« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 17 listopada 2018 r., imieniny Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Już po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem będą to Ostrołęckie Mistrzostwa, w których gościem honorowym będzie Mariusz Bartołowicz. Chcesz zmierzyć się z najlepszymi?


W zawodach może wziąć udział każdy. Impreza została zaplanowana na piątek, 28 września na godz. 15.00. Zgłoszenia do zawodów należy dokonać w dniu imprezy do godz. 14.45 przy stoliku prowadzącego mistrzostwa w hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta.

 

Impreza została przewidziana bez podziału na kategorie wagowe i wiekowe. W efekcie dojdzie do rywalizacji w jednej kategorii, a udział w mistrzostwach jest bezpłatny. Gościem honorowym będzie Mariusz Bartołowicz, który jest wielokrotny mistrz i rekordzista w wyciskaniu sztangi i martwym ciągu.

Reklama

 

Każdy zawodnik na próbę będzie miał pięć minut, a przy wyciskaniu jednakowego ciężaru, przy tej samej ilości powtórzeń wygra lżejszy zawodnik. Przy tej samej wadze wygra ten, który pierwszy zaczynał. Przy wyciskaniu stałych ciężarów np. 50 kg, 60 kg, 100 kg wyżej w klasyfikacji będzie lżejszy zawodnik.

 

W zawodach sędzia będzie czuwał nad prawidłowym wykonywaniem elementów technicznych podczas wyciskania sztangi, nie zaliczając prób w przypadku popełnionych błędów m.in. brak kontaktu sztangi z klatką, brak widocznego wyprostowania ramion. Zakończenie próby następuje w przypadku zatrzymania sztangi na klatce piersiowej, zawodnik zakończy próbę, gdy zabraknie siły lub skończył się czas próby.Na uczestników Ostrołęckich Mistrzostw organizowanych przez UKS Atleta Ostrołęka czekają nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów imprezy. Zapoznaj się z pełnym regulaminem zawodów.

Odsłon: 3699
Komentarzy: 3
07:45, 15.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Maria Pisarek: Dla mnie było to mega przeżycie

Maria Pisarek: Dla mnie było to mega przeżycie

Maria Pisarek to jedna z niezwykłych sportsmenek w naszym regionie, która ciężką pracą dochodzi do znaczących osiągnięć. Na swoim koncie m.in. tytuł wicemistrzyni Polski medalowe lokaty w silnie obsadzonych zawodach i występ w mistrzostwach Europy.

Bee Hero z sukcesami w gimnastyce (wideo)

Bee Hero z sukcesami w gimnastyce (wideo)

Bee Hero Sports Center Ostrołęka z sukcesami startuje w zawodach gimnastycznych i z dumą reprezentuje nasze miasto. Bardzo udanie podopieczni trenera Grzegorza Mulinka zaprezentowali się m.in. podczas zawodów w hali Kieleckiego Uniwersytetu Kieleckiego.

Szachowe batalie z mocną obsadą (zdjęcia, wideo)

Szachowe batalie z mocną obsadą (zdjęcia, wideo)

Jagoda Dzierzgowska z Warszawy okazała się najlepszą szachistą w turnieju przeprowadzonym w Szkole Podstawowej nr 10. Na drugiej lokacie open uplasował się Stanisław Wiszniewski z Łomży, a na trzeciej lokacie uplasowała się Kamila Trzaska z Ostrowi Mazowieckiej.

Szachowe zmagania dla dzieci i młodzieży. Dołącz

Szachowe zmagania dla dzieci i młodzieży. Dołącz

Kolejne turniej szachowy dla dzieci i młodzieży zostanie przeprowadzony w Szkole Podstawowej nr 10 przy ulicy Blachnickiego. Do rywalizacji w zawodach przystąpią zawodniczki i zawodnicy m.in. z Ostrołęki i Łomży. Wciąż można dołączyć do grona uczestników.

Waszkiewicz: Ciężko pracuję na sukcesy (wideo)

Waszkiewicz: Ciężko pracuję na sukcesy (wideo)

Aleksander Waszkiewicz to wielki talent Bee Hero Sports Center. Podopieczny trenera Grzegorza Mulinka z ostatniego Bar Battle, zawodów uważanych za nieoficjalne Mistrzostwa Polski powrócił ze złotym medalem. W stolicy kraju zaprezentował nieprzeciętne umiejętności.

» Wasze komentarze

Egon @ 08:01, 15.09.2018r. IP: *.*.163.20

Podobno ma przyjść koleś mały co 240 trzaska...haha ciekawe ile razy był na siłowni. Trzeba wprowadzić pobieranie krwi jak taki pocemon przylezie

Sez @ 08:30, 15.09.2018r. IP: *.*.180.30

Tak pobieranie krwi, moczu i kału!

dor @ 16:22, 17.09.2018r. IP: *.*.74.169

przyjdź sprawdź

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaBeeHero

Najnowsze wideo