« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 lutego 2019 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

KS CK Troszyn z planem letnich sparingów

Piłkarze KS CK Troszyn rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego mają zaplanowane sześć meczów sparingowych. Pierwszy test rozegrają z Narwią Ostrołęka.


Na 10 lipca został w Troszynie zaplanowany pierwszy trening podopiecznych trenera Łukasza Bałazego. Pierwsze spotkanie kontrolne zostało z kolei wyznaczone na sobotę, 14 lipca. Wówczas rywalem KS CK Troszyn będzie beniaminek A klasy Narew 1962 Ostrołęka.

Reklama

 

W kolejnym meczu zaplanowanym na środę, 18 lipca rywalem KS CK Troszyn będzie czwartoligowy KS Śniadowo. W sobotę, 21 lipca podopieczni trenera Łukasza Bałazego rywalizować będą z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Następnie w środę, 25 lipca KS CK Troszyn zmierzy się z Orzycem Chorzele, w sobotę, 28 lipca Orłem Kolno i w środę, 1 sierpnia z Rzekunianką Rzekuń.

 

W sobotę, 4 sierpnia rywalem KS CK Troszyn w ostatnim sprawdzianie przed rozpoczęciem nowego sezonu będzie Korona Ostrołęka. Dokładne godziny i miejsce rozegranych meczów nie są obecnie jeszcze znane.Po bieżące informacje z przygotowań zespołów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego zapraszamy do naszego serwisu sportowego i działu Piłka nożna.

Odsłon: 2355
Komentarzy: 0
08:55, 11.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wychowankowie punktują dla Korony

Wychowankowie punktują dla Korony

W środę wieczorem pierwszy zespół Korony Ostrołęka rozegrał mecz sparingowy z Nadnarwianką Pułtusk. O losach meczu zadecydowała doskonała dyspozycja młodych wychowanków klubu. W sobotę Korona zagra ze Zniczem Biała Piska, również w Ostrołęce.

Rzekunianka wzmacnia ofensywę

Rzekunianka wzmacnia ofensywę

Cztery gole strzelili w dotychczasowych meczach sparingowych piłkarze Rzekunianki Rzekuń. Autorami wszystkich trafień byli zawodnicy testowani w zespole Bartłomieja Jezierskiego. Rzekunianka testuje piłkarzy ofensywnych oraz bramkarza z rezerw Korony.

Sparingi i zmiany w kadrze juniorów APN

Sparingi i zmiany w kadrze juniorów APN

Juniorzy młodsi APN Ostrołęka rozegrali już pięć sparingów w ramach przygotowań do rundy wiosennej w I lidze mazowieckiej (rocz. 2003). Dwóch piłkarzy z tego zespołu najprawdopodobniej trafi do drużyny seniorów Narwi Ostrołęka.

Bartnik Myszyniec pokonał rezerwy Korony

Bartnik Myszyniec pokonał rezerwy Korony

W kolejnym meczu sparingowym Bartnik Myszyniec (A-klasa) pokonał rezerwy Korony Ostrołęka (B-klasa). Co ciekawe, w niedzielę na murawie boiska w Myszyńcu zobaczyliśmy trenerów obydwu drużyn: Adriana Gwiazdę i Michała Robaszkiewicza. 

Hokejowy wynik w trzecim sparingu Kurpika

Hokejowy wynik w trzecim sparingu Kurpika

Trzeci mecz sparingowy rozegrali w niedzielę piłkarze Kurpika Kadzidło, przygotowujący się do rundy wiosennej w A-klasie. Na boisku w Myszyńcu zespół Łukasza Pokory zremisował z Orzycem Chorzele, a w składzie Kurpika zobaczyliśmy dwóch nowych graczy. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo