci można zostawić pod opieką harcerek - informuje prezes stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka Klaudia Baczewska i zachęca, aby wspólnie spędzić niedzielne przedpołudnie.


Energas

Start i meta zostały zlokalizowane przy Szkole Podstawowej w Przystani o godz. 10.00. Bieg jest bezpłatny, a uczestników obowiązują zapisy w dniu zawodów w godz. 8.00 - 9.45. Zapraszamy w imieniu organizatorów stowarzyszenia Biegam Bo Lubię Ostrołęka i gminy Olszewo-Borki.

Odsłon: 2180
Komentarzy: 1
09:31, 13.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

Ponad sto zawodniczek i zawodników zgłosiło się do rywalizacji w IV Biegu Kolejarza na osiedlu Stacja. Uczestnicy rywalizować będą na 3 km trasie. Wciąż można zgłosić się do zawodów. Dodatkowo przeprowadzony zostanie m.in. marsz Nordic Walking na 3 km.

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Bardzo udane występy na swoim koncie zapisała wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska w imprezach rozgrywanych w Łodzi, Białymstoku i Chorzowie. Zawodniczka pochodząca z Lelisa dwukrotnie stawała na podium rywalizacji.

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Świetny występ zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Słubicach. W zawodach rewelacyjnie zaprezentowała się Magdalena Olszewska, która wywalczyła srebrny medal.

Triumfy Baczewskiej i Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Triumfy Baczewskiej i Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia okazał się najlepszy na dystansie 10 km podczas rozgrywanego już po raz szósty Festiwalu Biegowego w gminie Olszewo-Borki. Linię mety przekroczył w czasie 36 minut i 57 sekund. W gronie kobiet najlepsza była Klaudia Baczewska.

Ostrołęczanie pobiegli w Komorowie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęczanie pobiegli w Komorowie (zdjęcia, wideo)

Dokładnie 170 uczestników z całego kraju przystąpiło do rywalizacji w drugiej edycji Biegu Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie. Do pokonania było 10 km, a na trasie nie zabrakło ostrołęczan i mieszkańców powiatu ostrołęckiego.

» Wasze komentarze

F-news @ 11:57, 14.06.2018r. IP: *.*.51.91

BiBLian gate
Po kilku dniach ciszy kolejne wiadomości o radykalnym stowarzyszeniu BiBLian. Tym razem ogłoszenie o obozie treningowym i rekrutacji nowych członków.
Czy tym razem w obławie będą uczestniczyć wojska obrony terytorialnej?
Czy jest to jedynie odwrócenie uwagi od biegu tramwajarza?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo