« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle (zdjęcia)

Blisko 250 osób skorzystało z zaproszenia Klubu Strzelectwa Sportowego Obrońca i wzięło udział w otwartych zawodach strzeleckich "10 strzałów ku chwale Ojczyzny" w Kadzidle. Najlepszy wynik w rywalizacji uzyskał Przemysław Potkaj - 95 punktów.


Na podium znalazły się miejsca jeszcze dla Marcina Radzikowskiego - 92 pkt (3 wewnętrzne 10) i Mariusza Świeckiego - 92 pkt (dwie wewnętrzne 10). Tuż za podium znaleźli się Leszek Stolarczyk i Marcin Kuchciński (po jednej wewnętrznej dziesiątce).

Reklama

 

Na kolejnych lokatach uplasowali się Jarosław Kuzia - 90 pkt, Grzegorz Sul - 90 pkt, Piotr Kurowicki - 89 pkt, Kamil Chabarek - 89 pkt, a dziesiątkę najlepszych strzelców domknął Rafał Mroczkowski - 89 pkt. W sumie sklasyfikowanych zostało 234 zawodniczek i zawodników.

 

Dodatkowo trzynastu uczestników zrzeszonych w klubach przystąpiło do rywalizacji poza konkursem. Wśród nich najlepszy wynik ustrzelił Zbigniew Żebrowski - 96 punktów, przed prezesem KSS Obrońca Troszyn Eugeniuszem Gorczycą - 92 pkt i Hubertem Gołębiewskim - 92 pkt.Uczestnicy strzelali z karabin kaliber 5.6 mm - 10 strzałów. Jak widać rywalizacja w tego typu zawodach cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem szczególnie mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Szczegółowe wyniki w załączniku.

 

Zobacz zdjęcia:
Zawody strzeleckie 10 strzałów ku chwale Ojczyzny w Kadzidle

Odsłon: 8262
Komentarzy: 2
08:00, 18.08.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Za nami pierwszy weekend po wprowadzeniu stanu epidemicznego z udziałem kibiców na sportowych arenach. Na każdym wydarzeniu będzie mogła być zajęta 1/4 przygotowanych miejsc, które muszą być specjalnie oznaczone. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego.

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zapowiedziała, że już niebawem ruszy nowy program Ministerstwa Sportu z zakresu upowszechniania sportu wśród Polaków. Na Sportowe Wakacje+ ma zostać przeznaczone jeszcze w tym roku 10 mln zł.

» Wasze komentarze

obserwator @ 20:37, 18.08.2018r. IP: *.*.45.149

Pozdrawiamy super człowieka na właściwym miejscu.Prezes strzelnicy to wielki człowiek.Eugenicz Gorczyca to człowiek honoru.CHWAŁA MU ZA TO!!!.Super gość pełen optymizmu;zrozumienia i szacunku do drugiego człowieka.Wielki szacun Panie Eugeniuszu,Prezesie Strzelnictwa w Troszynie i Kadzidle.Dziękujemy ze jest PAN Z NAMI....Z.S.

Gość @ 14:19, 19.08.2018r. IP: *

Pociekło wazeliną.
Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu. To mówiłem ja Z.S.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo