« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęcki KKK ma powody do zadowolenia

Zimowe zgrupowanie w Zębie dało dobre efekty
Zimowe zgrupowanie w Zębie dało dobre efekty

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin ma za sobą bardzo udaną pierwszą część sezonu 2018, w której nie zabrakło sukcesów. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła startowali z powodzeniem na arenie krajowej, ale także międzynarodowej zdobywając kolejne medale.


Pierwszym znaczącym sukcesem był druga lokata drużynowo podczas Mistrzostw Mazowsza. Świetnym wynikiem ostrołęccy karatecy mogli pochwalić się podczas Mistrzostw Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, gdzie w drużynowej punktacji okazali się bezapelacyjnie najlepsi.

Reklama

 

Po raz kolejny bardzo dobre podopieczni sensei Wiesława Orzoła spisali się w zawodach z cyklu IKO Mazovia 2018, gdzie indywidualne sukcesy zapewniły drugie miejsce w drużynie. Bardzo ważnym startem dla Ostrołęckiego KKK był start w mistrzostwach świata w Japonii. Tym razem klub reprezentowały: Emilia Chimkowska, Dominika Pyskło i Beata Opęchowska. Z zawodów powrócił z cennym doświadczeniem, które miało zaprocentować w kolejnych startach i zaprocentowało.

 

Dominika Pyskło w Mistrzostwach Europy w Warnie wywalczyła trzecie miejsce, potwierdzając nieprzeciętne umiejętności. Ciężko przepracowaną pierwszą część sezonu Ostrołęcki KKK zakończył startem w Białymstoku, gdzie Patryk Wekwejt otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju.


JBB

Przed Ostrołęckim Klubu Karate Kyokushin teraz chwila wytchnienia, a następnie przygotowania do kolejnych ważnych imprez czekających klub już na jesieni. Więcej o poszczególnych startach przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 7718
Komentarzy: 0
07:45, 01.07.2018r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia


» Powiązane artykuły

Łasiewicki: Liczę na wsparcie kibiców (wideo)

Łasiewicki: Liczę na wsparcie kibiców (wideo)

Walka reprezentanta Fight Academy Ostrołęka Karola Łasiewickiego z Łukaszem Bartnikiem z Fight Gym Lublin będzie walka wieczoru podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w hali im. Arkadiusza Gołasia. Na kibiców czeka starcie gigantów w formule K1.

Ludwiczak: Czeka nas bardzo duże wyzwanie (wideo)

Ludwiczak: Czeka nas bardzo duże wyzwanie (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka rewelacyjnie prezentują się w obecnym sezonie w kolejnych imprezach. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka chcą teraz stworzyć dobre widowisko podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów i gwarantują duże emocje.

Molchanov: To szansa dla młodych ludzi (wideo)

Molchanov: To szansa dla młodych ludzi (wideo)

Białoruski mistrz Muay Thai Andrei Molchanov był gościem UKS Fight Academy Ostrołęka. W trakcie seminarium szkoleniowego w klubie prowadzonym przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka znalazł także czas na rozmowę o wielu aspektach sztuk walki.

Molchanov gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Molchanov gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Znakomity trener Andrei Molchanov poprowadził seminarium szkoleniowe w UKS Fight Academy. W zajęciach wzięli udział głównie podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka, ale również zaproszeni goście z kilku klubów z naszego regionu.

W starciu dwóch Kurpiów, lepszy Karol Łasiewicki

W starciu dwóch Kurpiów, lepszy Karol Łasiewicki

Walka reprezentanta Fight Academy Ostrołęka Karola Łasiewieckiego z zawodnikiem Gimnazjon Apin Wyszków Danielem Bralewskim była głównym wydarzeniem Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie. Pojedynek spełnił oczekiwania licznie zgromadzonej publiczności.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo