« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 20 lipca 2018 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy złota Ewy Bartosik i specjalne wyróżnienie

Świetne wyniki zapisała na swoim koncie Ewa Bartosik w Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters w Toruniu. Zawodniczka współpracująca z trenerem Bartoszem Witkowskim zgarnęła trzy złote medale i tytuł dla najlepszej zawodniczki całej imprezy.


Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udział w zawodach rozpoczęła od sprinterskiej rywalizacji na 100 m, gdzie z wynikiem 14.97 s nie dała szans rywalkom i wywalczyła złoty medal.

Reklama

Kolejne złoto padło łupem Ewy Bartosik w konkursie skoku w dal, gdzie zapisał na swoim koncie rezultat 3.65 m. Na zakończenie zmagań weteranka OKLA Ostrołęka bardzo udanie zaprezentowała się w konkurencji trójskoku, gdzie wynik 8.30 m dał jej trzeci złoty medal w kategorii +65 lat.

 

Ewa Bartosik w nagrodę za swoje świetne wyniki otrzymała okazały puchar przeznaczony dla najlepszej zawodniczki całych zawodów. Warto przypomnieć, że ostrołęczanka równie okazale zaprezentowała się w Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów, gdzie w skoku w dal uzyskała 3.77 m, w trójskoku 8.11 m, a w sprincie na 60 metrów z wynikiem 9.46 s. Z imprezy również powróciła z trzema złotymi medalami i tytułem najlepszej zawodniczki mistrzostw.


Esprit

Więcej o sukcesach lekkoatletów piszemy w naszym serwisie sportowym w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 2610
Komentarzy: 2
08:01, 07.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

OKLA szykuje się do startu w Chorzowie

OKLA szykuje się do startu w Chorzowie

Mistrzostwa Polski U18 będą kolejnym dużym wyzwaniem czekającym zawodniczki i zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. W zawodach na nowym stadionie w Chorzowie zaprezentuje się najprawdopodobniej trójka reprezentantów klubu.

Żebrowska w reprezentacji Polski na Londyn!

Żebrowska w reprezentacji Polski na Londyn!

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska ma za sobą bardzo udane starty, ale sezon dla niej nabiera coraz większego tempa. Utalentowana zawodniczka pochodząca z Lelisa znalazła się w kadrze na Athletics World Cup w Londynie.

Żebrowska po raz trzeci mistrzynią Polski! (wideo)

Żebrowska po raz trzeci mistrzynią Polski! (wideo)

Magdalena Żebrowska po raz trzeci z rzędu została Młodzieżową Mistrzynią Polski w skoku w dal. Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, obecnie reprezentująca KS Podlasie Białystok w najlepszej próbie skoczyła 6.13 m i wywalczyła złoto.

Przedwakacyjny sukces Dąbrowskiego w Platerowie

Przedwakacyjny sukces Dąbrowskiego w Platerowie

Przemysław Dąbrowski startem w Platerowie zakończył drugą część sezonu. W zawodach na dystansie 10 km reprezentant gminy Rzekuń uzyskał najlepszy wynik w 2018 roku 31 minut i 18 sekund. Drugiego Alexa Sanko z Białorusi wyprzedził o trzy sekundy.

Niedźwiecki ze srebrem, Olszewska z brązem

Niedźwiecki ze srebrem, Olszewska z brązem

To była kolejna bardzo udana impreza mistrzowska w wykonaniu reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Tym razem Damian Niedźwiecki i Magdalena Olszewska z powodzeniem rywalizowali o medale Mistrzostw Polski U20 we Włocławku.

» Wasze komentarze

Piotr @ 18:25, 07.07.2018r. IP: *.*.137.208

SZACUNEK!!!

Jadzia @ 21:10, 07.07.2018r. IP: *.*.125.209

Ewa gratulacje:)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo