« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do rywalizacji w otwartych zawodach strzeleckich pod patronatem starosty ostrołęckiego. W obecnym sezonie zawody zostaną przeprowadzone w środę, 15 sierpnia na strzelnicy w Kadzidle. Dołącz do rywalizacji.


Celem zawodów organizowanych przez Klub Strzelectwa Sportowego jest wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek, zdobywanie norm na odznaki strzeleckie i klasy sportowe, popularyzacja i upowszechnianie sportu strzeleckiego oraz upowszechnianie tradycji i historii polskiego oręża wojskowego.

 

W zawodach mogą wziąć udział członkowie klubów strzeleckich i innych stowarzyszeń oraz osoby niezrzeszone (tj.: dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe). Reklama

Wszyscy chętni po zapoznaniu się regulaminem strzelnicy oraz przepisami i zasadami bezpiecznego posługiwania się bronią. Opłata startowa od uczestnika wynosi symboliczne 5 zł.

 

Uczestnicy Strzelać będą z karabinu kaliber 5.6 mm na odległość 50 m, postawa leżąc z podpórką. Dla pięciu najlepszych zawodników zostały przewidziane puchary. Każdy startujący, bez względu na uzyskany wynik otrzyma pamiątkowy dyplom pamiątkowy. Każda osoba, która uzyska minimum 70 punktów otrzyma srebrną odznakę strzelecką a minimum 60 punktów gwarantuje brązową odznakę strzelecką.


JBB

Do rywalizacji na strzelnicy można zapisać się w godz. 9.00 - 13.00. Początek zmagań został przewidziany na godz. 10.00. Strzelnica w Kadzidle mieści się przy ulicy Słonecznej. Szersze informacje u prezesa KSS Obrońca Eugeniusza Gorczycy pod numerem tel. 602 219 227 oraz w regulaminie zawodów.

Odsłon: 9634
Komentarzy: 0
08:52, 14.08.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Za nami pierwszy weekend po wprowadzeniu stanu epidemicznego z udziałem kibiców na sportowych arenach. Na każdym wydarzeniu będzie mogła być zajęta 1/4 przygotowanych miejsc, które muszą być specjalnie oznaczone. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego.

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zapowiedziała, że już niebawem ruszy nowy program Ministerstwa Sportu z zakresu upowszechniania sportu wśród Polaków. Na Sportowe Wakacje+ ma zostać przeznaczone jeszcze w tym roku 10 mln zł.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo