« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wielkie ściganie dla Karwowskiego (zdjęcia, wideo)

Maciej Karwowski z Łomży po raz drugi z rzędu wygrał rywalizacji w wyścigu australijskim na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce. W kategorii open wyprzedził drugiego na mecie Rafała Urbana oraz Piotra Kowalskiego z Zabrodzia. Obejrzyjcie zdjęcia i materiał filmowy.


W gronie kobiet najlepsza okazała się Wioletta Dąbrowska z Olszewo-Borek, przed Małgorzatą Szurnicką z Drężewa i Katarzyną Mrówką z Antonia. Emocji nie zabrakło także w rywalizacji juniorów, gdzie zwyciężył Hubert Lemański z Grądów, przed Erykiem Zalewskim z Warszawy i Dominikiem Niegowskim z Ludwinowa.

Reklama

 

W najmłodszej kategorii wiekowej do lat 12 w gronie chłopców triumfował Szymon Zalewski z Warszawy, przed Mikołajem Białobrzewskim i Alanem Dobkowskim (obaj Ostrołęka). W gronie dziewczynek najlepsza okazała się Aleksandra Kowalska z Zabrodzia, przed Mają Kaczmarczyk z Przystani i Olgą Nosek z Ostrołęki.

 

Najmłodszymi uczestnikami byli Zuzanna i Maja Budniak oraz Alan Dobkowski. Najbardziej doświadczonymi uczestnikami w grupie open Małgorzata Szurnicka i Marcin Zaurski. Organizatorami imprezy byli Klub Kolarski 24h wspólnie z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.


Esprit

Zobacz zdjęcia:
Kolarski wyścig australijski na stadionie miejskim w Ostrołęce

 

Zobacz zdjęcia:
Dekoracja najlepszych kolarzy w wyścigu australijskim

 

Odsłon: 5222
Komentarzy: 3
09:30, 06.08.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

Rafał @ 17:59, 06.08.2018r. IP: *.*.3.96

Zapraszam na treningi rowerowe zbiórka pod galerią bursztynową godz 17 wtorek czwartek sobota

KK24h @ 20:35, 06.08.2018r. IP: *.*.189.138

Zapraszamy po oficjalne (pełne) wyniki na kk24h kropka pl

Panie Rafale oczywiście dziękujemy za zaproszenie. My przypominamy, że w każdy czwartek o 18:00 jest WSC w Kurpiewskich. Szczegóły zawsze w zakładce kalendarz na stronie klubowej kk24h kropka pl

Sierżant Pieprz @ 09:24, 07.08.2018r. IP: *.*.11.57

Antyczna nawierzchnia naszego stadionu przypomniała mi wyścigi rydwanów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo