« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 marca 2019 r., imieniny Cyryla, Edwarda, Boguchwała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi szczypiorniści szlifowali formę w Olecku

Młodzi szczypiorniści ostrołęckiej Trójki mają za sobą obóz przygotowawczy do nowego sezonu. W zgrupowaniu w Olecku wzięło udział 28 zawodników - uczniów klas sportowych ze SP nr 10 w Ostrołęce, którzy ciężko pracowali na kolejne sukcesy.


Szczypiorniści pod opieką trenerów Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha ciężko pracowali szlifując formę przed nadchodzącym sezonem, w którym zaprezentują się w rozgrywkach w kategorii chłopców rocznika 2006 i 2007.

Reklama

 

Piłkarze ręczni w czasie obozu trenowali dwa razy dziennie doskonaląc zdolności motoryczne i umiejętności techniczne, dodatkowo rozegrali cztery mecze kontrolne z miejscowym zespołem Czarnych Olecko.
- Podczas obozu rozgrywaliśmy mecze kontrolne, ale był również czas na aktywny wypoczynek - relacjonują szkoleniowcy. - Graliśmy również w piłkę ręczną plażową, mieliśmy możliwość sprawdzenia się na torze w parku linowym, a także spróbowania swoich sił na ściance wspinaczkowej.


Energas

Po obozie młodzi piłkarze ręczni Trójki powrócili do treningów w ostrołęckich halach, w których będą szlifować formę przed wrześniowymi meczami ligowymi. Więcej informacji o zbliżającym się sezonie w naszym serwisie sportowym w dziale Piłka ręczna.

Odsłon: 3913
Komentarzy: 0
07:50, 18.08.2018r.

« Powrót do strony głównej» Powiązane artykuły

Szczypiorniści Trójki kontra Orlęta Zwoleń

Szczypiorniści Trójki kontra Orlęta Zwoleń

Szczypiornistów ostrołęckiej Trójki czeka kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi w grupie finałowej. Podopieczni trenera Rafała Niećki po raz pierwszy w obecnym sezonie rozegrają mecz w hali im. Arkadiusza Gołasia, a rywalem będzie zespół Orląt Zwoleń.

XIV Memoriał Piotra Dobrzyńskiego. Plan gier

XIV Memoriał Piotra Dobrzyńskiego. Plan gier

Aż szesnaście zespołów przystąpi do XIV Memoriału Piotra Dobrzyńskiego, który w dniach 15-17 marca zostanie rozegrany w dwóch ostrołęckich halach. Do rywalizacji przystąpią zespoły Trójki Ostrołęka z rocznika 2006 i Diamentu Ostrołęka z rocznika 2007. Poznajcie plan gier.

Podziel się podatkiem z UMKS Trójka Ostrołęka

Podziel się podatkiem z UMKS Trójka Ostrołęka

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Trójka Ostrołęka zwraca się z prośbą o wsparcie działalności klubu poprzez przekazanie 1% podatku osobistego PIT za 2018 rok. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na dalszy rozwój i funkcjonowanie wszystkich zespołów.

Ambitna walka, ale Trójka bez punktów w Puławach

Ambitna walka, ale Trójka bez punktów w Puławach

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w kolejnym spotkaniu rozgrywek II ligi musieli uznać wyższość Azoty-Puławy II ulegając 25:38. Podopieczni trenera Rafała Niećki rywalizowali ambitnie, ale szkoleniowiec dysponował mocno okrojonym składem.

Szczypiorniści Trójki powalczą w Puławach

Szczypiorniści Trójki powalczą w Puławach

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki mają przed sobą kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki tym razem rywalizować będą z zespołem Azoty-Puławy II, który plasuje się obecnie na czwartej lokacie w tabeli grupy finałowej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo