« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 września 2018 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Laskowski: Stawiamy w IV lidze na młodzież

Piłkarze ostrołęckiej Korony za kilka dni rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Drużyna może zostać przebudowana, a większą szansę występów mogą otrzymać młodzi i perspektywiczni piłkarze.


- Chcemy postawić na młodzież w IV lidze i dać im możliwość rozwoju - mówi prezes OTS Korona Ostrołęka Artur Laskowski. - Ze względu na wprowadzenie wymogu gry dwóch młodzieżowców determinuje nas to do pojęcia takich działań. Jednocześnie chcemy w miarę możliwości utrzymać dotychczasową kadrę, ale nie za wszelką cenę. Jeśli po piłkarza zgłoszą się kluby z wyższych lig, to nie będziemy blokować transferu i szansy na możliwość rozwoju i gry na wyższym poziomie.

Reklama

 

Z pewnością w zespole seniorów może dojść do sporych roszad kadrowych, a największe obawy budzi obsada pozycji bramkarza. Karierę zakończył Sebastian Szczechowiak, a Andrzej Łyziński ze względów zdrowotnych może nie podjąć się dalszej rywalizacji o miejsce w składzie.

 

Z grona obrońców w drużynie w kolejnej rundzie nie zobaczymy kontuzjowanego Kacpra Kardasia oraz Roberta Cychola, który nie przedłuży umowy z żółto-niebieskimi. Pod znakiem zapytania pozostaje także sytuacja kapitana Piotra Strzeżysza, który nie podjął jeszcze decyzji odnośnie gry w Koronie w kolejnym sezonie.


Energas

Urazy leczą wciąż Damian Drężewski i Maciej Staszczuk, co sprawia, że na początku okresu przygotowawczego trener Marcin Truszkowski może nie mieć do dyspozycji tak szerokiej kadry, jak chociażby przed rokiem. Więcej o sytuacji kadrowej w ekipie żółto-niebieskich w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 5700
Komentarzy: 2
11:46, 03.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

KS CK Troszyn traci ważne punkty (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn traci ważne punkty (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn rozczarowali w ósmej kolejce spotkań ligi okręgowej przegrywając z Makowianką Maków Mazowiecki aż 0:4. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego rozegrali jeden z najsłabszych meczów w tym sezonie i stracili ważne punkty.

Rzekunianka zbiła Świt w derbach (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka zbiła Świt w derbach (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka Rzekuń w derbowej konfrontacji szóstej kolejki A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonała Świt Baranowo 4:0. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego przesunęli się już na piątą lokatę w tabeli. Jak poszło innym zespołom? Poznaj aktualną tabelę.

Korona II zawodzi, triumf Ołdak (zdjęcia, wideo)

Korona II zawodzi, triumf Ołdak (zdjęcia, wideo)

Piłkarze rezerw Korony Ostrołęka prowadzeni przez trenera Pawła Samsela wciąż pozostają bez zwycięstwa w rozgrywkach B klasy. Dużą niespodziankę sprawili za to piłkarze ULKS Ołdaki, którzy pokonali dotychczasowego lidera GKS Max-Rol Andrzejewo 2:1.

Truszkowski: To nie było wielkie widowisko (wideo)

Truszkowski: To nie było wielkie widowisko (wideo)

Szkoleniowiec ostrołęckiej Korony nie krył zadowolenia po zwycięstwie nad Mazurem Gostynin 1:0. Po trudnym spotkaniu ósmej kolejki IV ligi mazowieckiej na stadionie przy ulicy Witosa żółto-niebiescy zapisali na swoim koncie ważne punkty i opuścili strefę spadkową.

Dzwonkowski dał trzy punkty Koronie (zdjęcia, wideo)

Dzwonkowski dał trzy punkty Koronie (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej na stadionie przy ulicy Witosa pokonali Mazura Gostynin 1:0. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zapisali na swoim koncie kolejny ważny komplet punktów.

» Wasze komentarze

Piłkarz @ 09:37, 04.07.2018r. IP: *.*.166.182

Jak tak dalej będziesz robił to spadek za rok gwarantowany...

Ostrołęczanin @ 16:21, 04.07.2018r. IP: *.*.170.161

Powodzenia ale...zebranie dobrego zespołu to nie zbieranie jakiejś padliny...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo