« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 lutego 2019 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobra lokata Dąbrowskiego, wynik bez satysfakcji

Przemysław Dąbrowski ma za sobą kolejny udany start, chociaż apetyty były na jeszcze szybsze bieganie. Reprezentant gminy Rzekuń wywalczył ósme miejsce w PKO Wrocław Maraton z wynikiem 2:29:55. W gronie Biało-czerwonych zajął trzecią lokatę.


Rywalizację wygrał Kenijczyk Barnabas Kipyego Bor, który trasę o długości 42.195 km pokonał w czasie 2:17:47. Drugi na mecie zameldował się jego rodak Kiplagat Hoea Tuei - 2:19.40, a trzeci był kolejny z Kenijczyków - Kibet Abel Rop - 2:19:44.

Reklama

 

Najlepszym z Biało-czerwonych był Kamil Jastrzębski z Kraśnika - 2:24:37, przed Andrzejem Rogiewiczem - 2:26:03 i Przemysławem Dąbrowskim - 2:29:55. Wspomniana trójka uplasowała się na miejscach sześć-osiem i odebrała nagrody dla najlepszych reprezentantów Polski.

 

Do Przemysława Dąbrowskiego trafiło jeszcze jedno wyróżnienie, a mianowicie tytuł najszybszego nauczyciela w Polsce.
- Zadowolony jestem, ale z miejsc, a nie z czasu 2:29:55. jaki uzyskałem - stwierdza Przemysław Dąbrowski. - Po drugim żelu na 30 km złapał mnie ostra kolka w okolicy żołądka. W tym dniu żołądek niestety nie współpracował, ale walczyłem do końca i utrzymałem ósmą pozycję. Z Wrocławia wyjechałem jednak zadowolony i dziękuję Wszystkim za trzymanie kciuków.


JBB

Kolejną okazją do zaprezentowania się tym razem lokalnej publiczności będzie VI Bieg Pamięci Marynarzy i Ułanów w Susku Starym. Przemysław Dąbrowski ponownie będzie bronić tytułu najszybszego zawodnika i powalczy o nowy rekord 10 km trasy. W zawodach pozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Więcej o imprezie w dziale Lekkoatletyka.

Odsłon: 3978
Komentarzy: 6
08:51, 13.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia Suchecka ósma na Mistrzostwach Polski

Kornelia Suchecka ósma na Mistrzostwach Polski

Kornelia Suchecka reprezentowała UKS Siódemka Ostrołęka podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów, które w ostatni weekend odbyły się toruńskiej hali Arena. W Toruniu startowali też byli zawodnicy ostrołęckich klubów: Daniel Gadomski i Magdalena Żebrowska. 

HMP w Toruniu: Marta skoczyła na miarę oczekiwań

HMP w Toruniu: Marta skoczyła na miarę oczekiwań

Trzy zawodniczki reprezentowały barwy UKS Siódemka Ostrołęka podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Toruniu. Najlepiej wypadła Marta Łada, która zajęła piąte miejsce w trójskoku. W biegach wystartowały Magdalena Lenkiewicz i Paulina Pilarska.

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

Trójka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Polski U20 w Toruniu. Z zawodów podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego powrócili z mieszanych nastrojach.

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Uczniowie szkół podstawowych z Ostrołęki oraz z powiatu ostrołęckiego i Chorzel wzięli udział w bardzo interesującej wycieczce do Torunia. Celem wyjazdu było propagowanie lekkoatletyki przez naukę i zabawę. Uczniowie kibicowali sportowcom podczas mityngu Copernicus Cup.

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki mają za sobą bardzo pracowity okres podczas zimowych zgrupowań. Podopieczni trenerów Bartosza Witkowskiego i Andrzeja Danelskiego trenowali w Borowicach, Spale i Białymstoku, korzystając z dobrych warunków.

» Wasze komentarze

Rzekun @ 15:39, 13.09.2018r. IP: *.*.72.90

I on dalej marzy o igrzyskach olimpijskich? :) jedyne co dobrze robi to lansowanie się w mediach i na fejsie.

Sportowiec @ 18:25, 13.09.2018r. IP: *.*.195.90

Jaki biegacz zawodowiec bierze żel do jedzenia sama hemia. Gratuluję pomysłu

Cała prawda @ 19:35, 13.09.2018r. IP: *

Co za gość. Jak jakaś słaba obsada i wygra lub będzie w pierwszej trójce to gitara. A jak przeciwnicy są o dwie klasy lepsi i słaby wynik zrobi to zawsze zwala na organizm. A to brzuch, a to sraczka itp. Poczytajcie jego wypowiedzi po słabszych wynikach i zawsze ta sama śpiewka.

do cała prawda @ 20:39, 13.09.2018r. IP: *.*.42.32

Te wszystkie osoby, które piszą te złośliwe komentarze, przegrywają z Przemkiem i przez to nie mogą się z tym pogodzić ;) Osiągnijcie tyle co Przemek i dopiero komentujcie ! Tak trzymaj Przemek !!!

Do cała prawda @ 22:14, 13.09.2018r. IP: *.*.161.118

Masz racje w 100%.

Ppp @ 13:12, 14.09.2018r. IP: *.*.169.52

Obstawiam ze te komentarze sa z powiatu lub ostroleki czy nawet lomzy.

To zabawne bo nikt z was nie biega szybciej od Przemka za to do komentowania pierwsi :D hahaha

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo