« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 października 2018 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Egzaminy w Ostrołęckim KKK (zdjęcia, wideo)

Blisko stu adeptów Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin przystąpiło do egzaminów na wyższe stopnie uczniowskie kyu. Podczas dwugodzinnego sprawdzianu dzieci i młodzież musieli wykazać się nabytymi umiejętności na treningach w swoich sekcjach.


Do egzaminu przystąpili reprezentanci sekcji Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Seminarium zakończone egzaminem poprowadził poprowadził sensei Krzysztof Ślaski, sensei Artur Orzoł i sensei Radosław Sikora oraz sensei Emilia Chimkowska. Reklama Dla większości zawodniczek i zawodników był to kolejny egzamin w przygodzie z karate, chociaż nie zabrakło także debiutantów, którzy chcieli otrzymać swoje pierwsze belki.


- Cieszę się bardzo, że tak duże grono dzieci i młodzieży zdecydowało się podejść do egzaminu i zaprezentowało duże umiejętności - mówi sensei Ostrołęckiego KKK Wiesław Orzoł. - Na co dzień trenują w kilkunastu sekcjach prowadzonych przez szkoleniowców naszego klubu w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Wierzę, że wśród nich są następcy naszych obecnych mistrzów, którzy z powodzeniem walczą na arenie krajowej i międzynarodowej.
Egzamin na wyższe stopnie kyu odbył się w sali gimnastycznej gościnnej Szkoły Podstawowej nr 6 przy ulicy Sienkiewicza. Po egzaminie karateków Ostrołęckiego KKK czekają jeszcze ostatnie wspólne treningi, a następnie zasłużona wakacyjna przerwa. Do treningów Ostrołęcki KKK powróci pod koniec sierpnia podczas obozu w Gliczarowie Górnym.

 

Zobacz zdjęcia:
Egzaminy w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin w SP nr 6

 

Odsłon: 8556
Komentarzy: 3
09:24, 19.06.2018r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia


» Powiązane artykuły

Molchanov gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Molchanov gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Znakomity trener Andrei Molchanov poprowadził seminarium szkoleniowe w UKS Fight Academy. W zajęciach wzięli udział głównie podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka, ale również zaproszeni goście z kilku klubów z naszego regionu.

W starciu dwóch Kurpiów, lepszy Karol Łasiewicki

W starciu dwóch Kurpiów, lepszy Karol Łasiewicki

Walka reprezentanta Fight Academy Ostrołęka Karola Łasiewieckiego z zawodnikiem Gimnazjon Apin Wyszków Danielem Bralewskim była głównym wydarzeniem Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie. Pojedynek spełnił oczekiwania licznie zgromadzonej publiczności.

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Aż 18 medalowych lokat i pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej wywalczyli reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w zawodach w Ciechanowie. Już po raz ósmy karatecy z regionu zmierzyli się w turnieju o puchar prezydenta miasta. Kto stanął na podium?

Golon: Było to dla mnie wielkie przeżycie (wideo)

Golon: Było to dla mnie wielkie przeżycie (wideo)

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon zadebiutował swoim występem w federacji DSF Kickboxing Challenge, która miała miejsce w Częstochowie. Tuż po walce przed kamerami dzielił się swoimi refleksjami i mówił o kolejnych planach.

Łasiewicki kontra Bralewski w Wyszkowie (wideo)

Łasiewicki kontra Bralewski w Wyszkowie (wideo)

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Karol Łasiewicki już w sobotni wieczór stanie przed szansą wywalczenia pasa Ziemi Kurpiowskiej w formule K1 w kategorii -91 kg. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka może sięgnąć po kolejne trofeum w swojej karierze.

» Wasze komentarze

H. @ 12:33, 20.06.2018r. IP: *.*.133.118

Dlaczego Klub nie informował ,że egzaminy odbędą się również w SP nr ^ , a nie wysyłać ludzi z Ostrołęki do Kadzidł ( 06.06 ) i Różana ( 13.06).
Jest to uciązliwe.
Mam nadzieję że w/w sytauacja nie bedzie miała więcej miejsca

Gość @ 13:15, 20.06.2018r. IP: *.*.108.251

W SP nr 6 były egzaminy z klubu Okkk. A te w Kadzidle i w Różnie to już z innego klubu.

Gość @ 13:19, 20.06.2018r. IP: *.*.108.251

Na wyższe stopnie jeździ się nawet do Warszawy. Jeśli komuś zależy to przejedzie 100, 200, 500km żeby być na egzaminie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo