« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 lutego 2019 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Już po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem będą to Ostrołęckie Mistrzostwa, w których gościem honorowym będzie Mariusz Bartołowicz. Chcesz zmierzyć się z najlepszymi?


W zawodach może wziąć udział każdy. Impreza została zaplanowana na piątek, 28 września na godz. 15.00. Zgłoszenia do zawodów należy dokonać w dniu imprezy do godz. 14.45 przy stoliku prowadzącego mistrzostwa w hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta.

 

Impreza została przewidziana bez podziału na kategorie wagowe i wiekowe. W efekcie dojdzie do rywalizacji w jednej kategorii, a udział w mistrzostwach jest bezpłatny. Gościem honorowym będzie Mariusz Bartołowicz, który jest wielokrotny mistrz i rekordzista w wyciskaniu sztangi i martwym ciągu.

Reklama

 

Każdy zawodnik na próbę będzie miał pięć minut, a przy wyciskaniu jednakowego ciężaru, przy tej samej ilości powtórzeń wygra lżejszy zawodnik. Przy tej samej wadze wygra ten, który pierwszy zaczynał. Przy wyciskaniu stałych ciężarów np. 50 kg, 60 kg, 100 kg wyżej w klasyfikacji będzie lżejszy zawodnik.

 

W zawodach sędzia będzie czuwał nad prawidłowym wykonywaniem elementów technicznych podczas wyciskania sztangi, nie zaliczając prób w przypadku popełnionych błędów m.in. brak kontaktu sztangi z klatką, brak widocznego wyprostowania ramion. Zakończenie próby następuje w przypadku zatrzymania sztangi na klatce piersiowej, zawodnik zakończy próbę, gdy zabraknie siły lub skończył się czas próby.


JBB

Na uczestników Ostrołęckich Mistrzostw organizowanych przez UKS Atleta Ostrołęka czekają nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów imprezy. Zapoznaj się z pełnym regulaminem zawodów.

Odsłon: 5672
Komentarzy: 3
07:45, 15.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Stypendia sportowe od prezydenta miasta (zdjęcia)

Stypendia sportowe od prezydenta miasta (zdjęcia)

Reprezentanci sześciu klubów otrzymali stypendia sportowe od Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Najwięcej, bo aż ośmiu stypendystów ma Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin, który 2018 roku zanotował pasmo sukcesów, zdobywając m.in. drużynowo Puchar Polski.

Dotacje na sport: Władze klubów komentują

Dotacje na sport: Władze klubów komentują

We wtorek poznaliśmy rozstrzygnięcia komisji konkursowej, która podzieliła miejski budżet sportowy na 2019 rok. Przedstawiamy opinie na temat podziału przedstawicieli czterech ostrołęckich klubów sportowych: OTS Korona, OTPS Nike, UKS Fight Academy i WOPR-OS.

Nowe imprezy na sportowej mapie Ostrołęki

Nowe imprezy na sportowej mapie Ostrołęki

Kilkadziesiąt imprez sportowych znalazło się na liście projektów, które uzyskały wsparcie miasta w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w 2019 roku w Ostrołęce. Przedstawiamy jak podzielono 100 000 zł z budżetu na sport. 

Miejskie pieniądze na sport podzielone!

Miejskie pieniądze na sport podzielone!

Znamy już wyniki konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w 2019 roku w Ostrołęce. Prezydent Łukasz Kulik zatwierdził propozycję przygotowaną przez komisję konkursową, której przewodniczył wiceprezydent Maciej Kleczkowski.

Srebro i brąz sztangistów UKS Atleta w Siedlcach

Srebro i brąz sztangistów UKS Atleta w Siedlcach

Sztangistki UKS Atleta dzielnie rywalizowały o medale wagowych Otwartych Mistrzostw Powiatu Siedleckiego w Podnoszeniu Ciężarów. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się Julia Kotowska i Nikola Strzelczyk, zdobywając dla naszego miasta dwa medale.

» Wasze komentarze

Egon @ 08:01, 15.09.2018r. IP: *.*.163.20

Podobno ma przyjść koleś mały co 240 trzaska...haha ciekawe ile razy był na siłowni. Trzeba wprowadzić pobieranie krwi jak taki pocemon przylezie

Sez @ 08:30, 15.09.2018r. IP: *.*.180.30

Tak pobieranie krwi, moczu i kału!

dor @ 16:22, 17.09.2018r. IP: *.*.74.169

przyjdź sprawdź

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo