« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 sierpnia 2018 r., imieniny Joachima, Rocha, Domarada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trudne wyzwanie w ofensywie przed Koroną (wideo)

Dominik Dzwonkowski był najlepszym strzelcem ostrołęckiej Korony w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej w sezonie 2017/2018. Czy w nadchodzącej rundzie jesiennej błyśnie skutecznością i powalczy z drużyną o bardzo ważne punkty?


Podopieczny trenera Marcina Truszkowskiego w ubiegłym sezonie zdobył dla żółto-niebieskich sześć bardzo ważnych bramek. Po pięć goli na koncie ostrołęckiej Korony zapisali Paweł Kowalkowski i Maciej Staszczuk. Pierwszy z wymienionych nie gra już w Koronie, a drugi leczy obecnie kontuzję.

Reklama

 

Po cztery gole ustrzelili w minionym sezonie Przemysław Olesiński, Kamil Jastrzębski, Damian Drężewski i Piotr Strzeżysz. Pierwszy z wymienionych odszedł z klubu, kolejni dwaj są kontuzjowani, a na placu gry zapewne pojawi się jedynie Piotr Strzeżysz.

 

Po trzy bramki na koncie żółto-niebieskich w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zapisali Jakub Laska i Marcin Kraska. Dwa dołożył Karol Macioch, a po jednej zdobyli: Maciej Malinowski, Kacper Kardaś, Paweł Dzbeński, Wojciech Skorupka, Bartosz Gąska i Piotr Dawidzki.

 

Korona Ostrołęka zdobyła w minionym sezonie także dwanaście bramek w meczach Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Po trzy gole zdobyli Maciej Staszczuk, Paweł Kowalkowski i Damian Drężewski, dwa dołożył Kamil Jastrzębski, a jedną Jakub Laska. Kacper Kardaś, Wojciech Skorupka i Piotr Dawidzki nie dołożą już kolejnych trafień, ale pozostali zawodnicy mogą pociągnąć klub po kolejne sukcesy w IV lidze mazowieckiej.Obejrzyj jak Korona Ostrołęka zdobywała bramki w minionym sezonie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej i Pucharze Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

Odsłon: 2388
Komentarzy: 0
07:50, 11.08.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rezerwy Korony szlifują formę (zdjęcia, wideo)

Rezerwy Korony szlifują formę (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony II Ostrołęka wkraczają na ostatnią prostą przygotowań do nowego sezonu B klasy. Drużyna prowadzona przez trenera Pawła Samsela przystąpi do rozgrywek zespołem złożonym głównie z piłkarzy zespołu juniorów młodszych.

KS CK Troszyn przed szansą na drugie zwycięstwo

KS CK Troszyn przed szansą na drugie zwycięstwo

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zmierzą się z Orzycem Chorzele. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego przystąpią do rywalizacji w roli faworyta. Zgarną komplet punktów?

Korona zmierzy się na wyjeździe z Ożarowianką

Korona zmierzy się na wyjeździe z Ożarowianką

Piłkarze Korony Ostrołęka w środowe popołudnie rozegrają kolejne spotkanie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Tym razem podopiecznych trenera Marcina Truszkowskiego czeka wyjazdowa wyprawa na mecz z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki.

Narew w sparingu rozbiła KS Wąsewo (zdjęcia, wideo)

Narew w sparingu rozbiła KS Wąsewo (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi w ostatnim spotkaniu sparingowym w okresie przygotowawczym do nowego sezonu A klasy rozbili KS Wąsewo 5:0. Goście na spotkanie na stadionie w Wojciechowicach przyjechali bez kilku podstawowych zawodników.

Rusza Puchar Polski w okręgu. Gdzie się wybrać?

Rusza Puchar Polski w okręgu. Gdzie się wybrać?

Spotkanie Świtu Baranowo z Aldo Bartnikiem Myszyniec, a także konfrontacje Narwi 1962 Ostrołęka z Wymakraczem Długosiodło i Iskry Zaręby Kościelne z Koroną II Ostrołęka - to najciekawsze pary I rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo