« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wielkie ściganie dla Karwowskiego (zdjęcia, wideo)

Maciej Karwowski z Łomży po raz drugi z rzędu wygrał rywalizacji w wyścigu australijskim na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce. W kategorii open wyprzedził drugiego na mecie Rafała Urbana oraz Piotra Kowalskiego z Zabrodzia. Obejrzyjcie zdjęcia i materiał filmowy.


W gronie kobiet najlepsza okazała się Wioletta Dąbrowska z Olszewo-Borek, przed Małgorzatą Szurnicką z Drężewa i Katarzyną Mrówką z Antonia. Emocji nie zabrakło także w rywalizacji juniorów, gdzie zwyciężył Hubert Lemański z Grądów, przed Erykiem Zalewskim z Warszawy i Dominikiem Niegowskim z Ludwinowa.

Reklama

 

W najmłodszej kategorii wiekowej do lat 12 w gronie chłopców triumfował Szymon Zalewski z Warszawy, przed Mikołajem Białobrzewskim i Alanem Dobkowskim (obaj Ostrołęka). W gronie dziewczynek najlepsza okazała się Aleksandra Kowalska z Zabrodzia, przed Mają Kaczmarczyk z Przystani i Olgą Nosek z Ostrołęki.

 

Najmłodszymi uczestnikami byli Zuzanna i Maja Budniak oraz Alan Dobkowski. Najbardziej doświadczonymi uczestnikami w grupie open Małgorzata Szurnicka i Marcin Zaurski. Organizatorami imprezy byli Klub Kolarski 24h wspólnie z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.


Last minute Service

Zobacz zdjęcia:
Kolarski wyścig australijski na stadionie miejskim w Ostrołęce

 

Zobacz zdjęcia:
Dekoracja najlepszych kolarzy w wyścigu australijskim

 

Odsłon: 3413
Komentarzy: 3
09:30, 06.08.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rowerzystom niestraszna ulewa (zdjęcia, wideo)

Rowerzystom niestraszna ulewa (zdjęcia, wideo)

Ponad czterdzieści osób zdecydowało się na udział w III Rodzinnym Rajdzie Rowerowym do Przystani. Mimo złych warunków atmosferycznych impreza została przeprowadzona, ale trasa przejazdu została znacznie skrócona. Zobacz, jak wyglądała trasa przejazdu. 

Kolarze KK24h walczyli w Bukowinie Tatrzańskiej

Kolarze KK24h walczyli w Bukowinie Tatrzańskiej

Reprezentacja Klubu Kolarskiego 24h po raz kolejny wybrała się na wyścigu Tour de Pologne Amatorów. Na 58 km najlepiej poradził sobie Dariusz Aleksandrowicz, który dojechał to mety w czasie 1:55:02, wyraźnie wyprzedzając kolegów z drużyny.

Już setka uczestników w rajdzie do Przystani

Już setka uczestników w rajdzie do Przystani

Już ponad setka uczestników zgłosiła się na wyprawę z Ostrołęki do Przystani. Celem wspólnych wypraw mieszkańców naszego regionu jest poznawanie przyjaznych rowerzystom okolic miasta oraz poznawanie okolicznych zakątków historycznych.

Nowy rekord rzekuńskiej czasówki (zdjęcia, wideo)

Nowy rekord rzekuńskiej czasówki (zdjęcia, wideo)

Tomasz Majewski z Serocka ustanowił nowy rekord czasówki w Rzekuniu. Trasę o długości 10 km pokonał w czasie 13 minut i 3 sekund! Drugi na mecie był Przemysław Zieliński z Tczewa - 13:32 i a trzeci Sławomir Niciński z Otwocka - 13:58.

Kolarska czasówka w Rzekuniu. Dołącz (wideo)

Kolarska czasówka w Rzekuniu. Dołącz (wideo)

Już ponad sześćdziesięciu uczestników znajduje się na listach kolarskiej czasówki organizowanej przez Klub Kolarski 24h w Rzekuniu, a z każdym dniem przybywa chętnych, aby sprawdzić się na 10 km trasie w Rzekuniu. Chcecie dołączyć do zmagań?

» Wasze komentarze

Rafał @ 17:59, 06.08.2018r. IP: *.*.3.96

Zapraszam na treningi rowerowe zbiórka pod galerią bursztynową godz 17 wtorek czwartek sobota

KK24h @ 20:35, 06.08.2018r. IP: *.*.189.138

Zapraszamy po oficjalne (pełne) wyniki na kk24h kropka pl

Panie Rafale oczywiście dziękujemy za zaproszenie. My przypominamy, że w każdy czwartek o 18:00 jest WSC w Kurpiewskich. Szczegóły zawsze w zakładce kalendarz na stronie klubowej kk24h kropka pl

Sierżant Pieprz @ 09:24, 07.08.2018r. IP: *.*.11.57

Antyczna nawierzchnia naszego stadionu przypomniała mi wyścigi rydwanów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo