« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści zmierzą się w mistrzostwach. Dołącz do gry

III Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego Open oraz rywalizacja dla dzieci do lat 10 w mini tenisie oraz młodzieży do lat 16 zostaną przeprowadzone już w najbliższy weekend. Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera z pewnością nie zabraknie emocji.


Liderem rankingu open jest obecnie Jordan Czapski, który zgromadził na swoim koncie 52 punkty i wyprzedza Jakuba Noska i Kamila Woźniaka, którzy zdobyli do tej pory po 34 punkty. Kolejne miejsca w klasyfikacji zajmują Bartosz Muracha - 32, Adam Otłowski - 28, Krzysztof Bułkowski - 26, Daniel Dąbrowski - 24 i ósmy w rankingu Mateusz Matyczak - 22.

 

Reklama Rozstawienie z pewnością może mieć spore znaczenie przy dwudniowej rywalizacji. Warto przypomnieć, że II Mistrzostwa Powiatu Ostrołęcki zostały przeprowadzone na kortach tenisowych w Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie. Zwyciężył w nich Tomasz Sokół z Białegostoku, który w finale pokonał Kamila Woźniaka 6:2 6:4.

 

Tym razem rywalizacja w dniach 7-8 lipca zostanie przeprowadzona na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do czwartku, 5 lipca do godz. 21.00 pod numerem telefonu 722 055 267 lub mailowo pod adresemPoczątek rywalizacji został przewidziany na sobotę, 7 lipca na godz. 9.00. Finał w niedzielę, 8 lipca po godz. 12.00. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja Ostrołęka. Turnieje są współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, a imprezę po raz kolejny wspiera Piekarnia Kurpiowska Serafin.

Odsłon: 2844
Komentarzy: 0
10:13, 02.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

Zaczęli walkę na korcie

Zaczęli walkę na korcie

Właśnie rozpoczął się turniej deblowy na kortach przy ul. Hallera 10. Do zmagań zgłosiło się 12 par, które zostały rozlosowane do czterech grup. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie cieszył się z końcowego triumfu. Przedstawiamy plan spotkań grupowych.

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo