« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Już po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem będą to Ostrołęckie Mistrzostwa, w których gościem honorowym będzie Mariusz Bartołowicz. Chcesz zmierzyć się z najlepszymi?


W zawodach może wziąć udział każdy. Impreza została zaplanowana na piątek, 28 września na godz. 15.00. Zgłoszenia do zawodów należy dokonać w dniu imprezy do godz. 14.45 przy stoliku prowadzącego mistrzostwa w hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta.

 

Impreza została przewidziana bez podziału na kategorie wagowe i wiekowe. W efekcie dojdzie do rywalizacji w jednej kategorii, a udział w mistrzostwach jest bezpłatny. Gościem honorowym będzie Mariusz Bartołowicz, który jest wielokrotny mistrz i rekordzista w wyciskaniu sztangi i martwym ciągu.

Reklama

 

Każdy zawodnik na próbę będzie miał pięć minut, a przy wyciskaniu jednakowego ciężaru, przy tej samej ilości powtórzeń wygra lżejszy zawodnik. Przy tej samej wadze wygra ten, który pierwszy zaczynał. Przy wyciskaniu stałych ciężarów np. 50 kg, 60 kg, 100 kg wyżej w klasyfikacji będzie lżejszy zawodnik.

 

W zawodach sędzia będzie czuwał nad prawidłowym wykonywaniem elementów technicznych podczas wyciskania sztangi, nie zaliczając prób w przypadku popełnionych błędów m.in. brak kontaktu sztangi z klatką, brak widocznego wyprostowania ramion. Zakończenie próby następuje w przypadku zatrzymania sztangi na klatce piersiowej, zawodnik zakończy próbę, gdy zabraknie siły lub skończył się czas próby.


JBB

Na uczestników Ostrołęckich Mistrzostw organizowanych przez UKS Atleta Ostrołęka czekają nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów imprezy. Zapoznaj się z pełnym regulaminem zawodów.

Odsłon: 6687
Komentarzy: 3
07:45, 15.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Aleksander Waszkiewicz mistrzem Polski (wideo)

Aleksander Waszkiewicz mistrzem Polski (wideo)

Aleksander Waszkiewicz zdobył złoty medal w Tiger Street Workout Poland Championships w Krakowie. Podopieczny UKS Bee Hero Ostrołęka zaprezentował w stolicy Małopolski nieprzeciętne umiejętności i stanął na najwyższym stopniu podium.

Dodatkowa opieka na ostrołęckich orlikach

Dodatkowa opieka na ostrołęckich orlikach

Na wszystkich siedmiu ostrołęckich orlikach przez pierwszy miesiąc wakacji sprawowana będzie dodatkowa opieka nad dziećmi i młodzieżą. Animatorzy będą do dyspozycji w godz. 10.00-14.00 oraz 16.00-22.00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy.

Stadion przy ulicy Witosa zyska nowe oblicze?

Stadion przy ulicy Witosa zyska nowe oblicze?

Na ostatniej sesji rady miasta poruszono temat budowy stadionu miejskiego przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Według prezydenta Łukasza Kulika w ciągu roku ma zostać stworzone boisko naturalne na terenie za sztuczną murawą oraz przebudowana jedna trybuna.

W Rzekuniu powstanie pumptrack (wideo)

W Rzekuniu powstanie pumptrack (wideo)

W Rzekuniu przy drodze powiatowej nr 2550W, w pobliżu granicy z Czarnowcem, powstanie pumptrack. Plac zabaw o specjalnie ukształtowanej falistej nawierzchni przeznaczony będzie dla miłośników wyczynowej jazdy na rowerze, rolkach i deskorolce.

Dominik Kulesza piątym sztangistą w kraju

Dominik Kulesza piątym sztangistą w kraju

W ciechanowskiej hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego odbyły się mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów. Z dobrej strony zaprezentował się Dominik Kulesza, który zajął w kategorii seniorów do 96 kilogramów piąte miejsce, bijąc swoje rekordy życiowe.

» Wasze komentarze

Egon @ 08:01, 15.09.2018r. IP: *.*.163.20

Podobno ma przyjść koleś mały co 240 trzaska...haha ciekawe ile razy był na siłowni. Trzeba wprowadzić pobieranie krwi jak taki pocemon przylezie

Sez @ 08:30, 15.09.2018r. IP: *.*.180.30

Tak pobieranie krwi, moczu i kału!

dor @ 16:22, 17.09.2018r. IP: *.*.74.169

przyjdź sprawdź

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo