« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 23 września 2018 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szczypiorniści Trójki kontra TS Siemiatycze (wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki od spotkania z TS Siemiatycze rozpoczną rywalizację w rozgrywkach II ligi. Drużyna pod wodzą nowego szkoleniowca Rafała Niećki chce powalczyć o wysoką lokatę w obecnym sezonie i sprawić kibiców dużo satysfakcji.


W nadchodzącym sezonie w drużynie doszło do małych zmian kadrowych. Bardzo istotnym wzmocnieniem zespołu prowadzonego przez grającego trenera Rafała Niećkę będzie z pewnością Michał Deptuła. Bramkostrzelny zawodnik w ubiegłym sezonie występował w barwach ROKiS Radzymin i zaliczył 93 trafienia.

Reklama
- Cieszymy się bardzo z faktu, że Michał Deptuła dołączył do naszego zespołu i będzie walczył z nami o dobre wyniki na drugoligowych parkietach - mówi prezes UMKS Trójka Ostrołęka Robert Wojdyna.

 

W zespole nie brakuje również utalentowanej młodzieży - juniorów i juniorów młodszych, którzy są wychowankami klubu.
- Z pewnością cieszy sytuacja, w której coraz większa grupa młodych piłkarzy ręcznych, naszych wychowanków walczy o miejsce w drużynie seniorów - stwierdza prezes klubu Robert Wojdyna. - Widać, że czynią stałe postępy i pod wodzą trenera Rafała Niećki mogą rozwinąć skrzydła i świadczyć o sile zespołu.Pierwsze spotkanie szczypiornistów ostrołęckiej Trójki z TS Siemiatycze już w sobotni wieczór w hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego.
- Zapraszamy do kibicowania i wspierania piłkarzy ręcznych Trójki Ostrołęka w nowym sezonie II ligi. Wszyscy liczymy na to, że dostarczą dużo emocji, a mecze będą stać na wysokim poziomie - dodaje prezes UMKS Trójka Ostrołęka.

 

UMKS Trójka Ostrołęka - TS Siemiatycze, sobota - 15 września, godz. 17.00. Zapraszamy na mecz! Wstęp wolny.

 

Odsłon: 2277
Komentarzy: 0
10:45, 14.09.2018r.

« Powrót do strony głównej» Powiązane artykuły

Niećko: Przede mną bardzo trudne zadanie, ale...

Niećko: Przede mną bardzo trudne zadanie, ale...

Rafał Niećko zadebiutował w roli szkoleniowca UMKS Trójka Ostrołęka w rozgrywkach II ligi. W pierwszym meczu ostrołęczanie pokonali TS Siemiatycze 23:19, a grający trener gospodarzy miał sporo uwag do postawy kolegów z zespołu na parkiecie. Dlaczego?

Trójka pokonała TS Siemiatycze (zdjęcia, wideo)

Trójka pokonała TS Siemiatycze (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki na inaugurację nowego sezonu rozgrywek II ligi pokonali w meczu przed własną publicznością TS Siemiatycze 23:19. W roli grającego szkoleniowca gospodarzy zadebiutował Rafał Niećko i miał w sobotni wieczór powody do zadowolenia.

Szczypiorniści Trójki z pełnym terminarzem II ligi

Szczypiorniści Trójki z pełnym terminarzem II ligi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki poznali ostateczny podział na grupy w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki rywalizować będą w dywizji północnej z udziałem ośmiu zespołów. Sprawdź, z kim powalczą nasi piłkarze ręczni.

Konfrontacje piłkarzy Trójki na plus (zdjęcia, wideo)

Konfrontacje piłkarzy Trójki na plus (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki zajęli drugą lokatę w XV Memoriale Zbigniewa Majewskiego, którego byli gospodarzami w hali Zespołu Szkół nr 5 przy ulicy Blachnickiego. Podopieczni trenera Rafała Niećki budują formę na nadchodzący sezon rozgrywek II ligi.

XV Memoriał Zbigniewa Majewskiego. Plan gier

XV Memoriał Zbigniewa Majewskiego. Plan gier

Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka i Orlęta Zwoleń będą rywalami ostrołęckiej Trójki w XV Memoriale Zbigniewa Majewskiego. Pierwsze emocje związane z występami zespołu pod wodzą nowego szkoleniowca Rafała Niećki już w sobotę, 1 września w hali przy ulicy Blachnickiego.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo