« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Bardzo udane występy na swoim koncie zapisała wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska w imprezach rozgrywanych w Łodzi, Białymstoku i Chorzowie. Zawodniczka pochodząca z Lelisa dwukrotnie stawała na podium rywalizacji.


Magdalena Żebrowska obecnie reprezentuje barwy KS Podlasie Białystok prowadzona przez trenera Roberta Nazarkiewicza. Podczas zawodów rozgrywanych na Podlasiu w najlepszej próbie uzyskała 6.30 m i zajęła pierwszą lokatę zdecydowanie pokonując resztę stawki. Drugą lokatę zajęła Katarzyna Bargielska z Łomży z wynikiem - 5.79 m, a trzecia Dominika Suszyńska z Podlasia Białystok uzyskała 5.65 m.

Reklama

 

Kolejnym startem był udział w XXVI Memoriale Szumlewskiego w Łodzi, gdzie Magdalena Żebrowska wywalczyła kolejny złoty medal z rezultatem 6.15 m. Drugą lokatę zajęła Karolina Włodawska z Kielc - 5.89 m, a trzecią Linda Weiszewska - 5.83 m.

 

W miniony piątek Magdalena Żebrowska wystartowała z kolei w 64 Memoriale Janusza Kusocińskiego w Chorzowie. W zawodach dwukrotnie uzyskała wynik 6.12 m w najlepszych próbach i zajęła szóstą lokatę. Konkurs wygrała Christabel Neetey z Kanady z bardzo dobrym wynikiem 6.88 m, wyprzedzając Brittney Reese z USA z wynikiem 6.87 m i Sharę Proctor z Wielkiej Brytanii - 6.79 m.Więcej o sukcesach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki i wychowanków w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 4743
Komentarzy: 1
09:10, 14.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w mityngu rozpoczynającym sezon 2019. W zawodach bardzo dobrą dyspozycją wykazali się kulomioci prowadzeni przez trenerów Katarzynę i Konrada Szusterów.

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Już trzy starty w nowym sezonie halowym mają za sobą lekkoatleci UKS Siódemka w mityngach przeprowadzonych w Aleksandrowie Łódzkim, Warszawie i Toruniu. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zanotowali dobry wyniki.

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Półmaratonie Kurpiowskim. Na trasie o długości 21.097 km finiszował z dobrym wynikiem 1:09:45. Impreza była wydarzeniem wzbudzającym największe zainteresowanie w maju 2018 roku.

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w finałowych zawodach Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach zaprezentowali się młodzi adepci prowadzeni przez trenerów Katarzynę Szuster i Bartosza Witkowskiego.

Bieg WOŚP 'Policz się z cukrzycą' po raz pierwszy

Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" po raz pierwszy

Już blisko 150 osób zgłosiło się do pierwszej ostrołęckiej edycji biegu "Policz się z cukrzycą". Impreza będzie towarzyszyła finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 13 stycznia uczestnicy będą rywalizowali na trasie liczącej 5 km. 

» Wasze komentarze

J @ 14:09, 15.06.2018r. IP: *.*.238.170

Magda gratulacje zycze Ci zdrowka wytrwalosci i sily

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo