« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Świetny występ zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Słubicach. W zawodach rewelacyjnie zaprezentowała się Magdalena Olszewska, która wywalczyła srebrny medal.


Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w rzucie dyskiem U20 (1 kg) wywalczyła srebrny medal miejsce z rezultatem 45.47 m, poprawiając rekord życiowy i uzyskała pierwszą klasę sportową i drugi wynik na krajowych listach w obecnym sezonie.

Reklama

 

Dwa brązowe medale w zawodach wywalczyła Katarzyna Butler. Zawodniczka prowadzona przez trenera Bartosza Witkowskiego w kategorii wiekowej U18 w biegu na 1500 m uzyskała wynik 4:48.60 s, a na 800 m uzyskała 2:17.90 s, poprawiając rekord życiowy.

 

Najmniej lubiane przez sportowców czwarte miejsce w konkursie pchnięcia kulą U20 (6 kg) rezultatem 16.54 m wywalczył Damian Niedźwiecki, a jego klubowy kolega Oskar Żebrowski w tej samej konkurencji zajął szóstą lokatę z wynikiem 15.44 m. Damian Niedźwiecki został również sklasyfikowany na szóstym miejscu w konkursie rzutu dyskiem U20 (1.75 kg) - 47.87 m.

 

Kolejna z reprezentantek OKLA Gabriela Pszczoła startowała w pchnięciu kulą U18 (3 kg) i zajęła szóste miejsce z wynikiem 12.01 m. Podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów brała udział także w konkursie rzutu młotem U18 (3 kg) z wynikiem 29.46 m zajęła czternaste miejsce.


Energas

W zawodach uczestniczyła również Julia Mroczkowska w rzucie dyskiem U18 (1 kg), niestety zawodniczka "nie zaliczyła" żadnej próby w eliminacjach, dlatego nie została sklasyfikowana.

Odsłon: 2464
Komentarzy: 1
09:32, 13.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

Ponad sto zawodniczek i zawodników zgłosiło się do rywalizacji w IV Biegu Kolejarza na osiedlu Stacja. Uczestnicy rywalizować będą na 3 km trasie. Wciąż można zgłosić się do zawodów. Dodatkowo przeprowadzony zostanie m.in. marsz Nordic Walking na 3 km.

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Bardzo udane występy na swoim koncie zapisała wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska w imprezach rozgrywanych w Łodzi, Białymstoku i Chorzowie. Zawodniczka pochodząca z Lelisa dwukrotnie stawała na podium rywalizacji.

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do udziału w wyjątkowym biegu w Przystani pod hasłem Love'Las Run, które zostało zaplanowane na niedzielę, 17 czerwca. Do rywalizacji może dołączyć każdy, a udział w zawodach jest bezpłatny.

Triumfy Baczewskiej i Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Triumfy Baczewskiej i Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia okazał się najlepszy na dystansie 10 km podczas rozgrywanego już po raz szósty Festiwalu Biegowego w gminie Olszewo-Borki. Linię mety przekroczył w czasie 36 minut i 57 sekund. W gronie kobiet najlepsza była Klaudia Baczewska.

Ostrołęczanie pobiegli w Komorowie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęczanie pobiegli w Komorowie (zdjęcia, wideo)

Dokładnie 170 uczestników z całego kraju przystąpiło do rywalizacji w drugiej edycji Biegu Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie. Do pokonania było 10 km, a na trasie nie zabrakło ostrołęczan i mieszkańców powiatu ostrołęckiego.

» Wasze komentarze

po @ 05:36, 14.06.2018r. IP: *.*.181.13

Na jakich zasadach zawodnicy uczniowskiego miejskiego klubu startują w wiejskich zawodach? Czy dzięki podwójnej rejestracji czy w jakiś inny sposób? A może to jest dowód na upadek naszego miasta do poziomu wioski. Czy to nie jest jakiś wałek i co na to trenerzy?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo