« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 17 listopada 2018 r., imieniny Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobra lokata Dąbrowskiego, wynik bez satysfakcji

Przemysław Dąbrowski ma za sobą kolejny udany start, chociaż apetyty były na jeszcze szybsze bieganie. Reprezentant gminy Rzekuń wywalczył ósme miejsce w PKO Wrocław Maraton z wynikiem 2:29:55. W gronie Biało-czerwonych zajął trzecią lokatę.


Rywalizację wygrał Kenijczyk Barnabas Kipyego Bor, który trasę o długości 42.195 km pokonał w czasie 2:17:47. Drugi na mecie zameldował się jego rodak Kiplagat Hoea Tuei - 2:19.40, a trzeci był kolejny z Kenijczyków - Kibet Abel Rop - 2:19:44.

Reklama

 

Najlepszym z Biało-czerwonych był Kamil Jastrzębski z Kraśnika - 2:24:37, przed Andrzejem Rogiewiczem - 2:26:03 i Przemysławem Dąbrowskim - 2:29:55. Wspomniana trójka uplasowała się na miejscach sześć-osiem i odebrała nagrody dla najlepszych reprezentantów Polski.

 

Do Przemysława Dąbrowskiego trafiło jeszcze jedno wyróżnienie, a mianowicie tytuł najszybszego nauczyciela w Polsce.
- Zadowolony jestem, ale z miejsc, a nie z czasu 2:29:55. jaki uzyskałem - stwierdza Przemysław Dąbrowski. - Po drugim żelu na 30 km złapał mnie ostra kolka w okolicy żołądka. W tym dniu żołądek niestety nie współpracował, ale walczyłem do końca i utrzymałem ósmą pozycję. Z Wrocławia wyjechałem jednak zadowolony i dziękuję Wszystkim za trzymanie kciuków.


Fight

Kolejną okazją do zaprezentowania się tym razem lokalnej publiczności będzie VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów w Susku Starym. Przemysław Dąbrowski ponownie będzie bronić tytułu najszybszego zawodnika i powalczy o nowy rekord 10 km trasy. W zawodach pozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Więcej o imprezie w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 2859
Komentarzy: 6
08:51, 13.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Biegnij dla Niepodległej z BBL. Dołączycie?

Biegnij dla Niepodległej z BBL. Dołączycie?

Grupa Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do wzięcia udziału w Biegu Niepodległościowym. Do pokonania uczestnicy będą mieli 5 km. Zanim dołączą do rywalizacji na stadionie miejskim przy ulicy Witosa odśpiewają wspólnie hymn, a następnie wyruszą w trasę.

Dąbrowski: Chcę być wciąż na topie w kraju

Dąbrowski: Chcę być wciąż na topie w kraju

Przemysław Dąbrowski kolejny bardzo duży sukces zanotował w PKO Rzeszów Maraton rozgrywanym już po raz szósty. Zawodnik z Rzekunia trasę o długości 42.195 km pokonał w czasie 2:32:07 i uplasował się na najniższym stopniu podium. Kto wygrał?

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

» Wasze komentarze

Rzekun @ 15:39, 13.09.2018r. IP: *.*.72.90

I on dalej marzy o igrzyskach olimpijskich? :) jedyne co dobrze robi to lansowanie się w mediach i na fejsie.

Sportowiec @ 18:25, 13.09.2018r. IP: *.*.195.90

Jaki biegacz zawodowiec bierze żel do jedzenia sama hemia. Gratuluję pomysłu

Cała prawda @ 19:35, 13.09.2018r. IP: *

Co za gość. Jak jakaś słaba obsada i wygra lub będzie w pierwszej trójce to gitara. A jak przeciwnicy są o dwie klasy lepsi i słaby wynik zrobi to zawsze zwala na organizm. A to brzuch, a to sraczka itp. Poczytajcie jego wypowiedzi po słabszych wynikach i zawsze ta sama śpiewka.

do cała prawda @ 20:39, 13.09.2018r. IP: *.*.42.32

Te wszystkie osoby, które piszą te złośliwe komentarze, przegrywają z Przemkiem i przez to nie mogą się z tym pogodzić ;) Osiągnijcie tyle co Przemek i dopiero komentujcie ! Tak trzymaj Przemek !!!

Do cała prawda @ 22:14, 13.09.2018r. IP: *.*.161.118

Masz racje w 100%.

Ppp @ 13:12, 14.09.2018r. IP: *.*.169.52

Obstawiam ze te komentarze sa z powiatu lub ostroleki czy nawet lomzy.

To zabawne bo nikt z was nie biega szybciej od Przemka za to do komentowania pierwsi :D hahaha

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaBeeHero

Najnowsze wideo