Niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Korona na remis z Hutnikiem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu piątej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej na stadionie przy ulicy Witosa zremisowali z Hutnikiem Warszawa 2:2. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego po raz kolejny nie znaleźli sposobu na odniesienie zwycięstwa.

Żółto-niebiescy nowy sezon IV ligi mazowieckiej w grupie północnej rozpoczęli od podziału punktów z Pogonią II Siedlce 1:1. W kolejnych meczach nie potrafili zapunktować w konfrontacjach rozegranych z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 1:2, KS Łomianki 1:2 i Wisła II Płock 1:3.

Podopiecznym trenera Marcina Truszkowskiego we wszystkich przegranych meczach zabrakło skuteczności. W sobotniej konfrontacji na stadionie przy ulicy Witosa kibice mieli nadzieję na lepszą grę żółto-niebieskich i pierwszy cenny komplet punktów. Pierwszą bramkę już w trzeciej minucie meczu zdobył Dominik Dzwonkowski.

W kolejnych akcjach Korona stwarzała kolejne sytuacje bramkowe i w 27 minucie gry podwyższyła na 2:0 za sprawą Dariusza Jastrzębskiego. Goście zdobyli kontaktową bramkę pięć minut później za sprawą Kamila Waśniewskiego. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:1 i byli bliżej zdobycia trzech punktów.

W drugiej połowie meczu kilka zmian dokonanych przez trenera Marcina Truszkowskiego sprawiło, że żółto-niebiescy oddali inicjatywę Hutnikowi, który w 86 minucie gry zdobył drugiego gola po trafieniu Michała Paradowskiego. Ostatecznie na stadionie przy ulicy Witosa doszło do podziału punktów 2:2.

Fight

Kolejne spotkanie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej piłkarzy ostrołęckiej Korony czeka w sobotę, 8 września. W wyjazdowym meczu rywalem będzie Huragan Wołomin. Początek meczu zaplanowany na godz. 11.00.

Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa 2:2 (2:1)
Bramki: Dzwonkowski 3., D. Jastrzębski 27. - Waśniewski 32., Paradowski 86.

Korona: Fuksiński - Kowalczyk, D. Jastrzębski, Górski, Borkowski (83. Ludwiczak) - Słowik (61. Gąska), Strzeżysz - Dzbeński (73. Muchin), Kraska, Laska (81. Macioch) - Dzwonkowski

Spotkanie piątej kolejki IV ligi mazowieckiej - grupa północ: Korona Ostrołęka - Hutnik Warszawa

Odsłon: 3280
Komentarzy: 16
21:30, 01.09.2018r.

KS CK Troszyn poległ w hicie kolejki (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w hitowym spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka przegrali z Makowianką Maków Mazowiecki 0:4. Rywali po zwycięstwo poprowadził niekwestionowany lider zespołu Kamil Majkowski, trafiając do bramki dwukrotnie.

Triumf II LO w Metalówka Cup 2018 (zdjęcia, wideo)

Tradycyjnie na boisku ze sztuczną trawą w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 został rozegrany turniej Metalówka Cup. Do rywalizacji w zawodach przystąpiły cztery zespoły reprezentujące szkoły z terenu miasta, a najlepsi okazali się zawodnicy z II LO.

Korona kontra Mazur Gostynin. Wytypuj wynik

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu ósmej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej na stadionie przy ulicy Witosa podejmą Mazura Gostynin. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego po ostatnim zwycięstwie nad Drukarzem Warszawa będą chcieli iść za ciosem.

Hit okręgówki. KS CK Troszyn podejmie Makowiankę

Bardzo trudne zadanie czeka piłkarze KS CK Troszyn w sobotnie przedpołudnie w konfrontacji z Makowianką Maków Mazowiecki. W konfrontacji ósmej kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka dojdzie do rywalizacji o ważny komplet punktów.

Derby w Baranowie, Narew kontra Jutrzenka Unieck

To będzie kolejna bardzo ciekawa i emocjonująca odsłona spotkań w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. W derbowym meczu Świt Baranowo podejmie Rzekuniankę Rzekuń. Przed własną publicznością zagrają Aldo Bartnik, Kurpik i Narew.

No @ 21:58, 01.09.2018r. IP: *.*.163.69

Za takie zachowanie kibiców gości to powinien być walkower dla Korony.

szukam alibi @ 22:08, 01.09.2018r. IP: *.*.197.126

Nie szukaj winnych w kibicach gości, tylko kiepskiej dyspozycji Korony, która uwierzyła, że jest mistrzem 4 ligi. Niech się weźmie trener i prezes za nich, albo z hukiem spadną z tej amatorskiej ligi i na pewno szybko nie wrócą.

do szukam alibi @ 22:27, 01.09.2018r. IP: *.*.158.83

Ale taki obrazek idzie w świat, gdzie kibice Narwi wyzywają Koronę od Ku.rew. Szkoda, ze nie można normalnie się zachować.

m @ 22:27, 01.09.2018r. IP: *.*.51.109

nie kibice ale bydło, brawo dla chłopaków za walkę

L. @ 23:37, 01.09.2018r. IP: *.*.107.201

Zlikwidować tą całą żenującą piłkę w całym kraju reprezentacja do kitu ,mistrz Polski do kitu ,nasze buraczane ligi do kitu .Rodzice zacznijmy puszczać dzieci na curling,pływanie synchroniczne ,gimnastykę artystyczną , lekką atletykę ,szybownictwo , itp sport powinien kształtować charakter uczyć pokory ,kultury piłka to syf .

Kibic @ 01:17, 02.09.2018r. IP: *

Wystarczy że was zlikwidują!

Dd @ 02:34, 02.09.2018r. IP: *

Takich ludzi jak trener i prezes w koronie jesCze nie było. Jeden redbullomaniak bez redbula drugi zapier.a jak chłopiec na posyłki. Aż szkoda

as @ 09:02, 02.09.2018r. IP: *.*.170.31

Zgadzam sie z tym co napisał L. Zlikwidować by nie demoralizować, sport powinien kształtować charakter, uczyć pokory, kultury i współzawodnictwa

Cz @ 10:12, 02.09.2018r. IP: *

Braw9 dla L i as

Kibic @ 10:33, 02.09.2018r. IP: *.*.50.168

Wszystko jest pięknie jak nasi wygrywają czy zawodnicy reprezentacji czy zawodnicy lokalni obojętnie jakiej dyscypliny wtedy sa piekni i wspaniali ale wystarczy niewiele kilka porażek aby wieszać na nich psy...ale taki jest niby kibic. Tylko to nie na tym polega może to banał ale wygrywamy razem i przegrywamy razam a potem tylko wsparcie i ciężka praca zawodnika i kibica.Pozdrawiam tych prawdziwych kibiców.

Laleczka @ 10:53, 02.09.2018r. IP: *.*.3.174

Brawo Kraska i Strzyzysz dla Waszego zaangażowania przychodzimy na mecze. Widać że cały klub staje na glowie aby było wspaniale i maskotkami lizakami i pan prezes stawał na uszach aby zagrało szkoda tylko że zapomniano o nagrodach jak co mecz. Pozdrawiam wierna kibicka korony już nie Narwi za
Te wyzwiska.

Ula @ 13:20, 02.09.2018r. IP: *.*.40.238

Popieram i to co dla dzieci robi korona to wymaga podziękowań. Pamiętajcie tylko dzieci zaprocentują.
Dziękujemy Panu Rafałowi Za ogromny wkład we wczorajszy turniej dzieciaków. Brawo.

kibic pilki @ 13:25, 02.09.2018r. IP: *.*.9.23

Tak jak ludzie pislamu traktują Narew w miescie to nie dziwcie się, że kibice reagują w ten sposób

No @ 14:44, 02.09.2018r. IP: *.*.163.59

Najgorsze jest to że kibice gości sikali gdzie chcieli. A WC jest tam. Gdzie była policja?? Kara powinna być

Jarząbek @ 16:38, 02.09.2018r. IP: *.*.165.116

To nie prawda że kibice Hutnika przeklinali. To nie prawda że Nasz Klub Korona gra brzydką piłkę. Trener Truszkowski wybitny fachowiec a nasi piłkarze grają całym sercem i szanują trenera który szanuje ich. To nie prawda że Korona ma dwa razy niższe ceny niż Narew, bo negocjował je sam Dyrektor. To nie prawda że jego syn musi grać. Zaś Pan Prezes jest najlepszy bo mamy maskotkę lwa i autobus z jego firmy. Łubudubu łubudubu niech żyją nam prezesi naszego klubu.

X @ 17:45, 02.09.2018r. IP: *.*.45.161