« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mityng Konkret Młodzików OKLA z mocną obsadą

Reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także goście z Łomży, Przasnysza, Chorzel, Różana, Makowa Mazowieckiego będą rywalizować w Mityngu Konkret Młodzików. Wciąż można dołączyć do wtorkowej imprezy na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.


Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki zaprasza do rywalizacji młodzież w kategoriach U16 i U14 do udziału w konkurencjach biegowych - 100 m, 300 m, 600 m oraz w konkurencjach technicznych - skok w dal, pchnięcie kulą i rzut dyskiem.

Reklama

 

Do zmagań mogą przystąpić również dzieci z rocznika 2005 i młodsze w konkurencjach 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal i rzut dyskiem (0.6 kg dziewczynki) i 1 kg (chłopcy). Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZLA. Początek zawodów we wtorek, 18 września o godz. 15.00 na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.

 

Dla trójki najlepszych zawodników przewidziane są dyplomy i medale, a dla zwycięzców konkurencji nagrody rzeczowe. W zawodach zaprezentują się wszyscy czołowi zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy szlifują formę przed Mistrzostwami Polski Młodzików. Gościem honorowym imprezy będzie trzykrotna Młodzieżowa Mistrzyni Polski w skoku w dal Magdalena Żebrowska, wychowanka OKLA i trenera Bartosza Witkowskiego.

 

Sponsorami zawodów są: Konkret marketpozyczkowy.pl, JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Spaja Studio Urody i Relaksu, Łubudu Bowling&Good Time. Patronat honorowy nad zawodami objął przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski, a zawody wsparli także radni Grzegorz Milewski i Łukasz Kulik oraz przewodniczący komisji sportu Dariusz Bralski.Patronat medialny nad zawodami sprawuje portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

Odsłon: 4518
Komentarzy: 0
08:46, 13.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Damian Niedźwiecki z powołaniem do kadry Polski

Damian Niedźwiecki z powołaniem do kadry Polski

Kulomiot Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy U-20. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w dniach 18-21 lipca powalczy o jak najlepszy wynik w szwedzkim Borås.

Martyna Budziłek najlepsza w 'Dywickiej 5-ce'

Martyna Budziłek najlepsza w "Dywickiej 5-ce"

Martyna Budziłek nieustannie imponuje świetną dyspozycją biegową. Tym razem podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego nie miała sobie równych w drugiej edycji biegu pn. "Dywicka 5-ka". Zawodniczka cieszyła się z wygranej na dystansie 4,8 km.

Niedźwiecki z brązem na mistrzostwach Polski

Niedźwiecki z brązem na mistrzostwach Polski

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu trwają lekkoatletyczne mistrzostwa Polski do lat 20. W zawodach z dobrej strony zaprezentował się Damian Niedźwiecki. Kulomiot ustanowił nowy rekord życiowy i zdobył brązowy medal.

Bartosz Pliszka zwycięzcą Rzeźnika Ultra

Bartosz Pliszka zwycięzcą Rzeźnika Ultra

Bartosz Pliszka wygrał w miejscowości Cisna piątą edycję biegu Rzeźnika Ultra. Ostrołęczanin na blisko 148-kilometrowej ekstremalnej trasie w Bieszczadach nie miał sobie równych. Pokonanie dystansu zajęło mu 24 godziny 28 minut i 13 sekund.

Klaudia Baczewska na podium ekstremalnego biegu

Klaudia Baczewska na podium ekstremalnego biegu

Klaudia Baczewska po raz kolejny zapisała na swoim koncie wartościowy wynik. Zawodniczka stowarzyszenia Biegam Bo Lubię Ostrołęka zajęła trzecie miejsce w biegu Rzeźnik Enigma. Ostrołęczanka przebiegła prawie 29 km ekstremalnej trasy w czasie 03:48:52.75.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo