« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 21 marca 2019 r., imieniny Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żeglarze z sukcesami w Grand Prix Mikołajek

Dwie załogi złożone z mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego rywalizują z sukcesami w kolejnych rundach eliminacyjnych Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek. Przed naszymi żaglarzami już tylko wielki finał zaplanowany na wrzesień.


Pierwsza runda eliminacyjna odbyła się w maju, a na podium stanęły dwie ostrołęckie załogi. Drugie miejsce wywalczyła załoga w składzie: Marek Baczewski, Katarzyna Dziekońska i Leszek Kaczyński. Trzecie miejsce druga załoga reprezentująca nasz region: Janusz Raczyk, Krzysztof Kowalczyk i Robert Zakrzewski. Reklama

 

W drugiej edycji ponownie nie zabrakło ostrołęckiego teamu - Janusza Raczyka, Krzysztofa Kowalczyka i gościnnie startującego z drużyną Zbyszka Pietrzyka, którzy wywalczyli drugie miejsce. Druga ostrołęcka załoga Marka Baczewskiego zajęła siódme miejsce.

W trzeciej lipcowej odsłonie zmagań załoga w składzie Janusz Raczyk, Krzysztof Kowalczyk i Robert Zakrzewski ukończyła zmagania na drugiej lokacie. Druga ostrołęcka załoga Marka Baczewskiego zajęła czwarte miejsce.

W czwartej sierpniowej eliminacji Grand Prix załoga Janusza Raczyka uplasowała się na drugim stopniu podium, a drużyna Marka Baczewskiego ukończyła zmagania na piątej pozycji.


Fight

Finałowe regaty w Mikołajkach z udziałem obu ostrołęckich ekip zostały zaplanowane na 2 września. Po czterech edycjach Grand Prix 2018 załoga Janusza Raczyka zajmuje zdecydowane drugie miejsce w klasyfikacji, już teraz zapewniając sobie taki końcowy wynik w zmaganiach całorocznych. O ostatecznym wyniku załogi Marka Baczewskiego i kilku innych załóg ze zbliżoną ilością punktów zdecydują regaty finałowe we wrześniu.

Odsłon: 5728
Komentarzy: 1
07:50, 12.08.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Młodzi sportowcy wyróżnieni (zdjęcia)

Młodzi sportowcy wyróżnieni (zdjęcia)

Czterech młodych sportowców odebrało wyróżnienia z rąk starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła podczas czwartkowej sesji rady powiatu. Wszyscy z powodzeniem reprezentowali powiat zarówno, na zawodach ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

Gimnastycy z całej Polski przyjadą do Ostrołęki

Gimnastycy z całej Polski przyjadą do Ostrołęki

Coraz większą popularnością cieszą się treningi gimnastyki w UKS Bee Hero Ostrołęka, na czele którego stoi Grzegorz Mulinek. Nowy klub na sportowej mapie Ostrołęki będzie też organizatorem ogólnopolskiego turnieju gimnastyki, który już w kwietniu odbędzie się w hali Gołasia. 

I Krajowy Turniej Gimnastyki z Bee Hero

I Krajowy Turniej Gimnastyki z Bee Hero

UKS Bee Hero organizuje pierwszy Krajowy Turniej Gimnastyki. Impreza została zaplanowana na sobotę, 6 kwietnia w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. W zawodach wezmą udział zawodniczki i zawodnicy z gimnastyki rekreacyjnej z całego kraju.

Medale UKS Atleta na Mistrzostwach Mazowsza

Medale UKS Atleta na Mistrzostwach Mazowsza

Siedmiu reprezentantów miał ostrołęcki klub UKS Atleta na Mistrzostwach Mazowsza do lat 23, które w odbyły się w niedzielę, 3 marca w Ciechanowie. Podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego zdobyli dla Ostrołęki trzy medale: złoty, srebrny i brązowy.

Kurpie ponownie na trasie Biegu Piastów

Kurpie ponownie na trasie Biegu Piastów

Tradycyjnie już, pasjonaci narciarstwa biegowego z Ostrołęki i okolic wystartowali w Biegu Piastów w barwach klubu KS Spych Przystań. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadł Wojciech Zarzycki, przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki.

» Wasze komentarze

*** @ 13:50, 12.08.2018r. IP: *.*.224.114

Brawo !!!! Gratulacje!!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo