« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 21 marca 2019 r., imieniny Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trudne wyzwanie w ofensywie przed Koroną (wideo)

Dominik Dzwonkowski był najlepszym strzelcem ostrołęckiej Korony w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej w sezonie 2017/2018. Czy w nadchodzącej rundzie jesiennej błyśnie skutecznością i powalczy z drużyną o bardzo ważne punkty?


Podopieczny trenera Marcina Truszkowskiego w ubiegłym sezonie zdobył dla żółto-niebieskich sześć bardzo ważnych bramek. Po pięć goli na koncie ostrołęckiej Korony zapisali Paweł Kowalkowski i Maciej Staszczuk. Pierwszy z wymienionych nie gra już w Koronie, a drugi leczy obecnie kontuzję.

Reklama

 

Po cztery gole ustrzelili w minionym sezonie Przemysław Olesiński, Kamil Jastrzębski, Damian Drężewski i Piotr Strzeżysz. Pierwszy z wymienionych odszedł z klubu, kolejni dwaj są kontuzjowani, a na placu gry zapewne pojawi się jedynie Piotr Strzeżysz.

 

Po trzy bramki na koncie żółto-niebieskich w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zapisali Jakub Laska i Marcin Kraska. Dwa dołożył Karol Macioch, a po jednej zdobyli: Maciej Malinowski, Kacper Kardaś, Paweł Dzbeński, Wojciech Skorupka, Bartosz Gąska i Piotr Dawidzki.

 

Korona Ostrołęka zdobyła w minionym sezonie także dwanaście bramek w meczach Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Po trzy gole zdobyli Maciej Staszczuk, Paweł Kowalkowski i Damian Drężewski, dwa dołożył Kamil Jastrzębski, a jedną Jakub Laska. Kacper Kardaś, Wojciech Skorupka i Piotr Dawidzki nie dołożą już kolejnych trafień, ale pozostali zawodnicy mogą pociągnąć klub po kolejne sukcesy w IV lidze mazowieckiej.Obejrzyj jak Korona Ostrołęka zdobywała bramki w minionym sezonie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej i Pucharze Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

Odsłon: 5951
Komentarzy: 0
07:50, 11.08.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Faworyci nie zawodzą w lidze okręgowej

Faworyci nie zawodzą w lidze okręgowej

Za nami bardzo ciekawa inauguracja rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. W najbardziej interesujących kibiców z powiatu ostrołęckiego spotkaniu KS CK Troszyn uległ Koronie Szydłowo 0:1. Poznaj komplet wyników i aktualną tabelę.

Nabór piłkarzy do UKS Złota już w środę

Nabór piłkarzy do UKS Złota już w środę

Uczniowski Klub Sportowy Złota Ostrołęka ogłasza nabór chłopców z rocznika 2012 i 2013 na zajęcia piłki nożnej. Pierwsze, bezpłatne zajęcia odbędą się już w środę, 20 marca, a dzieci będą mogły rozwijać się pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej.

'W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest' (aktualizacja)

"W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest" (aktualizacja)

W ostrołęckich szkołach pojawiają się obraźliwe naklejki nawołujące do bojkotu klubu piłkarskiego Korona Ostrołęka. Autorami obraźliwych treści są prawdopodobnie kibice Narwi Ostrołęka, klubu, który od dawna rywalizuje na wielu płaszczyznach z Koroną.

LO: Jak oni to przegrali? (zdjęcia, wideo)

LO: Jak oni to przegrali? (zdjęcia, wideo)

Nie udała się inauguracja ligowej wiosny piłkarzom KS CK Troszyn. Chociaż przez większą część meczu nic na to nie wskazywało, komplet punktów na sztucznym boisku w Ostrołęce wywalczyła Korona Szydłowo. Zadecydowała jedna bramka strzelona w końcówce spotkania.

Piłka dla Szymona Wołynka warta już 1000 zł!

Piłka dla Szymona Wołynka warta już 1000 zł!

W futbolu, podobnie jak w życiu, warto grać do jednej bramki. Dzisiaj wspólnie z Szymonem walczymy o powrót do pełnej sprawności! Wciąż można dołączyć do akcji i wylicytować piłkę z autografami gwiazd polskiej piłki. Nie zwlekajcie i dołączcie do akcji.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo