Sobota, 17 listopada 2018 r., imieniny Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Narew zbiła Aldo Bartnika w derbach (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Narwi 1962 Ostrołęka w derbowej konfrontacji trzeciej kolejki A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Aldo Bartnik Myszyniec 3:0. Kibice na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach obejrzeli ciekawe widowisko, szczególnie w drugiej połowie gry.

Obie drużyny do meczu przystępowały w zgoła odmiennych nastrojach. Narwianie w dwóch spotkaniach zapisali na swoim koncie cztery punkty, Aldo Bartnik rozczarował na starcie rozgrywek przegrywając dwa spotkania.

W sobotnim meczu na Wojciechowicach pierwsze trafienie na koncie gospodarzy zapisał Bartosz Pędzich, który w 50 minucie. Sześć minut później do siatki rywali trafił Kamil Gontarz, a na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry kolejnego gola zdobył Piotr Dąbrowski II i ustalił końcowy wynik meczu.

W kolejnym spotkaniu niebiesko-czerwoni podejmą w meczu przed własną publicznością Błękitnych Raciąż. Spotkanie zostało zaplanowana na niedzielę, 9 września na godz. 15.00. Ald Bartnik Myszyniec również przed własną publicznością podejmie Koronę Karolinowo. Mecz w niedzielę, 9 września o godz. 13.00.

Energas

MZKS Narew 1962 Ostrołęka - Aldo Bartnik Myszyniec 3:0 (0:0)
Bramki: Pędzich 50., Gontarz 56., P. Dąbrowski II 88.

Narew: Woźniak - Przyborowski, P. Dąbrowski I, Mierzejewski, Bednarczyk, Dworecki, Jóźwiak, Markowski, Chorążewicz, Gontarz, Pędzich oraz Dudek, Kobrzyński, Gładek, Sobotka, P. Dąbrowski II, Pełtak

Bartnik: M. Warych - Lis, Zyśk, Kobus, A. Warych, Patra, Krajza, Bałdyga, K. Góralczuk, Chorążewicz, S. Góralczuk

Derbowe spotkanie trzeciej kolejki A klasy: MZKS Narew 1962 Ostrołęka - Aldo Bartnik Myszyniec

Odsłon: 4371
Komentarzy: 6
21:27, 01.09.2018r.

Najlepsze w mieście piłkarki z II LO (zdjęcia)

Piłkarki nożne z II LO okazały się najlepsze w rywalizacji o puchar prezydenta Ostrołęki. W zawodach pod wodzą trenera Pawła Czartoryskiego reprezentantki II LO odniosły sześć zwycięstw, zanotowały remis i obroniły pewnie mistrzowski tytuł. Kto znalazł się na podium?

Korona zagra na wyjeździe z Pogonią II Siedlce

Piłkarze Korony Ostrołęka w rozegranym awansem spotkaniu szesnastej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z Pogonią II Siedlce. Komplet punktów wywalczony na terenie rywala zagwarantuje ostrołęczanom bezpieczne miejsce w tabeli przed zimą.

Łyziński: Przyszedłem gasić pożar, ale...

Golkiper ostrołęckiej Korony Andrzej Łyziński w trakcie rundy jesiennej powrócił do bramki żółto-niebieskich w trudnym momencie. Niezwykle doświadczony zawodnik pokazał się z bardzo dobrej strony, ale jak zapowiada nie przedłuży po raz kolejny swojej przygody z futbolem.

Rusza Nocna Liga Futsalu. Kto faworytem?

Już po raz ósmy drużyny z całego regionu przystąpią do rywalizacji w Nocnej Lidze Futsalu organizowanej w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. W obecnym sezonie w zmaganiach zaprezentuje się dwanaście zespołów. Kto będzie faworytem rozgrywek?

Ambitne rwania i podrzuty UKS Atleta w Siedlcach

Mateusz Piórkowski i Przemysław Szabłowski reprezentowali nasze miasto oraz UKS Atleta Ostrołęka w Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Podnoszeniu Ciężarów do lat 16. W zawodach podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego zajęli miejsca tuż za podium.

No @ 21:59, 01.09.2018r. IP: *.*.163.69

Brawo Narew

Koleś @ 22:17, 01.09.2018r. IP: *.*.230.179

Ja nie moge z tego bartnika. Liczy sie atmosfera i gwiazda ją da, hahahahaha . już widać efekty ilu nie chce grac bo to pojecia człowiek nie ma. To mamy spadek a miała być okregowa.

Korona @ 07:19, 02.09.2018r. IP: *

Zawsze mówią koroniarze piszą a tuprosze same gratulacje zwycięstwa. Brawo a jak należy się.

B @ 18:00, 02.09.2018r. IP: *.*.158.119

Jarac sie a klasa xD z otylym bramkarzam i trampkarzami hahaha

Kibic Bartnika @ 09:29, 03.09.2018r. IP: *.*.98.105

Odkąd oglądam rozgrywki w których gra Bartnik , to jeszcze tak słabego Bartnika nie widziałem , masakra co ten trener wyczynia , tak jak wyżej Koleś@ napisał zero atmosfery zawodnicy nie chcą grać u Gwiazdy, to już Dziekoński był lepszym trenerem . Coś czuję ze to wszystko się "rozjedzie" i nie będzie Bartnika.

osa @ 16:35, 03.09.2018r. IP: *.*.237.83

Patrząc po składzie Bartnika to gdzzie są starzy zawodnicy? pół to jakies no nejmy