« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 23 sierpnia 2019 r., imieniny Apolinarego, Filipa, Róży

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści zmierzą się w mistrzostwach. Dołącz do gry

III Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego Open oraz rywalizacja dla dzieci do lat 10 w mini tenisie oraz młodzieży do lat 16 zostaną przeprowadzone już w najbliższy weekend. Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera z pewnością nie zabraknie emocji.


Liderem rankingu open jest obecnie Jordan Czapski, który zgromadził na swoim koncie 52 punkty i wyprzedza Jakuba Noska i Kamila Woźniaka, którzy zdobyli do tej pory po 34 punkty. Kolejne miejsca w klasyfikacji zajmują Bartosz Muracha - 32, Adam Otłowski - 28, Krzysztof Bułkowski - 26, Daniel Dąbrowski - 24 i ósmy w rankingu Mateusz Matyczak - 22.

 

Reklama Rozstawienie z pewnością może mieć spore znaczenie przy dwudniowej rywalizacji. Warto przypomnieć, że II Mistrzostwa Powiatu Ostrołęcki zostały przeprowadzone na kortach tenisowych w Krainie Kurpiowskiej w Wykrocie. Zwyciężył w nich Tomasz Sokół z Białegostoku, który w finale pokonał Kamila Woźniaka 6:2 6:4.

 

Tym razem rywalizacja w dniach 7-8 lipca zostanie przeprowadzona na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do czwartku, 5 lipca do godz. 21.00 pod numerem telefonu 722 055 267 lub mailowo pod adresemPoczątek rywalizacji został przewidziany na sobotę, 7 lipca na godz. 9.00. Finał w niedzielę, 8 lipca po godz. 12.00. Patronat medialny nad zawodami objął portal Moja Ostrołęka. Turnieje są współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, a imprezę po raz kolejny wspiera Piekarnia Kurpiowska Serafin.

Odsłon: 2452
Komentarzy: 0
10:13, 02.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci, młodzież i dorośli z Ostrołęki, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Rozstawiony z numerem pierwszym Mateusz Matyczak, po finałowym pojedynku z Krzysztofem Szkopkiem, został zwycięzcą turnieju singlowego o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Emocji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera nie brakowało.

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Dwudziestu ośmiu tenisistów weźmie udział w turnieju singlowym o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Pierwsze emocje związane z występami zawodników na kortach ziemnych przy ulicy Hallera już w sobotę 10 sierpnia. Poznaj plan gier.

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Dzieci i młodzież z terenu miasta po raz kolejny mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć w okresie letnich wakacji. Pierwsza część zajęć organizowanych w lipcu pod okiem doświadczonego instruktora Leszka Bieżuńskiego cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo