« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Laskowski: Stawiamy w IV lidze na młodzież

Piłkarze ostrołęckiej Korony za kilka dni rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Drużyna może zostać przebudowana, a większą szansę występów mogą otrzymać młodzi i perspektywiczni piłkarze.


- Chcemy postawić na młodzież w IV lidze i dać im możliwość rozwoju - mówi prezes OTS Korona Ostrołęka Artur Laskowski. - Ze względu na wprowadzenie wymogu gry dwóch młodzieżowców determinuje nas to do pojęcia takich działań. Jednocześnie chcemy w miarę możliwości utrzymać dotychczasową kadrę, ale nie za wszelką cenę. Jeśli po piłkarza zgłoszą się kluby z wyższych lig, to nie będziemy blokować transferu i szansy na możliwość rozwoju i gry na wyższym poziomie.

Reklama

 

Z pewnością w zespole seniorów może dojść do sporych roszad kadrowych, a największe obawy budzi obsada pozycji bramkarza. Karierę zakończył Sebastian Szczechowiak, a Andrzej Łyziński ze względów zdrowotnych może nie podjąć się dalszej rywalizacji o miejsce w składzie.

 

Z grona obrońców w drużynie w kolejnej rundzie nie zobaczymy kontuzjowanego Kacpra Kardasia oraz Roberta Cychola, który nie przedłuży umowy z żółto-niebieskimi. Pod znakiem zapytania pozostaje także sytuacja kapitana Piotra Strzeżysza, który nie podjął jeszcze decyzji odnośnie gry w Koronie w kolejnym sezonie.Urazy leczą wciąż Damian Drężewski i Maciej Staszczuk, co sprawia, że na początku okresu przygotowawczego trener Marcin Truszkowski może nie mieć do dyspozycji tak szerokiej kadry, jak chociażby przed rokiem. Więcej o sytuacji kadrowej w ekipie żółto-niebieskich w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 6239
Komentarzy: 2
11:46, 03.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szczechowiak: Udźwigniemy razem ciężar IV ligi

Szczechowiak: Udźwigniemy razem ciężar IV ligi

Sebastian Szczechowiak będzie drugim szkoleniowcem Korony Ostrołęka w rundzie wiosennej IV ligi mazowieckiej. Były bramkarz żółto-niebieskich będzie pomagać w prowadzeniu zespołu Tomaszowi Staniórskiemu, który zastępuje Marcina Truszkowskiego.

Walka o piłkarską III ligę trudnym zadaniem

Walka o piłkarską III ligę trudnym zadaniem

Kibicom w naszym mieście marzą się rozgrywki piłki nożnej na wyższym szczeblu. W ubiegłym sezonie o awans ambitnie walczyli piłkarze Korony Ostrołęka, ostatecznie zajmując trzecie miejsce w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej.

Dużo emocji i bramek w NLF (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji i bramek w NLF (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Stacji Paliw Deptuła Kadzidło wciąż są liderem rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu. W ostatniej kolejce po emocjonującym starciu pokonali zespół Hurtowniapilkarska.com 6:3. Do ciekawych starć doszło również w pozostałych konfrontacjach czwartej kolejki.

Andrzeja Łyzińskiego trudne pożegnanie z futbolem

Andrzeja Łyzińskiego trudne pożegnanie z futbolem

38-letni golkiper Korony Ostrołęka Andrzej Łyziński latem 2018 roku postanowił zakończyć sportową karierę. W trakcie rundy jesiennej powrócił jednak do rywalizacji i był niezwykle mocnym punktem żółto-niebieskich w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej.

Tomasz Staniórski nowym szkoleniowcem Korony!

Tomasz Staniórski nowym szkoleniowcem Korony!

Tomasz Staniórski został nowym trenerem Korony Ostrołęka. 38-letni szkoleniowiec jest dobrze znany kibicom w naszym mieście, z bardzo dobrych występów zarówno żółto-niebieskich, jak i niebiesko-czerwonych barwach. Czy poprowadzi Koronę po dobre wyniki?

» Wasze komentarze

Piłkarz @ 09:37, 04.07.2018r. IP: *.*.166.182

Jak tak dalej będziesz robił to spadek za rok gwarantowany...

Ostrołęczanin @ 16:21, 04.07.2018r. IP: *.*.170.161

Powodzenia ale...zebranie dobrego zespołu to nie zbieranie jakiejś padliny...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo