Wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Rywalizacja w Cross na Ostroj Łące podczas pikniku trzeźwościowego organizowanego przez stowarzyszenie Arkadia to już tradycja. Emocji na trasie nie brakowało już w tegorocznej rywalizacji zarówno w gronie dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

W najbardziej prestiżowym biegu na dystansie 15 km zwyciężył Piotr Wiśniewski z czasem - 1:17:26, przed Bartłomiejem Kulawikiem - 1:21:00 i Krystianem Kowalczykiem - 1:21:16. Najszybsza kobietą na trasie była z kolei Beata Żebrowska - 2:00:20. Wszyscy to reprezentanci Ostrołęki.

W bieg na 7.5 km zwyciężył Rafał Smoliński z Przasnysza - 32:06, przed Marcinem Tomczakiem z Ciechanowa - 37:52 i Tomaszem Stolarczykiem z Ostrołęki - 38:30. W gronie kobiet najlepsza okazała się Anna Urbaniak z Jednorożca - 40:20, przed Joanną Stolarczyk z Ostrołęki - 52:54 i Moniką Konopką z Nowosiedlin - 53:29.

Pełne wyniki rywalizacji przedstawimy po otrzymaniu ostatecznego komunikatu od organizatora zawodów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z biegów młodzieżowych i materiału filmowego.

VI Cross Ostrej Łące na terenach przy stadionie miejskim w Ostrołęce

Odsłon: 6916
Komentarzy: 4
09:26, 06.08.2018r.

Damian Niedźwiecki z powołaniem do kadry Polski

Kulomiot Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy U-20. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w dniach 18-21 lipca powalczy o jak najlepszy wynik w szwedzkim Borås.

Martyna Budziłek najlepsza w 'Dywickiej 5-ce'

Martyna Budziłek najlepsza w "Dywickiej 5-ce"

Martyna Budziłek nieustannie imponuje świetną dyspozycją biegową. Tym razem podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego nie miała sobie równych w drugiej edycji biegu pn. "Dywicka 5-ka". Zawodniczka cieszyła się z wygranej na dystansie 4,8 km.

Niedźwiecki z brązem na mistrzostwach Polski

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu trwają lekkoatletyczne mistrzostwa Polski do lat 20. W zawodach z dobrej strony zaprezentował się Damian Niedźwiecki. Kulomiot ustanowił nowy rekord życiowy i zdobył brązowy medal.

Bartosz Pliszka zwycięzcą Rzeźnika Ultra

Bartosz Pliszka wygrał w miejscowości Cisna piątą edycję biegu Rzeźnika Ultra. Ostrołęczanin na blisko 148-kilometrowej ekstremalnej trasie w Bieszczadach nie miał sobie równych. Pokonanie dystansu zajęło mu 24 godziny 28 minut i 13 sekund.

Klaudia Baczewska na podium ekstremalnego biegu

Klaudia Baczewska po raz kolejny zapisała na swoim koncie wartościowy wynik. Zawodniczka stowarzyszenia Biegam Bo Lubię Ostrołęka zajęła trzecie miejsce w biegu Rzeźnik Enigma. Ostrołęczanka przebiegła prawie 29 km ekstremalnej trasy w czasie 03:48:52.75.

Wosik @ 09:19, 07.08.2018r. IP: *

Zdjęcia dla wybrańców, stanie taki radny i ten go gania z aparatem. My bieglismy 15km i zero zdjęcia jak w tamtym roku np przy deszczownicy, czy jak szliśmy 50m rowem z wodą. Wyniki, ile można czekać, a komisja niby 1 liga i organizacja.Trasa trudna i super zabawą i trening ale wolontariusz co przyjmuje podziękowania kieruje jednych tu drugich tu, coś nie tak, więc tak sobie, dużo gorzej niż rok temu.