« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Bardzo udane występy na swoim koncie zapisała wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska w imprezach rozgrywanych w Łodzi, Białymstoku i Chorzowie. Zawodniczka pochodząca z Lelisa dwukrotnie stawała na podium rywalizacji.


Magdalena Żebrowska obecnie reprezentuje barwy KS Podlasie Białystok prowadzona przez trenera Roberta Nazarkiewicza. Podczas zawodów rozgrywanych na Podlasiu w najlepszej próbie uzyskała 6.30 m i zajęła pierwszą lokatę zdecydowanie pokonując resztę stawki. Drugą lokatę zajęła Katarzyna Bargielska z Łomży z wynikiem - 5.79 m, a trzecia Dominika Suszyńska z Podlasia Białystok uzyskała 5.65 m.

Reklama

 

Kolejnym startem był udział w XXVI Memoriale Szumlewskiego w Łodzi, gdzie Magdalena Żebrowska wywalczyła kolejny złoty medal z rezultatem 6.15 m. Drugą lokatę zajęła Karolina Włodawska z Kielc - 5.89 m, a trzecią Linda Weiszewska - 5.83 m.

 

W miniony piątek Magdalena Żebrowska wystartowała z kolei w 64 Memoriale Janusza Kusocińskiego w Chorzowie. W zawodach dwukrotnie uzyskała wynik 6.12 m w najlepszych próbach i zajęła szóstą lokatę. Konkurs wygrała Christabel Neetey z Kanady z bardzo dobrym wynikiem 6.88 m, wyprzedzając Brittney Reese z USA z wynikiem 6.87 m i Sharę Proctor z Wielkiej Brytanii - 6.79 m.Więcej o sukcesach Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki i wychowanków w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 2853
Komentarzy: 1
09:10, 14.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

Ponad sto zawodniczek i zawodników zgłosiło się do rywalizacji w IV Biegu Kolejarza na osiedlu Stacja. Uczestnicy rywalizować będą na 3 km trasie. Wciąż można zgłosić się do zawodów. Dodatkowo przeprowadzony zostanie m.in. marsz Nordic Walking na 3 km.

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Świetny występ zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Słubicach. W zawodach rewelacyjnie zaprezentowała się Magdalena Olszewska, która wywalczyła srebrny medal.

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do udziału w wyjątkowym biegu w Przystani pod hasłem Love'Las Run, które zostało zaplanowane na niedzielę, 17 czerwca. Do rywalizacji może dołączyć każdy, a udział w zawodach jest bezpłatny.

Triumfy Baczewskiej i Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Triumfy Baczewskiej i Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia okazał się najlepszy na dystansie 10 km podczas rozgrywanego już po raz szósty Festiwalu Biegowego w gminie Olszewo-Borki. Linię mety przekroczył w czasie 36 minut i 57 sekund. W gronie kobiet najlepsza była Klaudia Baczewska.

Ostrołęczanie pobiegli w Komorowie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęczanie pobiegli w Komorowie (zdjęcia, wideo)

Dokładnie 170 uczestników z całego kraju przystąpiło do rywalizacji w drugiej edycji Biegu Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie. Do pokonania było 10 km, a na trasie nie zabrakło ostrołęczan i mieszkańców powiatu ostrołęckiego.

» Wasze komentarze

J @ 14:09, 15.06.2018r. IP: *.*.238.170

Magda gratulacje zycze Ci zdrowka wytrwalosci i sily

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo