« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 września 2018 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Olesiński: Najwidoczniej nie zasłużyliśmy na awans

Przemysław Olesiński w minionym sezonie był mocnym punktem Korony Ostrołęka w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Sam zainteresowany przyznaje jednak, że nie zaprezentował pełni swoich możliwości i stać go na jeszcze lepszą grę.


Trzecie miejsce w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej odbierane jest jako sukces, ale u piłkarzy budzi spory niedosyt.
- W życiu jak i na boisku na wszystko trzeba zapracować najwidoczniej nie zasłużyliśmy na ten awans - stwierdza Przemysław Olesiński. Reklama - Moim zdaniem decydujące były mecze z bezpośrednimi rywalami z czołówki - Dolcan Ząbki, Mazovia Mińsk Mazowiecki i Wisła II Płock, w których niestety czegoś zabrakło. Na ostatnim etapie sezonu w naszym zespole było dużo kontuzji, na pewno to nie pomogło nam w walce o mistrzostwo IV ligi. Ogółem sezon uważam za udany, ale mały niedosyt pozostanie.

 

W kolejnym sezonie Korona Ostrołęka chce walczyć o awans do III ligi, ale wiele zależy od tego, jak będzie wyglądać ostateczna kadra żółto-niebieskich.
- Wszystko będzie zależało od tego, jaką kadrą będziemy dysponować w nowym sezonie - mówi Przemysław Olesiński. - Wiadomo swoją przygodę z piłką kończą nasi bramkarze Sebastian Szczechowiak i Andrzej Łyziński. Z pewnością będzie ich bardzo brakowało. Trwają rozmowy zawodników z zarządem Klubu i do pierwszego treningu nie wiemy jak będzie wyglądał skład personalny naszej drużyny na nowy sezon.


MKKK

Jaka przyszłość w Koronie czeka Przemysława Olesińskiego?
- W tym momencie nie wiem, gdzie zagram w przyszłym sezonie i można powiedzieć, że czekam na ostateczne rozmowy z zarządem klubu - podkreśla pomocnik Korony Ostrołęka. - Uważam, że w minionym sezonie w pełni nie zaprezentowałem swoich umiejętności, udało mi się strzelić kilka bramek i przy kilku asystowałem, ale do końca nie jestem z siebie zadowolony. Stać mnie na dużo więcej.

Odsłon: 4247
Komentarzy: 3
08:05, 07.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

KS CK Troszyn traci ważne punkty (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn traci ważne punkty (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn rozczarowali w ósmej kolejce spotkań ligi okręgowej przegrywając z Makowianką Maków Mazowiecki aż 0:4. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego rozegrali jeden z najsłabszych meczów w tym sezonie i stracili ważne punkty.

Rzekunianka zbiła Świt w derbach (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka zbiła Świt w derbach (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka Rzekuń w derbowej konfrontacji szóstej kolejki A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonała Świt Baranowo 4:0. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego przesunęli się już na piątą lokatę w tabeli. Jak poszło innym zespołom? Poznaj aktualną tabelę.

Korona II zawodzi, triumf Ołdak (zdjęcia, wideo)

Korona II zawodzi, triumf Ołdak (zdjęcia, wideo)

Piłkarze rezerw Korony Ostrołęka prowadzeni przez trenera Pawła Samsela wciąż pozostają bez zwycięstwa w rozgrywkach B klasy. Dużą niespodziankę sprawili za to piłkarze ULKS Ołdaki, którzy pokonali dotychczasowego lidera GKS Max-Rol Andrzejewo 2:1.

Truszkowski: To nie było wielkie widowisko (wideo)

Truszkowski: To nie było wielkie widowisko (wideo)

Szkoleniowiec ostrołęckiej Korony nie krył zadowolenia po zwycięstwie nad Mazurem Gostynin 1:0. Po trudnym spotkaniu ósmej kolejki IV ligi mazowieckiej na stadionie przy ulicy Witosa żółto-niebiescy zapisali na swoim koncie ważne punkty i opuścili strefę spadkową.

Dzwonkowski dał trzy punkty Koronie (zdjęcia, wideo)

Dzwonkowski dał trzy punkty Koronie (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej na stadionie przy ulicy Witosa pokonali Mazura Gostynin 1:0. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zapisali na swoim koncie kolejny ważny komplet punktów.

» Wasze komentarze

Werno @ 08:20, 07.07.2018r. IP: *.*.6.100

Piłkarz może w meczu dwóch trzech nie pokazać swoich umiejętności ale jak sam pisze że w sezonie w pełni nie zaprezentował swoich umiejętności to coś nie tak!
Przemo teraz tylko 110 %

OKA @ 16:02, 07.07.2018r. IP: *.*.208.180

Takie tłumaczenie to jest nie poważne.Po pierwsze to gra 11 zawodników a nie jeden choćby i najlepszy z najlepszych snajperów.
Po drugie kontuzje, zawsze są wkalkulowane w sezon, słabi zmiennicy na poszczególnych pozycjach, a raczej słabe rozpoznanie przez trenera możliwości owych zmienników na każdej pozycji.
Wyczucie i taktyka trenera, czasami fatalne w błędach, szczególnie z Dolcanem Mińskiem i rezerwami Wisły, czy chociażby z lokalnym rywalem-Przasnysz i Mława. W tych meczach zdobyliśmy zaledwie 2 pkt. To w konsekwencji zaprowadziło Koronę tylko do 3 miejsca z 1.
I najważniejsza sprawa, to postawa władz samorządowych do rozgrywek seniorskich w naszym mieście. czy aby są one zainteresowane np. 3 ligą międzyregionalną-prestiż-tak a zawrót głowy,bo skąd zabezpieczyć duże pieniądze na start w takich rozgrywkach, jak 4 liga staje sie dla niektórych klubów,dużym wyzwaniem i obciążeniem, dla miasta Ostrołęki również.
Naganna postawa naszych dwóch głównych potencjalnych (strategicznych) sponsorów Stora Enso i ZEO Ostrołęka,nie utożsamiają się ze społecznością lokalną,tylko wypracowany zysk pompują innym w kraju i świecie.I są zwolnieni albo mają małe podatki-co na to obecny prezydent miasta?

FAN @ 23:25, 08.07.2018r. IP: *.*.107.101

Obecny prezydent ma to w d..ie bo liczą się tylko kościoły i muzea.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo