« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żeglarze z sukcesami w Grand Prix Mikołajek

Dwie załogi złożone z mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego rywalizują z sukcesami w kolejnych rundach eliminacyjnych Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek. Przed naszymi żaglarzami już tylko wielki finał zaplanowany na wrzesień.


Pierwsza runda eliminacyjna odbyła się w maju, a na podium stanęły dwie ostrołęckie załogi. Drugie miejsce wywalczyła załoga w składzie: Marek Baczewski, Katarzyna Dziekońska i Leszek Kaczyński. Trzecie miejsce druga załoga reprezentująca nasz region: Janusz Raczyk, Krzysztof Kowalczyk i Robert Zakrzewski. Reklama

 

W drugiej edycji ponownie nie zabrakło ostrołęckiego teamu - Janusza Raczyka, Krzysztofa Kowalczyka i gościnnie startującego z drużyną Zbyszka Pietrzyka, którzy wywalczyli drugie miejsce. Druga ostrołęcka załoga Marka Baczewskiego zajęła siódme miejsce.

W trzeciej lipcowej odsłonie zmagań załoga w składzie Janusz Raczyk, Krzysztof Kowalczyk i Robert Zakrzewski ukończyła zmagania na drugiej lokacie. Druga ostrołęcka załoga Marka Baczewskiego zajęła czwarte miejsce.

W czwartej sierpniowej eliminacji Grand Prix załoga Janusza Raczyka uplasowała się na drugim stopniu podium, a drużyna Marka Baczewskiego ukończyła zmagania na piątej pozycji.


JBB

Finałowe regaty w Mikołajkach z udziałem obu ostrołęckich ekip zostały zaplanowane na 2 września. Po czterech edycjach Grand Prix 2018 załoga Janusza Raczyka zajmuje zdecydowane drugie miejsce w klasyfikacji, już teraz zapewniając sobie taki końcowy wynik w zmaganiach całorocznych. O ostatecznym wyniku załogi Marka Baczewskiego i kilku innych załóg ze zbliżoną ilością punktów zdecydują regaty finałowe we wrześniu.

Odsłon: 8310
Komentarzy: 1
07:50, 12.08.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Za nami pierwszy weekend po wprowadzeniu stanu epidemicznego z udziałem kibiców na sportowych arenach. Na każdym wydarzeniu będzie mogła być zajęta 1/4 przygotowanych miejsc, które muszą być specjalnie oznaczone. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego.

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zapowiedziała, że już niebawem ruszy nowy program Ministerstwa Sportu z zakresu upowszechniania sportu wśród Polaków. Na Sportowe Wakacje+ ma zostać przeznaczone jeszcze w tym roku 10 mln zł.

» Wasze komentarze

*** @ 13:50, 12.08.2018r. IP: *.*.224.114

Brawo !!!! Gratulacje!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo