« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 2 kwietnia 2020 r., imieniny Franciszka, Władysława, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Hubert Nakielski powalczy o medale w Australii

Hubert Nakielski to jeden z najlepszych ratowników wodnych nie tylko w Polsce, ale również na Starym Kontynencie. Swoją świetną dyspozycję podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego będzie miał okazję udowodnić podczas Mistrzostw Europy i świata.


Z każdym kolejnym sezonem reprezentant WOPR-OS Ostrołęka udowadnia swoją wartość i osiąga świetne wyniki. W 2017 roku w kategorii junior i senior odnosić świetne wyniki w zawodach Grand Prix Polski zdobywając w sumie aż 27 medali.

Reklama

W 2018 roku również osiąga bardzo wartościowe wyniki, a trener Dariusz Małkowski przygotował dla niego kolejne dodatkowe wyzwanie.
- Już 20 lipca Hubert Nakielski wystartuje w Mistrzostwach Polski 18-latków w pływaniu - mówi trener WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Następnie na początku września czeka go start w Mistrzostwach Europy w Irlandii, gdzie zmierzy się z najlepszymi sportowymi ratownikami wodnymi z całego Starego Kontynentu.

 

To będzie mocne przetarcie przed najważniejszym startem Huberta Nakielskiego w 2018 roku. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego walczyć będzie o jak najlepsze wyniki w mistrzostwach świata w Australii.


JBB

- Cały czas trwają nasze przygotowania do mistrzostw świata, które już w listopadzie zostaną przeprowadzone w Australii - mówi trener WOPR-OS Dariusz Małkowski. - Wiem, że Huberta stać na walkę o medale podczas tej imprezy.

Odsłon: 7200
Komentarzy: 0
08:55, 14.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo