« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 18 października 2018 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Co trenować? Ruszył nabór do MKKK Shinkyokushin

Międzyszkolny Klub Karate Kyokushin Shinkyokushin to miejsce, gdzie dzieci, młodzież i dorośli mogą rozwijać swoją pasję do sztuk walki. Zajęcia w klubie prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów, absolwentów kierunku wychowanie fizyczne.


W obecnym sezonie MKKK Shinkyokushin prowadzi sekcje m.in. w Ostrołęce, Makowie Mazowieckim, Surowem, Różanie, Kadzidle, Goworowie, Myszyńcu, Rzekuniu, Płoniawach-Bramurze, Nowej Wsi i Wąsewie.

Reklama

 

Klub MKKK Shinkyokushin należy do największej organizacji karate na świecie WKO, a także jest zrzeszony w Polskim Związku Karate.
- Prowadzimy obozy letnie i zimowe, uczestniczymy w seminariach, turniejach krajowych, europejskich i międzynarodowych - mówi sensei Artur Prusiński. - W sezonie 2017 zdobyliśmy pierwsze miejsce drużynowo w województwie w kategorii dzieci w Mazowieckiej Lidze Karate.

 

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą sprawia, że w klubie nie brakuje trudnych wyzwań.
- W treningach uczestniczą również dzieci i młodzież, które, które mają wady postawy, chcą rozwijać swoją sprawność fizyczną, uzyskać pewność siebie i kształtować pozytywne cechy charakteru - dodaje sensei Artur Prusiński.


Last minute Service

Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u sensei Artura Prusińskiego pod numerem tel. 503 145 328.

 

Chcesz również poinformować o naborze do sekcji sportowej w Ostrołęce lub powiecie ostrołęckim. Skontaktuj się z nami. Napisz na , lub zadzwoń: 530 254 668.

Odsłon: 4029
Komentarzy: 0
07:55, 01.09.2018r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia


» Powiązane artykuły

Molchanov: To szansa dla młodych ludzi (wideo)

Molchanov: To szansa dla młodych ludzi (wideo)

Białoruski mistrz Muay Thai Andrei Molchanov był gościem UKS Fight Academy Ostrołęka. W trakcie seminarium szkoleniowego w klubie prowadzonym przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka znalazł także czas na rozmowę o wielu aspektach sztuk walki.

Molchanov gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Molchanov gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Znakomity trener Andrei Molchanov poprowadził seminarium szkoleniowe w UKS Fight Academy. W zajęciach wzięli udział głównie podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka, ale również zaproszeni goście z kilku klubów z naszego regionu.

W starciu dwóch Kurpiów, lepszy Karol Łasiewicki

W starciu dwóch Kurpiów, lepszy Karol Łasiewicki

Walka reprezentanta Fight Academy Ostrołęka Karola Łasiewieckiego z zawodnikiem Gimnazjon Apin Wyszków Danielem Bralewskim była głównym wydarzeniem Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie. Pojedynek spełnił oczekiwania licznie zgromadzonej publiczności.

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Medalowa seria Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Aż 18 medalowych lokat i pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej wywalczyli reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w zawodach w Ciechanowie. Już po raz ósmy karatecy z regionu zmierzyli się w turnieju o puchar prezydenta miasta. Kto stanął na podium?

Golon: Było to dla mnie wielkie przeżycie (wideo)

Golon: Było to dla mnie wielkie przeżycie (wideo)

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon zadebiutował swoim występem w federacji DSF Kickboxing Challenge, która miała miejsce w Częstochowie. Tuż po walce przed kamerami dzielił się swoimi refleksjami i mówił o kolejnych planach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo