« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Świetny występ zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Słubicach. W zawodach rewelacyjnie zaprezentowała się Magdalena Olszewska, która wywalczyła srebrny medal.


Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w rzucie dyskiem U20 (1 kg) wywalczyła srebrny medal miejsce z rezultatem 45.47 m, poprawiając rekord życiowy i uzyskała pierwszą klasę sportową i drugi wynik na krajowych listach w obecnym sezonie.

Reklama

 

Dwa brązowe medale w zawodach wywalczyła Katarzyna Butler. Zawodniczka prowadzona przez trenera Bartosza Witkowskiego w kategorii wiekowej U18 w biegu na 1500 m uzyskała wynik 4:48.60 s, a na 800 m uzyskała 2:17.90 s, poprawiając rekord życiowy.

 

Najmniej lubiane przez sportowców czwarte miejsce w konkursie pchnięcia kulą U20 (6 kg) rezultatem 16.54 m wywalczył Damian Niedźwiecki, a jego klubowy kolega Oskar Żebrowski w tej samej konkurencji zajął szóstą lokatę z wynikiem 15.44 m. Damian Niedźwiecki został również sklasyfikowany na szóstym miejscu w konkursie rzutu dyskiem U20 (1.75 kg) - 47.87 m.

 

Kolejna z reprezentantek OKLA Gabriela Pszczoła startowała w pchnięciu kulą U18 (3 kg) i zajęła szóste miejsce z wynikiem 12.01 m. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów brała udział także w konkursie rzutu młotem U18 (3 kg) z wynikiem 29.46 m zajęła czternaste miejsce.W zawodach uczestniczyła również Julia Mroczkowska w rzucie dyskiem U18 (1 kg), niestety zawodniczka "nie zaliczyła" żadnej próby w eliminacjach, dlatego nie została sklasyfikowana.

Odsłon: 3253
Komentarzy: 1
09:32, 13.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Już po raz szósty Klub Sportowy Arco Ławy zaprosił zawodniczki i zawodników z całego regionu, a także najdalszych zakątków naszego kraju do rywalizacji w biegu na dystansie 10 km. Najlepszy okazał się tym razem Krzysztof Żebrowski z Makowa Mazowieckiego.

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

Dokładnie 250 zawodniczek i zawodników stanie do rywalizacji w VI Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów w Susku Starym. Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a rekord trasy z roku na rok poprawia Przemysław Dąbrowski. Kto wygra w obecnej edycji?

» Wasze komentarze

po @ 05:36, 14.06.2018r. IP: *.*.181.13

Na jakich zasadach zawodnicy uczniowskiego miejskiego klubu startują w wiejskich zawodach? Czy dzięki podwójnej rejestracji czy w jakiś inny sposób? A może to jest dowód na upadek naszego miasta do poziomu wioski. Czy to nie jest jakiś wałek i co na to trenerzy?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo