« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 sierpnia 2018 r., imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Moja Ostrołęka

Aktualności

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

Ponad sto zawodniczek i zawodników zgłosiło się do rywalizacji w IV Biegu Kolejarza na osiedlu Stacja. Uczestnicy rywalizować będą na 3 km trasie. Wciąż można zgłosić się do zawodów. Dodatkowo przeprowadzony zostanie m.in. marsz Nordic Walking na 3 km.


Uczestnicy biegu podobnie, jak w jak w poprzednich trzech edycjach pobiegną wzdłuż ulicy Żeromskiego, a następnie w połowie dystansu wykonają nawrót i będą finiszować na mecie przy Obelisku Kolejarzy. W ubiegłym sezonie w rywalizacji najlepszy okazał się Adam Piątkowski wyprzedzając Karola Rogozińskiego i Krzysztofa Olszewskiego.

Reklama

 

W gronie kobiet najlepsza była Magdalena Piątak, która wyprzedziła Klaudię Baczewską i Małgorzatę Tworkowską. Do rywalizacji zgłosiło się już ponad sto zawodniczek i zawodników, ale wciąż można dołączyć do grona uczestników niedzielnej imprezy na 3000 m oraz marszu Nordic Walking. Zapisy do biegu na stronie elektronicznezapisy.pl.

 

Początek biegu głównego został zaplanowany w niedzielę, 17 czerwca na godz. 13.00. Bieg dziecięcy został z kolei przewidziany na godz. 13.40. Szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych kategorii w załączniku. Organizatorami imprezy są Zespół Szkół nr 3 w Ostrołęce, UKS MAG Ostrołęka i Rada Osiedla Stacja. Dla najlepszych zawodniczek i zawodników przygotowano puchary i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich, którzy ukończą bieg pamiątkowe medale.Odsłon: 4555
Komentarzy: 2
09:16, 14.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska, trener OKLA Bartosz Witkowski i mistrzyni wśród weteranek Ewa Bartosik gościły w Obierwi. Celem spotkania był trening z dziećmi w ramach projektu "Aktywne Wakacje 2018".

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Rywalizacja w Cross na Ostroj Łące podczas pikniku trzeźwościowego organizowanego przez stowarzyszenie Arkadia to już tradycja. Emocji na trasie nie brakowało już w tegorocznej rywalizacji zarówno w gronie dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Żebrowska: Mój apetyt na wyniki dalej rośnie

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyka Magdalena Żebrowska ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Medale Mistrzostw Polski i wyjazd na prestiżowe zawody do Londynu sprawiły, że apetyt na kolejne sukcesy stał się jeszcze większy.

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Ambitne batalie OKLA w Mistrzostwach Polski

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ambitnie walczyli o jak najlepsze wyniki w Mistrzostwach Polski U18 w Chorzowie. Medale były poza zasięgiem podopiecznych trenerów Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów.

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Ostatni sprawdzian formy zawodniczek OKLA

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowali się w zawodach kontrolnych przed Mistrzostwami Polsku U18. W zawodach w Warszawie zaprezentowała się czwórka podopiecznych Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego.

» Wasze komentarze

F-news @ 12:38, 14.06.2018r. IP: *.*.181.162

BiBLian Gate
Dotarliśmy do listy zawodników biegu tramwajarza.
Alarmującym jest fakt, że znajduje się na niej kilkunastu członków Stowarzyszenia BiBlian.

W niedzielę 17 czerwca bedzie miało także miejsce zgrupowanie treningowe BiBlian, podczas którego, pod przykrywką luzu i fanu, bedą werbowani nowi członkowie.

BiBlian gate nabiera rozmachu.
Czy zwykli mieszkańcy powiatu mają się czego obawiać?

Biegacz @ 15:29, 14.06.2018r. IP: *.*.165.10

W treści jest błąd. Trasa w tym roku jest inna niż w latach ubiegłych. Start i finish jest w tym samym miejscu ale z ul. Żeromskiego jest skręt w Skowrońskiego, później w Wiejską, Starowiejską i ponownie w Żeromskiego.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo