« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobra lokata Dąbrowskiego, wynik bez satysfakcji

Przemysław Dąbrowski ma za sobą kolejny udany start, chociaż apetyty były na jeszcze szybsze bieganie. Reprezentant gminy Rzekuń wywalczył ósme miejsce w PKO Wrocław Maraton z wynikiem 2:29:55. W gronie Biało-czerwonych zajął trzecią lokatę.


Rywalizację wygrał Kenijczyk Barnabas Kipyego Bor, który trasę o długości 42.195 km pokonał w czasie 2:17:47. Drugi na mecie zameldował się jego rodak Kiplagat Hoea Tuei - 2:19.40, a trzeci był kolejny z Kenijczyków - Kibet Abel Rop - 2:19:44.

Reklama

 

Najlepszym z Biało-czerwonych był Kamil Jastrzębski z Kraśnika - 2:24:37, przed Andrzejem Rogiewiczem - 2:26:03 i Przemysławem Dąbrowskim - 2:29:55. Wspomniana trójka uplasowała się na miejscach sześć-osiem i odebrała nagrody dla najlepszych reprezentantów Polski.

 

Do Przemysława Dąbrowskiego trafiło jeszcze jedno wyróżnienie, a mianowicie tytuł najszybszego nauczyciela w Polsce.
- Zadowolony jestem, ale z miejsc, a nie z czasu 2:29:55. jaki uzyskałem - stwierdza Przemysław Dąbrowski. - Po drugim żelu na 30 km złapał mnie ostra kolka w okolicy żołądka. W tym dniu żołądek niestety nie współpracował, ale walczyłem do końca i utrzymałem ósmą pozycję. Z Wrocławia wyjechałem jednak zadowolony i dziękuję Wszystkim za trzymanie kciuków.Kolejną okazją do zaprezentowania się tym razem lokalnej publiczności będzie VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów w Susku Starym. Przemysław Dąbrowski ponownie będzie bronić tytułu najszybszego zawodnika i powalczy o nowy rekord 10 km trasy. W zawodach pozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Więcej o imprezie w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 2061
Komentarzy: 6
08:51, 13.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piąty raz pobiegli przez Przystań (zdjęcia, wideo)

Piąty raz pobiegli przez Przystań (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z gminy Rzekuń zwyciężył w V Biegu 3P Przełajem Przez Przystań na najbardziej prestiżowym dystansie 10 km w rywalizacji open. Linię mety przekroczył z czasem 38 minut i 30 sekund. Poznaj najlepszych zawodników imprezy.

Test Coopera dla wszystkich (zdjęcia, wideo)

Test Coopera dla wszystkich (zdjęcia, wideo)

UKS Clan Ostrołęka po raz kolejny zaprosił ostrołęczan do aktywności fizycznej poprzez uczestnictwo w Teście Coopera. Impreza miała na celu sprawdzenie poziomu kondycji fizycznej, popularyzację biegu jako najprostszej i formy aktywności ruchowej.

Mityng Konkret OKLA z dobrymi wynikami (zdjęcia)

Mityng Konkret OKLA z dobrymi wynikami (zdjęcia)

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki po raz kolejny zaprosił młodzież do rywalizacji w Mityngu Konkret Młodzików na stadionie przy ulicy Witosa. W zawodach zaprezentowała się cała plejada zdolnej młodzieży z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego i całego regionu.

Moszczyński ze złotem w Nestle Cup Warszawa 2018

Moszczyński ze złotem w Nestle Cup Warszawa 2018

Kolejne świetny wynik na swoim koncie zapisał reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Sebastian Moszczyński. W zawodach Nestle Cup Warszawa 2018 zawodnik prowadzony przez trenera Andrzeja Danelskiego wywalczył złoty medal.

Mityng Konkret Młodzików OKLA z mocną obsadą

Mityng Konkret Młodzików OKLA z mocną obsadą

Reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także goście z Łomży, Przasnysza, Chorzel, Różana, Makowa Mazowieckiego będą rywalizować w Mityngu Konkret Młodzików. Wciąż można dołączyć do wtorkowej imprezy na stadionie miejskim przy ulicy Witosa.

» Wasze komentarze

Rzekun @ 15:39, 13.09.2018r. IP: *.*.72.90

I on dalej marzy o igrzyskach olimpijskich? :) jedyne co dobrze robi to lansowanie się w mediach i na fejsie.

Sportowiec @ 18:25, 13.09.2018r. IP: *.*.195.90

Jaki biegacz zawodowiec bierze żel do jedzenia sama hemia. Gratuluję pomysłu

Cała prawda @ 19:35, 13.09.2018r. IP: *

Co za gość. Jak jakaś słaba obsada i wygra lub będzie w pierwszej trójce to gitara. A jak przeciwnicy są o dwie klasy lepsi i słaby wynik zrobi to zawsze zwala na organizm. A to brzuch, a to sraczka itp. Poczytajcie jego wypowiedzi po słabszych wynikach i zawsze ta sama śpiewka.

do cała prawda @ 20:39, 13.09.2018r. IP: *.*.42.32

Te wszystkie osoby, które piszą te złośliwe komentarze, przegrywają z Przemkiem i przez to nie mogą się z tym pogodzić ;) Osiągnijcie tyle co Przemek i dopiero komentujcie ! Tak trzymaj Przemek !!!

Do cała prawda @ 22:14, 13.09.2018r. IP: *.*.161.118

Masz racje w 100%.

Ppp @ 13:12, 14.09.2018r. IP: *.*.169.52

Obstawiam ze te komentarze sa z powiatu lub ostroleki czy nawet lomzy.

To zabawne bo nikt z was nie biega szybciej od Przemka za to do komentowania pierwsi :D hahaha

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo