« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

IV Bieg Kolejarza na Stacji. Dołącz do zmagań (wideo)

Ponad sto zawodniczek i zawodników zgłosiło się do rywalizacji w IV Biegu Kolejarza na osiedlu Stacja. Uczestnicy rywalizować będą na 3 km trasie. Wciąż można zgłosić się do zawodów. Dodatkowo przeprowadzony zostanie m.in. marsz Nordic Walking na 3 km.


Uczestnicy biegu podobnie, jak w jak w poprzednich trzech edycjach pobiegną wzdłuż ulicy Żeromskiego, a następnie w połowie dystansu wykonają nawrót i będą finiszować na mecie przy Obelisku Kolejarzy. W ubiegłym sezonie w rywalizacji najlepszy okazał się Adam Piątkowski wyprzedzając Karola Rogozińskiego i Krzysztofa Olszewskiego.

Reklama

 

W gronie kobiet najlepsza była Magdalena Piątak, która wyprzedziła Klaudię Baczewską i Małgorzatę Tworkowską. Do rywalizacji zgłosiło się już ponad sto zawodniczek i zawodników, ale wciąż można dołączyć do grona uczestników niedzielnej imprezy na 3000 m oraz marszu Nordic Walking. Zapisy do biegu na stronie elektronicznezapisy.pl.

 

Początek biegu głównego został zaplanowany w niedzielę, 17 czerwca na godz. 13.00. Bieg dziecięcy został z kolei przewidziany na godz. 13.40. Szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych kategorii w załączniku. Organizatorami imprezy są Zespół Szkół nr 3 w Ostrołęce, UKS MAG Ostrołęka i Rada Osiedla Stacja. Dla najlepszych zawodniczek i zawodników przygotowano puchary i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich, którzy ukończą bieg pamiątkowe medale.Odsłon: 2774
Komentarzy: 2
09:16, 14.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Żebrowska z medalami w Łodzi i Białymstoku

Bardzo udane występy na swoim koncie zapisała wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska w imprezach rozgrywanych w Łodzi, Białymstoku i Chorzowie. Zawodniczka pochodząca z Lelisa dwukrotnie stawała na podium rywalizacji.

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Lekkoatleci OKLA eksplodowali formą w Słubicach

Świetny występ zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki podczas Mistrzostw Polski Ludowych Zespołów Sportowych w Słubicach. W zawodach rewelacyjnie zaprezentowała się Magdalena Olszewska, która wywalczyła srebrny medal.

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Love'Las Run w Przystani. Dołącz do rywalizacji

Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do udziału w wyjątkowym biegu w Przystani pod hasłem Love'Las Run, które zostało zaplanowane na niedzielę, 17 czerwca. Do rywalizacji może dołączyć każdy, a udział w zawodach jest bezpłatny.

Triumfy Baczewskiej i Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Triumfy Baczewskiej i Dąbrowskiego (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia okazał się najlepszy na dystansie 10 km podczas rozgrywanego już po raz szósty Festiwalu Biegowego w gminie Olszewo-Borki. Linię mety przekroczył w czasie 36 minut i 57 sekund. W gronie kobiet najlepsza była Klaudia Baczewska.

Ostrołęczanie pobiegli w Komorowie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęczanie pobiegli w Komorowie (zdjęcia, wideo)

Dokładnie 170 uczestników z całego kraju przystąpiło do rywalizacji w drugiej edycji Biegu Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie. Do pokonania było 10 km, a na trasie nie zabrakło ostrołęczan i mieszkańców powiatu ostrołęckiego.

» Wasze komentarze

F-news @ 12:38, 14.06.2018r. IP: *.*.181.162

BiBLian Gate
Dotarliśmy do listy zawodników biegu tramwajarza.
Alarmującym jest fakt, że znajduje się na niej kilkunastu członków Stowarzyszenia BiBlian.

W niedzielę 17 czerwca bedzie miało także miejsce zgrupowanie treningowe BiBlian, podczas którego, pod przykrywką luzu i fanu, bedą werbowani nowi członkowie.

BiBlian gate nabiera rozmachu.
Czy zwykli mieszkańcy powiatu mają się czego obawiać?

Biegacz @ 15:29, 14.06.2018r. IP: *.*.165.10

W treści jest błąd. Trasa w tym roku jest inna niż w latach ubiegłych. Start i finish jest w tym samym miejscu ale z ul. Żeromskiego jest skręt w Skowrońskiego, później w Wiejską, Starowiejską i ponownie w Żeromskiego.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama


Najnowsze wideo