« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 sierpnia 2018 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do udziału w wyjątkowym biegu w Przystani pod hasłem Love'Las Run, które zostało zaplanowane na niedzielę, 17 czerwca. Do rywalizacji może dołączyć każdy, a udział w zawodach jest bezpłatny.


Na uczestników czekać będą trasy o długości odpowiednio 5 km i 10 km do wyboru. Dla pierwszych 100 osób, które dotrą na metę zostały przygotowane okolicznościowe medale. Dodatkowo dla najlepszych trzech kobiet i trzech mężczyzn otrzyma pamiątkowe statuetki.

Reklama

 

Dla wszystkich uczestników został przewidziany także posiłek regeneracyjny oraz woda, napoje i słodki poczęstunek. Dla najmłodszych stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka przygotowało gry i zabawy.

 

- Bieg ma charakter treningowy bez elektronicznego pomiaru czasu. Las, przyjaciele, luzik, fun! Dzieci można zostawić pod opieką harcerek - informuje prezes stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka Klaudia Baczewska i zachęca, aby wspólnie spędzić niedzielne przedpołudnie.Start i meta zostały zlokalizowane przy Szkole Podstawowej w Przystani o godz. 10.00. Bieg jest bezpłatny, a uczestników obowiązują zapisy w dniu zawodów w godz. 8.00 - 9.45. Zapraszamy w imieniu organizatorów stowarzyszenia Biegam Bo Lubię Ostrołęka i gminy Olszewo-Borki.

Odsłon: 2963
Komentarzy: 1
09:31, 13.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska, trener OKLA Bartosz Witkowski i mistrzyni wśród weteranek Ewa Bartosik gościły w Obierwi. Celem spotkania był trening z dziećmi w ramach projektu "Aktywne Wakacje 2018".

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Rywalizacja w Cross na Ostroj Łące podczas pikniku trzeźwościowego organizowanego przez stowarzyszenie Arkadia to już tradycja. Emocji na trasie nie brakowało już w tegorocznej rywalizacji zarówno w gronie dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyka Magdalena Żebrowska ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Medale Mistrzostw Polski i wyjazd na prestiżowe zawody do Londynu sprawiły, że apetyt na kolejne sukcesy stał się jeszcze większy.

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ambitnie walczyli o jak najlepsze wyniki w Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie. Medale były poza zasięgiem podopiecznych trenerów Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów.

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowali się w zawodach kontrolnych przed Mistrzostwami Polsku U18. W zawodach w Warszawie zaprezentowała się czwórka podopiecznych Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.

» Wasze komentarze

F-news @ 11:57, 14.06.2018r. IP: *.*.51.91

BiBLian gate
Po kilku dniach ciszy kolejne wiadomości o radykalnym stowarzyszeniu BiBLian. Tym razem ogłoszenie o obozie treningowym i rekrutacji nowych członków.
Czy tym razem w obławie będą uczestniczyć wojska obrony terytorialnej?
Czy jest to jedynie odwrócenie uwagi od biegu tramwajarza?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo