« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Świetny występ zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Słubicach. W zawodach rewelacyjnie zaprezentowała się Magdalena Olszewska, która wywalczyła srebrny medal.


Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w rzucie dyskiem U20 (1 kg) wywalczyła srebrny medal miejsce z rezultatem 45.47 m, poprawiając rekord życiowy i uzyskała pierwszą klasę sportową i drugi wynik na krajowych listach w obecnym sezonie.

Reklama

 

Dwa brązowe medale w zawodach wywalczyła Katarzyna Butler. Zawodniczka prowadzona przez trenera Bartosza Witkowskiego w kategorii wiekowej U18 w biegu na 1500 m uzyskała wynik 4:48.60 s, a na 800 m uzyskała 2:17.90 s, poprawiając rekord życiowy.

 

Najmniej lubiane przez sportowców czwarte miejsce w konkursie pchnięcia kulą U20 (6 kg) rezultatem 16.54 m wywalczył Damian Niedźwiecki, a jego klubowy kolega Oskar Żebrowski w tej samej konkurencji zajął szóstą lokatę z wynikiem 15.44 m. Damian Niedźwiecki został również sklasyfikowany na szóstym miejscu w konkursie rzutu dyskiem U20 (1.75 kg) - 47.87 m.

 

Kolejna z reprezentantek OKLA Gabriela Pszczoła startowała w pchnięciu kulą U18 (3 kg) i zajęła szóste miejsce z wynikiem 12.01 m. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów brała udział także w konkursie rzutu młotem U18 (3 kg) z wynikiem 29.46 m zajęła czternaste miejsce.


Esprit

W zawodach uczestniczyła również Julia Mroczkowska w rzucie dyskiem U18 (1 kg), niestety zawodniczka "nie zaliczyła" żadnej próby w eliminacjach, dlatego nie została sklasyfikowana.

Odsłon: 3475
Komentarzy: 1
09:32, 13.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w mityngu rozpoczynającym sezon 2019. W zawodach bardzo dobrą dyspozycją wykazali się kulomioci prowadzeni przez trenerów Katarzynę i Konrada Szusterów.

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Już trzy starty w nowym sezonie halowym mają za sobą lekkoatleci UKS Siódemka w mityngach przeprowadzonych w Aleksandrowie Łódzkim, Warszawie i Toruniu. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zanotowali dobry wyniki.

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Półmaratonie Kurpiowskim. Na trasie o długości 21.097 km finiszował z dobrym wynikiem 1:09:45. Impreza była wydarzeniem wzbudzającym największe zainteresowanie w maju 2018 roku.

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w finałowych zawodach Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach zaprezentowali się młodzi adepci prowadzeni przez trenerów Katarzynę Szuster i Bartosza Witkowskiego.

Bieg WOŚP 'Policz się z cukrzycą' po raz pierwszy

Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" po raz pierwszy

Już blisko 150 osób zgłosiło się do pierwszej ostrołęckiej edycji biegu "Policz się z cukrzycą". Impreza będzie towarzyszyła finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 13 stycznia uczestnicy będą rywalizowali na trasie liczącej 5 km. 

» Wasze komentarze

po @ 05:36, 14.06.2018r. IP: *.*.181.13

Na jakich zasadach zawodnicy uczniowskiego miejskiego klubu startują w wiejskich zawodach? Czy dzięki podwójnej rejestracji czy w jakiś inny sposób? A może to jest dowód na upadek naszego miasta do poziomu wioski. Czy to nie jest jakiś wałek i co na to trenerzy?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo