« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 20 lipca 2018 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Olesiński: Najwidoczniej nie zasłużyliśmy na awans

Przemysław Olesiński w minionym sezonie był mocnym punktem Korony Ostrołęka w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Sam zainteresowany przyznaje jednak, że nie zaprezentował pełni swoich możliwości i stać go na jeszcze lepszą grę.


Trzecie miejsce w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej odbierane jest jako sukces, ale u piłkarzy budzi spory niedosyt.
- W życiu jak i na boisku na wszystko trzeba zapracować najwidoczniej nie zasłużyliśmy na ten awans - stwierdza Przemysław Olesiński. Reklama - Moim zdaniem decydujące były mecze z bezpośrednimi rywalami z czołówki - Dolcan Ząbki, Mazovia Mińsk Mazowiecki i Wisła II Płock, w których niestety czegoś zabrakło. Na ostatnim etapie sezonu w naszym zespole było dużo kontuzji, na pewno to nie pomogło nam w walce o mistrzostwo IV ligi. Ogółem sezon uważam za udany, ale mały niedosyt pozostanie.

 

W kolejnym sezonie Korona Ostrołęka chce walczyć o awans do III ligi, ale wiele zależy od tego, jak będzie wyglądać ostateczna kadra żółto-niebieskich.
- Wszystko będzie zależało od tego, jaką kadrą będziemy dysponować w nowym sezonie - mówi Przemysław Olesiński. - Wiadomo swoją przygodę z piłką kończą nasi bramkarze Sebastian Szczechowiak i Andrzej Łyziński. Z pewnością będzie ich bardzo brakowało. Trwają rozmowy zawodników z zarządem Klubu i do pierwszego treningu nie wiemy jak będzie wyglądał skład personalny naszej drużyny na nowy sezon.Jaka przyszłość w Koronie czeka Przemysława Olesińskiego?
- W tym momencie nie wiem, gdzie zagram w przyszłym sezonie i można powiedzieć, że czekam na ostateczne rozmowy z zarządem klubu - podkreśla pomocnik Korony Ostrołęka. - Uważam, że w minionym sezonie w pełni nie zaprezentowałem swoich umiejętności, udało mi się strzelić kilka bramek i przy kilku asystowałem, ale do końca nie jestem z siebie zadowolony. Stać mnie na dużo więcej.

Odsłon: 3190
Komentarzy: 3
08:05, 07.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rzekunianka sparowała z Ołdakami (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka sparowała z Ołdakami (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w pierwszym sparingowym meczu w okresie przygotowawczym zmierzyli się z ULKS Ołdaki. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego na boisku przy ulicy Miłej pokonali zespół prowadzony przez trenera Andrzeja Laskowskiego 2:1.

III Turniej Piłkarski w Myszyńcu. Poznaj obsadę

III Turniej Piłkarski w Myszyńcu. Poznaj obsadę

Dwadzieścia drużyn będzie rywalizować w Otwartym Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa Kurpiowskiego Banku Spółdzielczego w Myszyńcu. Swój akces do gry zgłosili ubiegłoroczni zwycięzcy. Poznaj pełną obsadę niedzielnych zawodów. Zapowiadają się duże emocje.

Puchar Polski w okręgu. Kto z kim zagra w I rundzie?

Puchar Polski w okręgu. Kto z kim zagra w I rundzie?

Spotkanie Świtu Baranowo z Aldo Bartnikiem Myszyniec, a także konfrontacje Wymakracza Długosiodło z Narwią 1962 Ostrołęka i Iskry Zaręby Kościelne z Koroną II Ostrołęka - to najciekawsze pary I rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

Narew zlała Orzyca Chorzele

Narew zlała Orzyca Chorzele

Podopieczni trenera Rafała Koska mają za sobą drugi sprawdzian przygotowujący zespół przed debiutanckim sezonem w A klasie. Przeciwnikiem Narwi 1962 Ostrołęka był Orzyc Chorzele występujący na co dzień w lidze okręgowej. Ostrołęczanie dali rywalom solidną lekcję.

Aldo Bartnik wystartuje z przygotowaniami

Aldo Bartnik wystartuje z przygotowaniami

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec przygotowania do nowego sezonu A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozpoczną dopiero w poniedziałek 23 lipca. Drużyna pod wodzą trenera Adriana Gwiazdy ma zaplanowane cztery mecze kontrolne.

» Wasze komentarze

Werno @ 08:20, 07.07.2018r. IP: *.*.6.100

Piłkarz może w meczu dwóch trzech nie pokazać swoich umiejętności ale jak sam pisze że w sezonie w pełni nie zaprezentował swoich umiejętności to coś nie tak!
Przemo teraz tylko 110 %

OKA @ 16:02, 07.07.2018r. IP: *.*.208.180

Takie tłumaczenie to jest nie poważne.Po pierwsze to gra 11 zawodników a nie jeden choćby i najlepszy z najlepszych snajperów.
Po drugie kontuzje, zawsze są wkalkulowane w sezon, słabi zmiennicy na poszczególnych pozycjach, a raczej słabe rozpoznanie przez trenera możliwości owych zmienników na każdej pozycji.
Wyczucie i taktyka trenera, czasami fatalne w błędach, szczególnie z Dolcanem Mińskiem i rezerwami Wisły, czy chociażby z lokalnym rywalem-Przasnysz i Mława. W tych meczach zdobyliśmy zaledwie 2 pkt. To w konsekwencji zaprowadziło Koronę tylko do 3 miejsca z 1.
I najważniejsza sprawa, to postawa władz samorządowych do rozgrywek seniorskich w naszym mieście. czy aby są one zainteresowane np. 3 ligą międzyregionalną-prestiż-tak a zawrót głowy,bo skąd zabezpieczyć duże pieniądze na start w takich rozgrywkach, jak 4 liga staje sie dla niektórych klubów,dużym wyzwaniem i obciążeniem, dla miasta Ostrołęki również.
Naganna postawa naszych dwóch głównych potencjalnych (strategicznych) sponsorów Stora Enso i ZEO Ostrołęka,nie utożsamiają się ze społecznością lokalną,tylko wypracowany zysk pompują innym w kraju i świecie.I są zwolnieni albo mają małe podatki-co na to obecny prezydent miasta?

FAN @ 23:25, 08.07.2018r. IP: *.*.107.101

Obecny prezydent ma to w d..ie bo liczą się tylko kościoły i muzea.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama
Najnowsze wideo