« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 17 listopada 2018 r., imieniny Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mityng Konkret Młodzików OKLA z mocną obsadą

Reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także goście z Łomży, Przasnysza, Chorzel, Różana, Makowa Mazowieckiego będą rywalizować w Mityngu Konkret Młodzików. Wciąż można dołączyć do wtorkowej imprezy na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.


Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki zaprasza do rywalizacji młodzież w kategoriach U16 i U14 do udziału w konkurencjach biegowych - 100 m, 300 m, 600 m oraz w konkurencjach technicznych - skok w dal, pchnięcie kulą i rzut dyskiem.

Reklama

 

Do zmagań mogą przystąpić również dzieci z rocznika 2005 i młodsze w konkurencjach 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal i rzut dyskiem (0.6 kg dziewczynki) i 1 kg (chłopcy). Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZLA. Początek zawodów we wtorek, 18 września o godz. 15.00 na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.

 

Dla trójki najlepszych zawodników przewidziane są dyplomy i medale, a dla zwycięzców konkurencji nagrody rzeczowe. W zawodach zaprezentują się wszyscy czołowi zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy szlifują formę przed Mistrzostwami Polski Młodzików. Gościem honorowym imprezy będzie trzykrotna Młodzieżowa Mistrzyni Polski w skoku w dal Magdalena Żebrowska, wychowanka OKLA i trenera Bartosza Witkowskiego.

 

Sponsorami zawodów są: Konkret marketpozyczkowy.pl, JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Spaja Studio Urody i Relaksu, Łubudu Bowling&Good Time. Patronat honorowy nad zawodami objął przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski, a zawody wsparli także radni Grzegorz Milewski i Łukasz Kulik oraz przewodniczący komisji sportu Dariusz Bralski.Patronat medialny nad zawodami sprawuje portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

Odsłon: 2737
Komentarzy: 0
08:46, 13.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Biegnij dla Niepodległej z BBL. Dołączycie?

Biegnij dla Niepodległej z BBL. Dołączycie?

Grupa Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do wzięcia udziału w Biegu Niepodległościowym. Do pokonania uczestnicy będą mieli 5 km. Zanim dołączą do rywalizacji na stadionie miejskim przy ulicy Witosa odśpiewają wspólnie hymn, a następnie wyruszą w trasę.

Dąbrowski: Chcę być wciąż na topie w kraju

Dąbrowski: Chcę być wciąż na topie w kraju

Przemysław Dąbrowski kolejny bardzo duży sukces zanotował w PKO Rzeszów Maraton rozgrywanym już po raz szósty. Zawodnik z Rzekunia trasę o długości 42.195 km pokonał w czasie 2:32:07 i uplasował się na najniższym stopniu podium. Kto wygrał?

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaBeeHero

Najnowsze wideo