« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sala sportów walki przeszła renowację (zdjęcia)

Sala sportów walki w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta doczekała się wreszcie remontu. W okresie wakacyjnym zostały wymienione wysłużone materace, a ściany zostały odmalowane. To z pewnością poprawi warunki treningów kilku klubów sportowych.


Reklama Sala sportów walki jest jednym z najbardziej obleganych obiektów sportowych w naszym mieście. W trakcie roku szkolnego korzystają z niej szkoły w ramach zajęć wychowania fizycznego. W godzinach popołudniowych w obiekcie trenują w niej m.in. przedstawiciele sztuk walki.

 

Odnowioną salkę przedstawicielom klubów sportów walki i władzom miasta zaprezentował dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz i kierownik hali im. Arkadiusza Gołasia Jakub Krajewski.

 

W spotkaniu wzięli udział m.in. prezydent miasta Ostrołęki Janusz Kotowski, dyrektor I LO Anna Maksimowska, Wiesław Orzoł z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, Artur Prusiński z Międzyszkolnego Klubu Karate Shinkyokushin, Paweł Czartoryski i Daniel Zaręba z Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria, czy też Wojciech Dudkowski z Uczniowskiego Klubu Sportowego Gladiator.Zobacz zdjęcia:
Sala sportów walki w hali im. Arkadiusza Gołasia po remoncie

 

W naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki można zapoznać się z ofertą treningów w ostrołęckich klubach. Chcesz również poinformować o naborze do sekcji sportowej w Ostrołęce lub powiecie ostrołęckim. Skontaktuj się z nami. Napisz na , lub zadzwoń: 530 254 668.

Odsłon: 9774
Komentarzy: 1
13:14, 05.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Za nami pierwszy weekend po wprowadzeniu stanu epidemicznego z udziałem kibiców na sportowych arenach. Na każdym wydarzeniu będzie mogła być zajęta 1/4 przygotowanych miejsc, które muszą być specjalnie oznaczone. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego.

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zapowiedziała, że już niebawem ruszy nowy program Ministerstwa Sportu z zakresu upowszechniania sportu wśród Polaków. Na Sportowe Wakacje+ ma zostać przeznaczone jeszcze w tym roku 10 mln zł.

» Wasze komentarze

nie wierze @ 12:20, 07.09.2018r. IP: *.*.249.67

A gdzie moi drodzy sprzęt na salke? miały być materace, a daliście jakieś puzlowaty chlam, miały być worki rękawice i wiele innych. O tym nikt nie napisze?
Jak można zrobić artykuł o remoncie przy wymianie tylko tanim kosztem podłogi i pomalowaniu. Miny na zdjęciach mówią za siebie. PiS ma oczy wszędzie;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo