« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 20 lipca 2018 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Laskowski: Stawiamy w IV lidze na młodzież

Piłkarze ostrołęckiej Korony za kilka dni rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Drużyna może zostać przebudowana, a większą szansę występów mogą otrzymać młodzi i perspektywiczni piłkarze.


- Chcemy postawić na młodzież w IV lidze i dać im możliwość rozwoju - mówi prezes OTS Korona Ostrołęka Artur Laskowski. - Ze względu na wprowadzenie wymogu gry dwóch młodzieżowców determinuje nas to do pojęcia takich działań. Jednocześnie chcemy w miarę możliwości utrzymać dotychczasową kadrę, ale nie za wszelką cenę. Jeśli po piłkarza zgłoszą się kluby z wyższych lig, to nie będziemy blokować transferu i szansy na możliwość rozwoju i gry na wyższym poziomie.

Reklama

 

Z pewnością w zespole seniorów może dojść do sporych roszad kadrowych, a największe obawy budzi obsada pozycji bramkarza. Karierę zakończył Sebastian Szczechowiak, a Andrzej Łyziński ze względów zdrowotnych może nie podjąć się dalszej rywalizacji o miejsce w składzie.

 

Z grona obrońców w drużynie w kolejnej rundzie nie zobaczymy kontuzjowanego Kacpra Kardasia oraz Roberta Cychola, który nie przedłuży umowy z żółto-niebieskimi. Pod znakiem zapytania pozostaje także sytuacja kapitana Piotra Strzeżysza, który nie podjął jeszcze decyzji odnośnie gry w Koronie w kolejnym sezonie.Urazy leczą wciąż Damian Drężewski i Maciej Staszczuk, co sprawia, że na początku okresu przygotowawczego trener Marcin Truszkowski może nie mieć do dyspozycji tak szerokiej kadry, jak chociażby przed rokiem. Więcej o sytuacji kadrowej w ekipie żółto-niebieskich w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 4856
Komentarzy: 2
11:46, 03.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rzekunianka sparowała z Ołdakami (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka sparowała z Ołdakami (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w pierwszym sparingowym meczu w okresie przygotowawczym zmierzyli się z ULKS Ołdaki. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego na boisku przy ulicy Miłej pokonali zespół prowadzony przez trenera Andrzeja Laskowskiego 2:1.

III Turniej Piłkarski w Myszyńcu. Poznaj obsadę

III Turniej Piłkarski w Myszyńcu. Poznaj obsadę

Dwadzieścia drużyn będzie rywalizować w Otwartym Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa Kurpiowskiego Banku Spółdzielczego w Myszyńcu. Swój akces do gry zgłosili ubiegłoroczni zwycięzcy. Poznaj pełną obsadę niedzielnych zawodów. Zapowiadają się duże emocje.

Puchar Polski w okręgu. Kto z kim zagra w I rundzie?

Puchar Polski w okręgu. Kto z kim zagra w I rundzie?

Spotkanie Świtu Baranowo z Aldo Bartnikiem Myszyniec, a także konfrontacje Wymakracza Długosiodło z Narwią 1962 Ostrołęka i Iskry Zaręby Kościelne z Koroną II Ostrołęka - to najciekawsze pary I rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

Narew zlała Orzyca Chorzele

Narew zlała Orzyca Chorzele

Podopieczni trenera Rafała Koska mają za sobą drugi sprawdzian przygotowujący zespół przed debiutanckim sezonem w A klasie. Przeciwnikiem Narwi 1962 Ostrołęka był Orzyc Chorzele występujący na co dzień w lidze okręgowej. Ostrołęczanie dali rywalom solidną lekcję.

Aldo Bartnik wystartuje z przygotowaniami

Aldo Bartnik wystartuje z przygotowaniami

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec przygotowania do nowego sezonu A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozpoczną dopiero w poniedziałek 23 lipca. Drużyna pod wodzą trenera Adriana Gwiazdy ma zaplanowane cztery mecze kontrolne.

» Wasze komentarze

Piłkarz @ 09:37, 04.07.2018r. IP: *.*.166.182

Jak tak dalej będziesz robił to spadek za rok gwarantowany...

Ostrołęczanin @ 16:21, 04.07.2018r. IP: *.*.170.161

Powodzenia ale...zebranie dobrego zespołu to nie zbieranie jakiejś padliny...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo