« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 sierpnia 2018 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Bardzo udane występy na swoim koncie zapisała wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska w imprezach rozgrywanych w Łodzi, Białymstoku i Chorzowie. Zawodniczka pochodząca z Lelisa dwukrotnie stawała na podium rywalizacji.


Magdalena Żebrowska obecnie reprezentuje barwy KS Podlasie Białystok prowadzona przez trenera Roberta Nazarkiewicza. Podczas zawodów rozgrywanych na Podlasiu w najlepszej próbie uzyskała 6.30 m i zajęła pierwszą lokatę zdecydowanie pokonując resztę stawki. Drugą lokatę zajęła Katarzyna Bargielska z Łomży z wynikiem - 5.79 m, a trzecia Dominika Suszyńska z Podlasia Białystok uzyskała 5.65 m.

Reklama

 

Kolejnym startem był udział w XXVI Memoriale Szumlewskiego w Łodzi, gdzie Magdalena Żebrowska wywalczyła kolejny złoty medal z rezultatem 6.15 m. Drugą lokatę zajęła Karolina Włodawska z Kielc - 5.89 m, a trzecią Linda Weiszewska - 5.83 m.

 

W miniony piątek Magdalena Żebrowska wystartowała z kolei w 64 Memoriale Janusza Kusocińskiego w Chorzowie. W zawodach dwukrotnie uzyskała wynik 6.12 m w najlepszych próbach i zajęła szóstą lokatę. Konkurs wygrała Christabel Neetey z Kanady z bardzo dobrym wynikiem 6.88 m, wyprzedzając Brittney Reese z USA z wynikiem 6.87 m i Sharę Proctor z Wielkiej Brytanii - 6.79 m.Więcej o sukcesach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki i wychowanków w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 3803
Komentarzy: 1
09:10, 14.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska, trener OKLA Bartosz Witkowski i mistrzyni wśród weteranek Ewa Bartosik gościły w Obierwi. Celem spotkania był trening z dziećmi w ramach projektu "Aktywne Wakacje 2018".

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Rywalizacja w Cross na Ostroj Łące podczas pikniku trzeźwościowego organizowanego przez stowarzyszenie Arkadia to już tradycja. Emocji na trasie nie brakowało już w tegorocznej rywalizacji zarówno w gronie dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyka Magdalena Żebrowska ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Medale Mistrzostw Polski i wyjazd na prestiżowe zawody do Londynu sprawiły, że apetyt na kolejne sukcesy stał się jeszcze większy.

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ambitnie walczyli o jak najlepsze wyniki w Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie. Medale były poza zasięgiem podopiecznych trenerów Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów.

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowali się w zawodach kontrolnych przed Mistrzostwami Polsku U18. W zawodach w Warszawie zaprezentowała się czwórka podopiecznych Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.

» Wasze komentarze

J @ 14:09, 15.06.2018r. IP: *.*.238.170

Magda gratulacje zycze Ci zdrowka wytrwalosci i sily

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo