Wtorek, 10 grudnia 2019 r., imieniny Danieli, Julii, Eulalii

Kowalski nowym liderem rankingu open OST

Bartłomiej Kowalski z Warszawy został nowym liderem ostrołęckiego rankingu open. Obecnie przewodzi z dorobkiem 58 punktów i wyprzedza drugiego w klasyfikacji Jordana Czapskiego o sześć punktów. Trzeci z dorobkiem 50 oczek jest z kolei Jakub Nosek.

Kolejne miejsca w rankingu zajmują Krzysztof Bułkowski (Łomża) - 46 pkt oraz Kamil Woźniak - 46, Bartosz Murach i Adam Otłowski - po 40 i Daniel Dąbrowski - 36. To właśnie ci zawodnicy w tym momencie mają największe szanse na awans do finału sezonu, czyli tzw Mastersa.

Dziesiątkę najlepszych zawodników uzupełniają Mateusz Matyczak i Rafał Boryszewski - obaj zdobyli po 30 punktów. Teoretyczne szanse na grę w imprezie kończącej sezon mają także Mirosław Mazuch - 28 pkt i Piotr Mrozek - 26.

Masters Miasta Ostrołęki został zaplanowany w obecnym sezonie w dniach 21-23 września na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Wcześniej rozegrane zostaną jeszcze VII Mistrzostwa Kurpi w dniach 25-26 sierpnia, które będą ostatnią szansą do wywalczenia rankingowych punktów.

Esprit

Już w najbliższy weekend, 21-23 września zostały zaplanowane Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Po informacje z ostatnich imprez zapraszamy do naszego serwisu sportowego do działu Tenis.