« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 lutego 2019 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mityng Konkret Młodzików OKLA z mocną obsadą

Reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także goście z Łomży, Przasnysza, Chorzel, Różana, Makowa Mazowieckiego będą rywalizować w Mityngu Konkret Młodzików. Wciąż można dołączyć do wtorkowej imprezy na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.


Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki zaprasza do rywalizacji młodzież w kategoriach U16 i U14 do udziału w konkurencjach biegowych - 100 m, 300 m, 600 m oraz w konkurencjach technicznych - skok w dal, pchnięcie kulą i rzut dyskiem.

Reklama

 

Do zmagań mogą przystąpić również dzieci z rocznika 2005 i młodsze w konkurencjach 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal i rzut dyskiem (0.6 kg dziewczynki) i 1 kg (chłopcy). Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZLA. Początek zawodów we wtorek, 18 września o godz. 15.00 na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.

 

Dla trójki najlepszych zawodników przewidziane są dyplomy i medale, a dla zwycięzców konkurencji nagrody rzeczowe. W zawodach zaprezentują się wszyscy czołowi zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy szlifują formę przed Mistrzostwami Polski Młodzików. Gościem honorowym imprezy będzie trzykrotna Młodzieżowa Mistrzyni Polski w skoku w dal Magdalena Żebrowska, wychowanka OKLA i trenera Bartosza Witkowskiego.

 

Sponsorami zawodów są: Konkret marketpozyczkowy.pl, JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Spaja Studio Urody i Relaksu, Łubudu Bowling&Good Time. Patronat honorowy nad zawodami objął przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski, a zawody wsparli także radni Grzegorz Milewski i Łukasz Kulik oraz przewodniczący komisji sportu Dariusz Bralski.


Esprit

Patronat medialny nad zawodami sprawuje portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

Odsłon: 3863
Komentarzy: 0
08:46, 13.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia Suchecka ósma na Mistrzostwach Polski

Kornelia Suchecka ósma na Mistrzostwach Polski

Kornelia Suchecka reprezentowała UKS Siódemka Ostrołęka podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów, które w ostatni weekend odbyły się toruńskiej hali Arena. W Toruniu startowali też byli zawodnicy ostrołęckich klubów: Daniel Gadomski i Magdalena Żebrowska. 

HMP w Toruniu: Marta skoczyła na miarę oczekiwań

HMP w Toruniu: Marta skoczyła na miarę oczekiwań

Trzy zawodniczki reprezentowały barwy UKS Siódemka Ostrołęka podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Toruniu. Najlepiej wypadła Marta Łada, która zajęła piąte miejsce w trójskoku. W biegach wystartowały Magdalena Lenkiewicz i Paulina Pilarska.

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

Trójka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Polski U20 w Toruniu. Z zawodów podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego powrócili z mieszanych nastrojach.

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Uczniowie szkół podstawowych z Ostrołęki oraz z powiatu ostrołęckiego i Chorzel wzięli udział w bardzo interesującej wycieczce do Torunia. Celem wyjazdu było propagowanie lekkoatletyki przez naukę i zabawę. Uczniowie kibicowali sportowcom podczas mityngu Copernicus Cup.

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki mają za sobą bardzo pracowity okres podczas zimowych zgrupowań. Podopieczni trenerów Bartosza Witkowskiego i Andrzeja Danelskiego trenowali w Borowicach, Spale i Białymstoku, korzystając z dobrych warunków.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo