« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 12 grudnia 2018 r., imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szczypiorniści Trójki poznali terminarz II ligi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki od spotkania z TS Siemiatycze rozpoczną rywalizację w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki zagrają w pierwszej części sezonu z grupie północnej z udziałem siedmiu zespołów. Poznaj plan meczów!


Reklama Pierwszy mecz nowego sezonu szczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozegrają z TS Siemiatycze. Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę, 15 września o godz. 17.00, w hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego.

 

W kolejne weekendy piłkarze Trójki Ostrołęka rywalizować będą z SPR Nowe Piekuty, Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka, Warszawianką Warszawa, AZS AWF Warszawa, Bestiosem Białystok. Następnie podopiecznych trenera Rafała Niećki czeka runda rewanżowa, która zakończy się 15-16 grudnia.

 

Nasi szczypiorniści w ostatniej kolejce będą pauzować. W przypadku dobrych wyników i lokaty w pierwszej czwórce grupy północnej II ligi, ostrołęczanie od 9 lutego rywalizować będą w grupie mistrzowskiej, gdzie rozegra się walka o awans do I ligi.


Foton

Więcej o przygotowaniach szczypiornistów ostrołęckiej Trójki i planach sparingowych w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Piłka ręczna.

Odsłon: 3133
Komentarzy: 1
09:15, 07.08.2018r.

« Powrót do strony głównej» Powiązane artykuły

Bestios skuteczniejszy od Trójki (zdjęcia, wideo)

Bestios skuteczniejszy od Trójki (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki nie potrafili przerwać serii porażek w konfrontacji trzynastej kolejki II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki w meczu przed własną publicznością musieli uznać wyższość skuteczniejszego zespołu z Bestiosu Białystok, ulegając 28:33.

Szczypiorniści Trójki kontra Bestios Białystok

Szczypiorniści Trójki kontra Bestios Białystok

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w sobotniej konfrontacji trzynastej kolejki rozgrywek II ligi w grupie B zmierzą się z Bestiosem Białystok. Podopieczni trenera Rafała Niećki po ostatnich nieudanych wyjazdowych meczach chcą powrócić na zwycięską ścieżkę.

Turniej finałowy 'Ręka w rękę' (zdjęcia, wideo)

Turniej finałowy "Ręka w rękę" (zdjęcia, wideo)

Turniej finałowy w Zespole Szkół nr 5 przy ulicy Blachnickiego zakończył rywalizację młodych nadziei piłki ręcznej w ramach projektu "Ręka w rękę". W zawodach uczestniczyły szkoły z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Chętnych do wspólnych zmagań nie brakowało.

Kolanowski: Chcemy zaszczepić aktywność sportową

Kolanowski: Chcemy zaszczepić aktywność sportową

Projekt UMKS Trójka "Ręka w rękę" cieszy się dużym zainteresowaniem szkół z miasta i powiatu ostrołęckiego. Jego koordynatorem z ramienia ostrołęckiego klubu jest Norbert Kolanowski, który podkreśla, że celem projektu jest m.in. promowanie piłki ręcznej.

Szczypiorniści Trójki bez punktów w stolicy

Szczypiorniści Trójki bez punktów w stolicy

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki doznali trzeciej z rzędu porażki w rozgrywkach II ligi w grupie B. Podopieczni trenera Rafała Niećki tym razem musieli uznać wyższość AZS-AWF Warszawa 25:31 i stracili trzecią lokatę w tabeli na rzecz ekipy ze stolicy.

» Wasze komentarze

czarny @ 09:36, 11.08.2018r. IP: *.*.182.150

A co z siatkarzami?
Wyjechali wszyscy?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo