« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mityng Konkret Młodzików OKLA z mocną obsadą

Reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także goście z Łomży, Przasnysza, Chorzel, Różana, Makowa Mazowieckiego będą rywalizować w Mityngu Konkret Młodzików. Wciąż można dołączyć do wtorkowej imprezy na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.


Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki zaprasza do rywalizacji młodzież w kategoriach U16 i U14 do udziału w konkurencjach biegowych - 100 m, 300 m, 600 m oraz w konkurencjach technicznych - skok w dal, pchnięcie kulą i rzut dyskiem.

Reklama

 

Do zmagań mogą przystąpić również dzieci z rocznika 2005 i młodsze w konkurencjach 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal i rzut dyskiem (0.6 kg dziewczynki) i 1 kg (chłopcy). Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZLA. Początek zawodów we wtorek, 18 września o godz. 15.00 na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.

 

Dla trójki najlepszych zawodników przewidziane są dyplomy i medale, a dla zwycięzców konkurencji nagrody rzeczowe. W zawodach zaprezentują się wszyscy czołowi zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy szlifują formę przed Mistrzostwami Polski Młodzików. Gościem honorowym imprezy będzie trzykrotna Młodzieżowa Mistrzyni Polski w skoku w dal Magdalena Żebrowska, wychowanka OKLA i trenera Bartosza Witkowskiego.

 

Sponsorami zawodów są: Konkret marketpozyczkowy.pl, JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Spaja Studio Urody i Relaksu, Łubudu Bowling&Good Time. Patronat honorowy nad zawodami objął przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski, a zawody wsparli także radni Grzegorz Milewski i Łukasz Kulik oraz przewodniczący komisji sportu Dariusz Bralski.


MKKK

Patronat medialny nad zawodami sprawuje portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

Odsłon: 1900
Komentarzy: 0
08:46, 13.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piąty raz pobiegli przez Przystań (zdjęcia, wideo)

Piąty raz pobiegli przez Przystań (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z gminy Rzekuń zwyciężył w V Biegu 3P Przełajem Przez Przystań na najbardziej prestiżowym dystansie 10 km w rywalizacji open. Linię mety przekroczył z czasem 38 minut i 30 sekund. Poznaj najlepszych zawodników imprezy.

Test Coopera dla wszystkich (zdjęcia, wideo)

Test Coopera dla wszystkich (zdjęcia, wideo)

UKS Clan Ostrołęka po raz kolejny zaprosił ostrołęczan do aktywności fizycznej poprzez uczestnictwo w Teście Coopera. Impreza miała na celu sprawdzenie poziomu kondycji fizycznej, popularyzację biegu jako najprostszej i formy aktywności ruchowej.

Mityng Konkret OKLA z dobrymi wynikami (zdjęcia)

Mityng Konkret OKLA z dobrymi wynikami (zdjęcia)

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki po raz kolejny zaprosił młodzież do rywalizacji w Mityngu Konkret Młodzików na stadionie przy ulicy Witosa. W zawodach zaprezentowała się cała plejada zdolnej młodzieży z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego i całego regionu.

Moszczyński ze złotem w Nestle Cup Warszawa 2018

Moszczyński ze złotem w Nestle Cup Warszawa 2018

Kolejne świetny wynik na swoim koncie zapisał reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Sebastian Moszczyński. W zawodach Nestle Cup Warszawa 2018 zawodnik prowadzony przez trenera Andrzeja Danelskiego wywalczył złoty medal.

Dobra lokata Dąbrowskiego, wynik bez satysfakcji

Dobra lokata Dąbrowskiego, wynik bez satysfakcji

Przemysław Dąbrowski ma za sobą kolejny udany start, chociaż apetyty były na jeszcze szybsze bieganie. Reprezentant gminy Rzekuń wywalczył ósme miejsce w PKO Wrocław Maraton z wynikiem 2:29:55. W gronie Biało-czerwonych zajął trzecią lokatę.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo