« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łomacz w szerokiej kadrze na mistrzostwa świata

Grzegorz Łomacz znalazł się w szerokiej kadrze na mistrzostwa świata w siatkówce, które zostaną rozegrane we Włoszech i Bułgarii. Teraz czekają go kolejne zgrupowania, mecze towarzyskie i najważniejsza impreza w dotychczasowej karierze.


W ramach przygotowań do mistrzostw świata Biało-czerwoni mają zgrupowania w Spale, Ostrowcu Świętokrzyskim, Krakowie i Szczecinie. Rozegrają także towarzyskie mecze z Kamerunem (18 sierpnia w Ostrowcu Świętokrzyskim) i Belgią (5 września w Szczecinie).

Reklama

 

W dniach 24-26 sierpnia w Krakowie zagrają z Francją, Kanadą i Rosją w ramach Memoriału Huberta Wagnera. Na pierwszą część mistrzostw świata Polacy wyruszą 10 września. Zmagania grupowe rozpoczną w Warnie 12 września o 19.30 meczem z Kubą.

 

Następnie Biało-czerwoni zagrają - 13 września o 16.00 z Portoryko, 15 września o 19.30 z Finlandią, 17 września o tej samej porze z Iranem, a dzień później również o 19.30 z Bułgarią. W szerokiej kadrze znalazło się 22 zawodników, selekcjoner wskaże na wyjazd 14 siatkarzy.

 

W gronie rozgrywających znaleźli się: Fabian Drzyzga, Marcin Janusz, Marcin Komenda, Grzegorz Łomacz. Wśród atakujących o miejsce w składzie powalczą: Łukasz Kaczmarek, Dawid Konarski, Bartosz Kurek i Damian Schulz. W gronie przyjmujących zostali powołani: Bartosz Bednorz, Tomasz Fornal, Michał Kubiak, Bartosz Kwolek, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka.W gronie środkowych w kadrze znaleźli się: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Piotr Nowakowski, Łukasz Wiśniewski. Na pozycji liibero o mistrzostwa świata powalczą: Damian Wojtaszek, Paweł Zatorski i Michał Żurek.

Odsłon: 10670
Komentarzy: 0
09:07, 28.07.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Renisław Dmochowski o Arkadiuszu Gołasiu (zdjęcia grobu)

Renisław Dmochowski o Arkadiuszu Gołasiu (zdjęcia grobu)

Jak zaczęła się przygoda z siatkówką Arkadiusza Gołasia? Jakim był człowiekim? Czy pamiętał o swoim pierwszym trenerze? W jakich okolicznościach szkoleniowiec dowiedział się o śmierci "Maskotki"? Zapraszamy do lektury.

 

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo