« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Moja Ostrołęka

Aktualności

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

Ponad sto zawodniczek i zawodników zgłosiło się do rywalizacji w IV Biegu Kolejarza na osiedlu Stacja. Uczestnicy rywalizować będą na 3 km trasie. Wciąż można zgłosić się do zawodów. Dodatkowo przeprowadzony zostanie m.in. marsz Nordic Walking na 3 km.


Uczestnicy biegu podobnie, jak w jak w poprzednich trzech edycjach pobiegną wzdłuż ulicy Żeromskiego, a następnie w połowie dystansu wykonają nawrót i będą finiszować na mecie przy Obelisku Kolejarzy. W ubiegłym sezonie w rywalizacji najlepszy okazał się Adam Piątkowski wyprzedzając Karola Rogozińskiego i Krzysztofa Olszewskiego.

Reklama

 

W gronie kobiet najlepsza była Magdalena Piątak, która wyprzedziła Klaudię Baczewską i Małgorzatę Tworkowską. Do rywalizacji zgłosiło się już ponad sto zawodniczek i zawodników, ale wciąż można dołączyć do grona uczestników niedzielnej imprezy na 3000 m oraz marszu Nordic Walking. Zapisy do biegu na stronie elektronicznezapisy.pl.

 

Początek biegu głównego został zaplanowany w niedzielę, 17 czerwca na godz. 13.00. Bieg dziecięcy został z kolei przewidziany na godz. 13.40. Szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych kategorii w załączniku. Organizatorami imprezy są Zespół Szkół nr 3 w Ostrołęce, UKS MAG Ostrołęka i Rada Osiedla Stacja. Dla najlepszych zawodniczek i zawodników przygotowano puchary i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich, którzy ukończą bieg pamiątkowe medale.Odsłon: 5130
Komentarzy: 2
09:16, 14.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Już po raz szósty Klub Sportowy Arco Ławy zaprosił zawodniczki i zawodników z całego regionu, a także najdalszych zakątków naszego kraju do rywalizacji w biegu na dystansie 10 km. Najlepszy okazał się tym razem Krzysztof Żebrowski z Makowa Mazowieckiego.

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów. Kto wygra?

Dokładnie 250 zawodniczek i zawodników stanie do rywalizacji w VI Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów w Susku Starym. Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a rekord trasy z roku na rok poprawia Przemysław Dąbrowski. Kto wygra w obecnej edycji?

» Wasze komentarze

F-news @ 12:38, 14.06.2018r. IP: *.*.181.162

BiBLian Gate
Dotarliśmy do listy zawodników biegu tramwajarza.
Alarmującym jest fakt, że znajduje się na niej kilkunastu członków Stowarzyszenia BiBlian.

W niedzielę 17 czerwca bedzie miało także miejsce zgrupowanie treningowe BiBlian, podczas którego, pod przykrywką luzu i fanu, bedą werbowani nowi członkowie.

BiBlian gate nabiera rozmachu.
Czy zwykli mieszkańcy powiatu mają się czego obawiać?

Biegacz @ 15:29, 14.06.2018r. IP: *.*.165.10

W treści jest błąd. Trasa w tym roku jest inna niż w latach ubiegłych. Start i finish jest w tym samym miejscu ale z ul. Żeromskiego jest skręt w Skowrońskiego, później w Wiejską, Starowiejską i ponownie w Żeromskiego.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo