« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 sierpnia 2018 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Świetny występ zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Słubicach. W zawodach rewelacyjnie zaprezentowała się Magdalena Olszewska, która wywalczyła srebrny medal.


Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w rzucie dyskiem U20 (1 kg) wywalczyła srebrny medal miejsce z rezultatem 45.47 m, poprawiając rekord życiowy i uzyskała pierwszą klasę sportową i drugi wynik na krajowych listach w obecnym sezonie.

Reklama

 

Dwa brązowe medale w zawodach wywalczyła Katarzyna Butler. Zawodniczka prowadzona przez trenera Bartosza Witkowskiego w kategorii wiekowej U18 w biegu na 1500 m uzyskała wynik 4:48.60 s, a na 800 m uzyskała 2:17.90 s, poprawiając rekord życiowy.

 

Najmniej lubiane przez sportowców czwarte miejsce w konkursie pchnięcia kulą U20 (6 kg) rezultatem 16.54 m wywalczył Damian Niedźwiecki, a jego klubowy kolega Oskar Żebrowski w tej samej konkurencji zajął szóstą lokatę z wynikiem 15.44 m. Damian Niedźwiecki został również sklasyfikowany na szóstym miejscu w konkursie rzutu dyskiem U20 (1.75 kg) - 47.87 m.

 

Kolejna z reprezentantek OKLA Gabriela Pszczoła startowała w pchnięciu kulą U18 (3 kg) i zajęła szóste miejsce z wynikiem 12.01 m. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów brała udział także w konkursie rzutu młotem U18 (3 kg) z wynikiem 29.46 m zajęła czternaste miejsce.W zawodach uczestniczyła również Julia Mroczkowska w rzucie dyskiem U18 (1 kg), niestety zawodniczka "nie zaliczyła" żadnej próby w eliminacjach, dlatego nie została sklasyfikowana.

Odsłon: 3063
Komentarzy: 1
09:32, 13.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska, trener OKLA Bartosz Witkowski i mistrzyni wśród weteranek Ewa Bartosik gościły w Obierwi. Celem spotkania był trening z dziećmi w ramach projektu "Aktywne Wakacje 2018".

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Rywalizacja w Cross na Ostroj Łące podczas pikniku trzeźwościowego organizowanego przez stowarzyszenie Arkadia to już tradycja. Emocji na trasie nie brakowało już w tegorocznej rywalizacji zarówno w gronie dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyka Magdalena Żebrowska ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Medale Mistrzostw Polski i wyjazd na prestiżowe zawody do Londynu sprawiły, że apetyt na kolejne sukcesy stał się jeszcze większy.

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ambitnie walczyli o jak najlepsze wyniki w Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie. Medale były poza zasięgiem podopiecznych trenerów Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów.

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowali się w zawodach kontrolnych przed Mistrzostwami Polsku U18. W zawodach w Warszawie zaprezentowała się czwórka podopiecznych Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.

» Wasze komentarze

po @ 05:36, 14.06.2018r. IP: *.*.181.13

Na jakich zasadach zawodnicy uczniowskiego miejskiego klubu startują w wiejskich zawodach? Czy dzięki podwójnej rejestracji czy w jakiś inny sposób? A może to jest dowód na upadek naszego miasta do poziomu wioski. Czy to nie jest jakiś wałek i co na to trenerzy?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo