« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 października 2018 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żeglarze z sukcesami w Grand Prix Mikołajek

Dwie załogi złożone z mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego rywalizują z sukcesami w kolejnych rundach eliminacyjnych Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek. Przed naszymi żaglarzami już tylko wielki finał zaplanowany na wrzesień.


Pierwsza runda eliminacyjna odbyła się w maju, a na podium stanęły dwie ostrołęckie załogi. Drugie miejsce wywalczyła załoga w składzie: Marek Baczewski, Katarzyna Dziekońska i Leszek Kaczyński. Trzecie miejsce druga załoga reprezentująca nasz region: Janusz Raczyk, Krzysztof Kowalczyk i Robert Zakrzewski. Reklama

 

W drugiej edycji ponownie nie zabrakło ostrołęckiego teamu - Janusza Raczyka, Krzysztofa Kowalczyka i gościnnie startującego z drużyną Zbyszka Pietrzyka, którzy wywalczyli drugie miejsce. Druga ostrołęcka załoga Marka Baczewskiego zajęła siódme miejsce.

W trzeciej lipcowej odsłonie zmagań załoga w składzie Janusz Raczyk, Krzysztof Kowalczyk i Robert Zakrzewski ukończyła zmagania na drugiej lokacie. Druga ostrołęcka załoga Marka Baczewskiego zajęła czwarte miejsce.

W czwartej sierpniowej eliminacji Grand Prix załoga Janusza Raczyka uplasowała się na drugim stopniu podium, a drużyna Marka Baczewskiego ukończyła zmagania na piątej pozycji.
Finałowe regaty w Mikołajkach z udziałem obu ostrołęckich ekip zostały zaplanowane na 2 września. Po czterech edycjach Grand Prix 2018 załoga Janusza Raczyka zajmuje zdecydowane drugie miejsce w klasyfikacji, już teraz zapewniając sobie taki końcowy wynik w zmaganiach całorocznych. O ostatecznym wyniku załogi Marka Baczewskiego i kilku innych załóg ze zbliżoną ilością punktów zdecydują regaty finałowe we wrześniu.

Odsłon: 3680
Komentarzy: 1
07:50, 12.08.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szachowe batalie dla Tadrzaka (zdjęcia, wideo)

Szachowe batalie dla Tadrzaka (zdjęcia, wideo)

Zwycięstwem Wojciecha Tadarzaka zakończył się Turniej Szachowy z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Do udziału w zawodach dzieci i młodzież zaprosił nauczyciel SP nr 10 i propagator gry w szachy Tadeusz Nalewajk. Chętnych do rywalizacji nie brakowało.

Szurnicki wycisnął 230 kg! (zdjęcia, wideo)

Szurnicki wycisnął 230 kg! (zdjęcia, wideo)

Już po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Atleta zaprosił do rywalizacji w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem w obecności wielokrotnego mistrza kraju Mariusza Bartołowicza zostały przeprowadzone mistrzostwa Ostrołęki pełne rekordów.

Złoto i brąz Marii Pisarek w Diamond Cup 2018

Złoto i brąz Marii Pisarek w Diamond Cup 2018

Maria Pisarek wywalczyła dwa medale w międzynarodowych mistrzostwach IFBB Diamond Cup FIWE 2018. Zawodniczka trenuje i rozwija swoją pasję do kulturystyki w Klubie Sportów Sylwetkowych "Kuźnia". Ze stolicy kraju powróciła ze złotym i brązowym medalem.

Najpierw boisko, potem tartan (zdjęcia, wideo)

Najpierw boisko, potem tartan (zdjęcia, wideo)

Nowe boisko z trawiastą nawierzchnią powstaje w Łysych przy ulicy Szkolnej. Gmina pozyskała zewnętrzne dofinansowanie w kwocie 100.000 złotych. W drugim etapie planuje wybudowanie tartanowej bieżni, aby obiekt mógł być w pełni funkcjonalny dla młodzieży.

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Już po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem będą to Ostrołęckie Mistrzostwa, w których gościem honorowym będzie Mariusz Bartołowicz. Chcesz zmierzyć się z najlepszymi?

» Wasze komentarze

*** @ 13:50, 12.08.2018r. IP: *.*.224.114

Brawo !!!! Gratulacje!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo