« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

Ponad sto zawodniczek i zawodników zgłosiło się do rywalizacji w IV Biegu Kolejarza na osiedlu Stacja. Uczestnicy rywalizować będą na 3 km trasie. Wciąż można zgłosić się do zawodów. Dodatkowo przeprowadzony zostanie m.in. marsz Nordic Walking na 3 km.


Uczestnicy biegu podobnie, jak w jak w poprzednich trzech edycjach pobiegną wzdłuż ulicy Żeromskiego, a następnie w połowie dystansu wykonają nawrót i będą finiszować na mecie przy Obelisku Kolejarzy. W ubiegłym sezonie w rywalizacji najlepszy okazał się Adam Piątkowski wyprzedzając Karola Rogozińskiego i Krzysztofa Olszewskiego.

Reklama

 

W gronie kobiet najlepsza była Magdalena Piątak, która wyprzedziła Klaudię Baczewską i Małgorzatę Tworkowską. Do rywalizacji zgłosiło się już ponad sto zawodniczek i zawodników, ale wciąż można dołączyć do grona uczestników niedzielnej imprezy na 3000 m oraz marszu Nordic Walking. Zapisy do biegu na stronie elektronicznezapisy.pl.

 

Początek biegu głównego został zaplanowany w niedzielę, 17 czerwca na godz. 13.00. Bieg dziecięcy został z kolei przewidziany na godz. 13.40. Szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych kategorii w załączniku. Organizatorami imprezy są Zespół Szkół nr 3 w Ostrołęce, UKS MAG Ostrołęka i Rada Osiedla Stacja. Dla najlepszych zawodniczek i zawodników przygotowano puchary i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich, którzy ukończą bieg pamiątkowe medale.


Last minute Service

Odsłon: 5876
Komentarzy: 2
09:16, 14.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w mityngu rozpoczynającym sezon 2019. W zawodach bardzo dobrą dyspozycją wykazali się kulomioci prowadzeni przez trenerów Katarzynę i Konrada Szusterów.

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Już trzy starty w nowym sezonie halowym mają za sobą lekkoatleci UKS Siódemka w mityngach przeprowadzonych w Aleksandrowie Łódzkim, Warszawie i Toruniu. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zanotowali dobry wyniki.

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Półmaratonie Kurpiowskim. Na trasie o długości 21.097 km finiszował z dobrym wynikiem 1:09:45. Impreza była wydarzeniem wzbudzającym największe zainteresowanie w maju 2018 roku.

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w finałowych zawodach Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach zaprezentowali się młodzi adepci prowadzeni przez trenerów Katarzynę Szuster i Bartosza Witkowskiego.

Bieg WOŚP 'Policz się z cukrzycą' po raz pierwszy

Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" po raz pierwszy

Już blisko 150 osób zgłosiło się do pierwszej ostrołęckiej edycji biegu "Policz się z cukrzycą". Impreza będzie towarzyszyła finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 13 stycznia uczestnicy będą rywalizowali na trasie liczącej 5 km. 

» Wasze komentarze

F-news @ 12:38, 14.06.2018r. IP: *.*.181.162

BiBLian Gate
Dotarliśmy do listy zawodników biegu tramwajarza.
Alarmującym jest fakt, że znajduje się na niej kilkunastu członków Stowarzyszenia BiBlian.

W niedzielę 17 czerwca bedzie miało także miejsce zgrupowanie treningowe BiBlian, podczas którego, pod przykrywką luzu i fanu, bedą werbowani nowi członkowie.

BiBlian gate nabiera rozmachu.
Czy zwykli mieszkańcy powiatu mają się czego obawiać?

Biegacz @ 15:29, 14.06.2018r. IP: *.*.165.10

W treści jest błąd. Trasa w tym roku jest inna niż w latach ubiegłych. Start i finish jest w tym samym miejscu ale z ul. Żeromskiego jest skręt w Skowrońskiego, później w Wiejską, Starowiejską i ponownie w Żeromskiego.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo