« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Małkowski: Medale motywują nas do ciężkiej pracy

Reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka mają za sobą kolejne bardzo udane starty, a ich świetną dyspozycję potwierdziły Letnie Mistrzostwa Polski. W zawodach podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego wywalczyli dwanaście medalowych lokat.


- Zarówno osiągnięte wyniki, zdobyte medale, poprawione rekordy życiowe oraz ustanowione rekordy Polski bardzo cieszą i motywują do jeszcze cięższej pracy - podkreśla szkoleniowiec WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Odnoszone od wielu lat sukcesy zawodników WOPR-OS Ostrołęka zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej potwierdzają dobrą i przemyślaną pracę na treningach mimo ograniczonych środków finansowych. Wszystkim zawodnikom reprezentujących WOPR-OS Ostrołęka należą się serdeczne gratulacje za osiągnięte wyniki, postawę i zaangażowanie podczas mistrzostw.

Reklama

 

Trener, a a zarazem prezes WOPR-OS Dariusz Małkowski podkreśla, że sukcesy możliwe są także dzięki wsparciu ludzi otaczających stowarzyszenie.
- Chciałbym podziękować również wszystkim, którzy wspierają nasze działania, a w szczególności rodzicom zawodników i samorządowi ostrołęckiemu - podkreśla Dariusz Małkowski. - Dla większości zawodników poza Hubertem Nakielskim nastąpi teraz okres zasłużonego odpoczynku. Wszystkim sympatykom w imieniu WOPR-OS Ostrołęka życzę spokojnego, miłego i bezpiecznego wypoczynku letniego.

 

Wakacje nie będą okresem odpoczynku dla Huberta Nakielskiego, którego czeka start serii zawodów i kolejne przygotowania do międzynarodowych imprez.


Esprit

- Hubert już 20 lipca rozpocznie starty na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i Mistrzostwach Polski 18-latków w pływaniu. Następnie na początku września Hubert wystartuje w Mistrzostwach Europy w sportowym ratownictwie wodnym, które odbędą się w Irlandii, a docelową imprezą do której trwają nasze wspólne przygotowania są mistrzostwa świata w sportowym ratownictwie wodnym, które odbędą się w listopadzie w Australii.

Odsłon: 8859
Komentarzy: 0
07:50, 23.06.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo