« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Staśkiewicz wykręcił świetny rekord w Łubudu

Łukasz Połatyński nadal legitymuje się najlepszym wynikiem w historii gry w ostrołęckim bowlingu, ale po piętach depcze mu Paweł Staśkiewicz. Podczas poniedziałkowego treningu uzyskał 233 punkty i pobił rekord toru numer dwa. Chcesz dołączyć do zmagań?


Najlepszym wynikiem w mieście obecnie legitymuje się reprezentant OKB Łubudu Łukasz Połatyński, który niespełna miesiąc temu uzyskał 234 punty i poprawił najlepsze osiągnięcie Daniela Madraka, który do tej pory z wynikiem 211 punktów był rekordzistą toru numer jeden.

 

Tym razem świetny wynik Patryka Ustaszewskiego na torze numer dwa - 215 pkt, poprawił podczas poniedziałkowego treningu Paweł Staśkiewicz uzyskując drugi w historii gry w Ostrołęce wynik 233 pkt. Na torze numer trzy rekordzistą pozostaje Kamil Sienkiewicz - 227 punktów, a na torze numer cztery Jacek Krajewski - 201 pkt.

Reklama

 

Chcesz również dołączyć do grona klubowiczów i rozpocząć swoją przygodę z bowlingiem?
- Zapraszamy do skorzystania z możliwości regularnych treningów w każdy poniedziałek w godz. 19.00-23.00 - mówi prezes OKB Łubudu Marcin Połatyński. - Każdy może spróbować swoich sił i reprezentować Ostrołęcki Klub Bowlingowy, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny nie tylko w regionie, ale również w kraju. W najbliższych tygodniach będzie można dołączyć także do turniejów oraz ligi organizowanej przez nasz klub.Więcej o ostatnich wydarzeniach na kręgielni w Łubudu w naszym serwisie sportowym w dziale Kręgle.

Odsłon: 5730
Komentarzy: 4
09:34, 24.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

ŁUBU @ 11:55, 24.07.2018r. IP: *.*.136.192

Ten lokal patrzę, że powoli robi się tylko dla profesjonalistów. Mało, albo wcale, słyszę o tym, że wpadła grupka znajomych i fajnie się bawiła, Ciągle tylko zawody, ogłaszanie kto jest dobry, kto najlepszy. Kolejny lokal nie do miłego spędzenia czasu... Takie subiektywne i konstruktywne odczucia...

A.M @ 12:41, 24.07.2018r. IP: *

Eee tamnieprwda .Wpadliśmy tam ostatnio z grupą znajomych . Było bardzo fajnie Połowa pierwszy raz w życiu grała w kręgle

Super @ 12:47, 24.07.2018r. IP: *.*.158.83

Moim zdaniem jest miejsce i dla profesjonalistów i dla graczy. Fajnie, że robią takie wyniki, może dochowamy się jakiegoś mistrza.

Członek klubu @ 22:27, 24.07.2018r. IP: *.*.167.116

My jako członkowie klubu bywamy tam dosyć często nie tylko w poniedziałki ale w pozostałe dni tygodnia łącznie z weekendem i zawsze jest wiele grup (mlodszych czy też starszych) którzy widać że bardzo dobrze się bawią :)
Ps
Zapraszamy na treningi - nie jesteśmy profesjonalistami :D

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo