« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 21 marca 2019 r., imieniny Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wielkie ściganie dla Karwowskiego (zdjęcia, wideo)

Maciej Karwowski z Łomży po raz drugi z rzędu wygrał rywalizacji w wyścigu australijskim na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce. W kategorii open wyprzedził drugiego na mecie Rafała Urbana oraz Piotra Kowalskiego z Zabrodzia. Obejrzyjcie zdjęcia i materiał filmowy.


W gronie kobiet najlepsza okazała się Wioletta Dąbrowska z Olszewo-Borek, przed Małgorzatą Szurnicką z Drężewa i Katarzyną Mrówką z Antonia. Emocji nie zabrakło także w rywalizacji juniorów, gdzie zwyciężył Hubert Lemański z Grądów, przed Erykiem Zalewskim z Warszawy i Dominikiem Niegowskim z Ludwinowa.

Reklama

 

W najmłodszej kategorii wiekowej do lat 12 w gronie chłopców triumfował Szymon Zalewski z Warszawy, przed Mikołajem Białobrzewskim i Alanem Dobkowskim (obaj Ostrołęka). W gronie dziewczynek najlepsza okazała się Aleksandra Kowalska z Zabrodzia, przed Mają Kaczmarczyk z Przystani i Olgą Nosek z Ostrołęki.

 

Najmłodszymi uczestnikami byli Zuzanna i Maja Budniak oraz Alan Dobkowski. Najbardziej doświadczonymi uczestnikami w grupie open Małgorzata Szurnicka i Marcin Zaurski. Organizatorami imprezy byli Klub Kolarski 24h wspólnie z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.


Energas

Zobacz zdjęcia:
Kolarski wyścig australijski na stadionie miejskim w Ostrołęce

 

Zobacz zdjęcia:
Dekoracja najlepszych kolarzy w wyścigu australijskim

 

Odsłon: 3988
Komentarzy: 3
09:30, 06.08.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rzekuńska czasówka przykuwa dużą uwagę

Rzekuńska czasówka przykuwa dużą uwagę

Tomasz Majewski z Serocka ustanowił nowy rekord czasówki w Rzekuniu. Trasę o długości 10 km pokonał w czasie 13 minut i 3 sekund! Impreza organizowana przez Marka Karczewskiego w sierpniu 2018 roku była wydarzeniem miesiąca w naszym serwisie sportowym.

Sukcesy KK24h w Starej Grabownicy (zdjęcia)

Sukcesy KK24h w Starej Grabownicy (zdjęcia)

Mariusz Nadany z Morzyczyna Włościańskiego wygrał rywalizację w dożynkowym wyścigu rowerowym w Starej Grabownicy. W kategorii open wyprzedził drugiego na mecie reprezentanta Klubu Kolarskiego 24h Macieja Karwowskiego z Łomży.

Rowerzystom niestraszna ulewa (zdjęcia, wideo)

Rowerzystom niestraszna ulewa (zdjęcia, wideo)

Ponad czterdzieści osób zdecydowało się na udział w III Rodzinnym Rajdzie Rowerowym do Przystani. Mimo złych warunków atmosferycznych impreza została przeprowadzona, ale trasa przejazdu została znacznie skrócona. Zobacz, jak wyglądała trasa przejazdu. 

Kolarze KK24h walczyli w Bukowinie Tatrzańskiej

Kolarze KK24h walczyli w Bukowinie Tatrzańskiej

Reprezentacja Klubu Kolarskiego 24h po raz kolejny wybrała się na wyścigu Tour de Pologne Amatorów. Na 58 km najlepiej poradził sobie Dariusz Aleksandrowicz, który dojechał to mety w czasie 1:55:02, wyraźnie wyprzedzając kolegów z drużyny.

Już setka uczestników w rajdzie do Przystani

Już setka uczestników w rajdzie do Przystani

Już ponad setka uczestników zgłosiła się na wyprawę z Ostrołęki do Przystani. Celem wspólnych wypraw mieszkańców naszego regionu jest poznawanie przyjaznych rowerzystom okolic miasta oraz poznawanie okolicznych zakątków historycznych.

» Wasze komentarze

Rafał @ 17:59, 06.08.2018r. IP: *.*.3.96

Zapraszam na treningi rowerowe zbiórka pod galerią bursztynową godz 17 wtorek czwartek sobota

KK24h @ 20:35, 06.08.2018r. IP: *.*.189.138

Zapraszamy po oficjalne (pełne) wyniki na kk24h kropka pl

Panie Rafale oczywiście dziękujemy za zaproszenie. My przypominamy, że w każdy czwartek o 18:00 jest WSC w Kurpiewskich. Szczegóły zawsze w zakładce kalendarz na stronie klubowej kk24h kropka pl

Sierżant Pieprz @ 09:24, 07.08.2018r. IP: *.*.11.57

Antyczna nawierzchnia naszego stadionu przypomniała mi wyścigi rydwanów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo