« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 lutego 2019 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aż czternaście drużyn w rozgrywkach II ligi?

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki wciąż nie poznali rywali w rozgrywkach II ligi w nadchodzącym sezonie. Wszystko to za sprawą zamieszania z obsadą wyższych klas rozgrywkowych i zwiększonych zainteresowaniem wystawieniem drużyn seniorów.


Reklama - Decyzję poznamy najwcześniej po 15 lipca, kiedy to zbierze się komisja i ustali ostateczny skład Superligi i I ligi - mówi przewodniczący Komisja Gier i Dyscypliny Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej Andrzej Jabłoński. - Planujemy utworzenie rozgrywek nawet z udziałem czternastu zespołów, a w tym momencie jest pewny udział dwunastu drużyn.

 

Po zakończonym sezonie awans do rozgrywek I ligi wywalczyli piłkarze CKS Jurand Ciechanów, ale drugi SPR ROKiS Radzymin ma jeszcze szanse na awans do I ligi, jeśli okaże się, że zwolni się miejsce w wyższej klasie rozgrywkowej.W kolejnym sezonie Trójka Ostrołęka na pewno zmierzy się z zespołami: KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka, AZS UMCS Lublin, AZS-AWF Warszawa, SPR Pabiks Pabianice, KS Warszawianka Warszawa, KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki, TS Siemiatycze, SPR Handball Płock. Ostateczne decyzje zapadną po 15 lipca, a terminarz rozgrywek II ligi ma zostać udostępniony na początku sierpnia.

Odsłon: 6107
Komentarzy: 0
08:45, 10.07.2018r.

« Powrót do strony głównej» Powiązane artykuły

Szczypiorniści Trójki powalczą o punkty w Łodzi

Szczypiorniści Trójki powalczą o punkty w Łodzi

Kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi czeka szczypiornistów ostrołęckiej Trójki. Tym razem podopieczni trenera Rafała Niećki zmierzą się na wyjeździe z zespołem Hutchinson Anilana Łódź, który jest obecnie liderem i głównym kandydatem do awansu.

Trójka wywalczyła cenny punkt w Zwoleniu

Trójka wywalczyła cenny punkt w Zwoleniu

Piłkarze ostrołęckiej Trójki udanie zaprezentowali się na starcie rundy finałowej rozgrywek II ligi. Podopieczni grającego trenera Rafała Niećki zaprezentowali wysoką skutecznością i zremisowali z Orlętami Zwoleń 36:36. W rzutach karnych lepsze były Orlęta.

Szczypiorniści Trójki powracają na parkiety II ligi

Szczypiorniści Trójki powracają na parkiety II ligi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki powracają na parkiety II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki bardzo udanie zaprezentowali się w pierwszej części sezonu i wywalczyli awans do grupy mistrzowskiej. Teraz czekają ich jednak zdecydowanie trudniejsze mecze.

Podziel się podatkiem z UMKS Trójka Ostrołęka

Podziel się podatkiem z UMKS Trójka Ostrołęka

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Trójka Ostrołęka zwraca się z prośbą o wsparcie działalności klubu poprzez przekazanie 1% podatku osobistego PIT za 2018 rok. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na dalszy rozwój i funkcjonowanie wszystkich zespołów.

Wyjątkowy sezon dla Rafała Niećki

Wyjątkowy sezon dla Rafała Niećki

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w pierwszej części sezonu rozgrywek II ligi zajęli czwarte miejsce w grupie B i awansowali do fazy finałowej. W efekcie podopieczni trenera Rafała Niećki powalczą w drugiej części sezonu o awans do I ligi.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo