« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 12 grudnia 2018 r., imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęcki KKK ma powody do zadowolenia

Zimowe zgrupowanie w Zębie dało dobre efekty
Zimowe zgrupowanie w Zębie dało dobre efekty

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin ma za sobą bardzo udaną pierwszą część sezonu 2018, w której nie zabrakło sukcesów. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła startowali z powodzeniem na arenie krajowej, ale także międzynarodowej zdobywając kolejne medale.


Pierwszym znaczącym sukcesem był druga lokata drużynowo podczas Mistrzostw Mazowsza. Świetnym wynikiem ostrołęccy karatecy mogli pochwalić się podczas Mistrzostw Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, gdzie w drużynowej punktacji okazali się bezapelacyjnie najlepsi.

Reklama

 

Po raz kolejny bardzo dobre podopieczni sensei Wiesława Orzoła spisali się w zawodach z cyklu IKO Mazovia 2018, gdzie indywidualne sukcesy zapewniły drugie miejsce w drużynie. Bardzo ważnym startem dla Ostrołęckiego KKK był start w mistrzostwach świata w Japonii. Tym razem klub reprezentowały: Emilia Chimkowska, Dominika Pyskło i Beata Opęchowska. Z zawodów powrócił z cennym doświadczeniem, które miało zaprocentować w kolejnych startach i zaprocentowało.

 

Dominika Pyskło w Mistrzostwach Europy w Warnie wywalczyła trzecie miejsce, potwierdzając nieprzeciętne umiejętności. Ciężko przepracowaną pierwszą część sezonu Ostrołęcki KKK zakończył startem w Białymstoku, gdzie Patryk Wekwejt otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju.


Esprit

Przed Ostrołęckim Klubu Karate Kyokushin teraz chwila wytchnienia, a następnie przygotowania do kolejnych ważnych imprez czekających klub już na jesieni. Więcej o poszczególnych startach przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 8968
Komentarzy: 0
07:45, 01.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Różalski gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Różalski gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski był gościem klubu Fight Academy. Do Ostrołęka przyjechał na zaproszenie trenera Arkadiusza Ludwiczaka i przeprowadził dwie sesje treningowe, w których wzięło w sumie blisko pięćdziesięciu fighterów.

Puchar Polski po raz trzeci dla Ostrołęckiego KKK

Puchar Polski po raz trzeci dla Ostrołęckiego KKK

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin po raz trzeci z rzędu okazał się najlepszy w drużynowej rywalizacji w Pucharze Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła wywalczyli trzy złote i dwa brązowe medale.

Victoria z medalami w Mazovia Cup w Tarczynie

Victoria z medalami w Mazovia Cup w Tarczynie

Pięć medali przywieźli w turnieju Mazovia Cup z Tarczyna reprezentanci UMKS Victoria Ostrołęka. W zawodach podopieczni trenera Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego rywalizowali w kategoriach kickboxing i MMA, walcząc w nich z powodzeniem.

Najmłodsi adepci siłą Fight Academy w Tarczynie

Najmłodsi adepci siłą Fight Academy w Tarczynie

Bardzo udanie zaprezentowali się najmłodsi reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w zawodach Mazovia Cup 2018 w Tarczynie. Młodzi adepci sztuk walki w imprezie wystąpili pod wodzą trenera Piotra Stypińskiego i z powodzeniem rywalizowali o medale.

Ostrołęcki KKK z workiem doświadczeń w Mołdawii

Ostrołęcki KKK z workiem doświadczeń w Mołdawii

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin po raz kolejny uczestniczył w Mistrzostwach Europy Open i Pucharze Europy Karate Kyokushin IKO. W tegorocznej edycji przeprowadzonej w Kiszyniowie rywalizowała trójka podopiecznych sensei Wiesława Orzoła.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo