« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Bardzo udane występy na swoim koncie zapisała wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska w imprezach rozgrywanych w Łodzi, Białymstoku i Chorzowie. Zawodniczka pochodząca z Lelisa dwukrotnie stawała na podium rywalizacji.


Magdalena Żebrowska obecnie reprezentuje barwy KS Podlasie Białystok prowadzona przez trenera Roberta Nazarkiewicza. Podczas zawodów rozgrywanych na Podlasiu w najlepszej próbie uzyskała 6.30 m i zajęła pierwszą lokatę zdecydowanie pokonując resztę stawki. Drugą lokatę zajęła Katarzyna Bargielska z Łomży z wynikiem - 5.79 m, a trzecia Dominika Suszyńska z Podlasia Białystok uzyskała 5.65 m.

Reklama

 

Kolejnym startem był udział w XXVI Memoriale Szumlewskiego w Łodzi, gdzie Magdalena Żebrowska wywalczyła kolejny złoty medal z rezultatem 6.15 m. Drugą lokatę zajęła Karolina Włodawska z Kielc - 5.89 m, a trzecią Linda Weiszewska - 5.83 m.

 

W miniony piątek Magdalena Żebrowska wystartowała z kolei w 64 Memoriale Janusza Kusocińskiego w Chorzowie. W zawodach dwukrotnie uzyskała wynik 6.12 m w najlepszych próbach i zajęła szóstą lokatę. Konkurs wygrała Christabel Neetey z Kanady z bardzo dobrym wynikiem 6.88 m, wyprzedzając Brittney Reese z USA z wynikiem 6.87 m i Sharę Proctor z Wielkiej Brytanii - 6.79 m.


JBB

Więcej o sukcesach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki i wychowanków w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 4261
Komentarzy: 1
09:10, 14.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Już po raz szósty Klub Sportowy Arco Ławy zaprosił zawodniczki i zawodników z całego regionu, a także najdalszych zakątków naszego kraju do rywalizacji w biegu na dystansie 10 km. Najlepszy okazał się tym razem Krzysztof Żebrowski z Makowa Mazowieckiego.

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

Dokładnie 250 zawodniczek i zawodników stanie do rywalizacji w VI Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów w Susku Starym. Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a rekord trasy z roku na rok poprawia Przemysław Dąbrowski. Kto wygra w obecnej edycji?

» Wasze komentarze

J @ 14:09, 15.06.2018r. IP: *.*.238.170

Magda gratulacje zycze Ci zdrowka wytrwalosci i sily

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo