« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Przemysław Zyśk zmierzy się z Pawlem Hryszkawcem

Wychowanek ostrołęckiej Victorii Przemysław Zyśk ma przed sobą już ósmą walkę na zawodowym ringu. Podczas Knockout Boxing Night w Łomży w sobotę, 22 września zmierzy się z Pawlem Hryszkawcem i będzie z pewnością faworytem pojedynku.


29-letni Białorusin boksował w obecnym sezonie w Polsce. W Kaliszu musiał uznać wyższość Sebastiana Skrzypczyńskiego, ulegając na punkty. W całej dotychczasowej karierze zawodnik zza wschodniej granicy stoczył dopiero siedem walk, odnosząc trzy zwycięstwa i notując cztery porażki.

Reklama

 

Przemysław Zyśk ma za sobą dwie bardzo udane walki w 2018 roku. W czerwcu podopieczny Fiodora Łapina wygrał na punkty z Pawlem Semjonowem, zaś w lutym znokautował Kevina Ongenae. Na swoim koncie ma siedem zwycięstw, z czego trzy odniósł przed czasem.

 

Z pewnością dla wychowanka trenera Mieczysława Mierzejewskiego najważniejsze będzie kolejne zwycięstwo i możliwość stoczenia jeszcze jednej walki w obecnym sezonie. Więcej o Przemysławie Zyśku i tegorocznych pojedynkach można przeczytać w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.Głównym wydarzeniem imprezy w Łomży będzie walka o mistrzostwo Europy wagi średniej pomiędzy Kamilem Szeremetą i Rubenem Diazem. Kibice zobaczą w akcji także m.in. Pawła Stępnia oraz Michała Syrowatkę.

Odsłon: 1194
Komentarzy: 0
08:42, 13.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gdzie trenować? Nabór do sekcji Fight Academy

Gdzie trenować? Nabór do sekcji Fight Academy

Treningi sztuk walki w naszym mieście są coraz bardziej popularne. Do kilku grup szkoleniowych można dołączyć w klubie Fight Academy Ostrołęka. Na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych zaprasza trener Arkadiusz Ludwiczak. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Co trenować? Ostrołęcki KKK zaprasza (wideo)

Co trenować? Ostrołęcki KKK zaprasza (wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin to miejsce, gdzie dzieci i młodzież mogą rozwijać swoją pasję do sztuk walki. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć treningowych we wszystkich sekcjach czuwa sensei Wiesław Orzoł (IV Dan). Sprawdź, gdzie można się zapisać?

Zyśk w Łomży już po raz ósmy na zawodowym ringu

Zyśk w Łomży już po raz ósmy na zawodowym ringu

Wychowanek ostrołęckiej Victorii Przemysław Zyśk stawia kolejne odważne kroki na zawodowym ringu. Przed zawodnikiem KnockOut Promotion już za trzy tygodnie kolejna walka, która odbędzie się podczas Gali KnockOut Boxing Night w Łomży.

Sensei Orzoł: Mamy wspaniałych karateków (wideo)

Sensei Orzoł: Mamy wspaniałych karateków (wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin do kolejnej części sezonu przygotowywał się podczas zgrupowania w Gliczarowie Górnym. Pod wodzą sensei Wiesława Orzoła trenowała grupa ponad pięćdziesięciu młodych adeptów karate kyokushin. Pierwsze starty już we wrześniu.

Ostrołęcki KKK na obozie w górach (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w górach (zdjęcia, wideo)

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin od obozu w górach rozpoczęli przygotowania do jesiennej części sezonu 2018. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła przebywają na zgrupowaniu w Gliczarowie Górnym, gdzie trenują trzy razy dziennie.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo