« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 19 lutego 2019 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęcki KKK ma powody do zadowolenia

Zimowe zgrupowanie w Zębie dało dobre efekty
Zimowe zgrupowanie w Zębie dało dobre efekty

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin ma za sobą bardzo udaną pierwszą część sezonu 2018, w której nie zabrakło sukcesów. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła startowali z powodzeniem na arenie krajowej, ale także międzynarodowej zdobywając kolejne medale.


Pierwszym znaczącym sukcesem był druga lokata drużynowo podczas Mistrzostw Mazowsza. Świetnym wynikiem ostrołęccy karatecy mogli pochwalić się podczas Mistrzostw Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, gdzie w drużynowej punktacji okazali się bezapelacyjnie najlepsi.

Reklama

 

Po raz kolejny bardzo dobre podopieczni sensei Wiesława Orzoła spisali się w zawodach z cyklu IKO Mazovia 2018, gdzie indywidualne sukcesy zapewniły drugie miejsce w drużynie. Bardzo ważnym startem dla Ostrołęckiego KKK był start w mistrzostwach świata w Japonii. Tym razem klub reprezentowały: Emilia Chimkowska, Dominika Pyskło i Beata Opęchowska. Z zawodów powrócił z cennym doświadczeniem, które miało zaprocentować w kolejnych startach i zaprocentowało.

 

Dominika Pyskło w Mistrzostwach Europy w Warnie wywalczyła trzecie miejsce, potwierdzając nieprzeciętne umiejętności. Ciężko przepracowaną pierwszą część sezonu Ostrołęcki KKK zakończył startem w Białymstoku, gdzie Patryk Wekwejt otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju.Przed Ostrołęckim Klubu Karate Kyokushin teraz chwila wytchnienia, a następnie przygotowania do kolejnych ważnych imprez czekających klub już na jesieni. Więcej o poszczególnych startach przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 10451
Komentarzy: 0
07:45, 01.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Pięściarze ostrołęckiej Victorii z powodzeniem rywalizowali w dziesiątej edycji ligi kickboxingu i boksu w klubie Palestra Warszawa. Podopieczni trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczyli sześć z wszystkich 37 pojedynków podczas imprezy.

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Zawodnicy MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki do kolejnych startów przygotowywali się w trakcie obozu w Gilczarowie Górnym. Stoczyli też treningowe walki na obiektach COS w Zakopanem. Warunki do treningów i pogoda dopisały, a to dobry prognostyk przed zbliżającymi się imprezami.

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień będzie szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła przygotowują się do pierwszych imprez, które czekają klub już w połowie marca. Przed OKKK wiele ważnych wyzwań.

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Kolejną walkę na zawodowym ringu stoczy Przemysław Zyśk. Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego zaprezentuje się na ringu w Łomży podczas KnockOut Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Triumf Modzela, niedosyt Golona (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka walczyli podczas IV Gali Pałuska Kickboxing Night. W zawodach zaprezentowała się dwójka podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka - Rafał Modzel i Piotr Golon, którzy wzbudzili duży aplauz miejscowej publiczności.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo