« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Już po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem będą to Ostrołęckie Mistrzostwa, w których gościem honorowym będzie Mariusz Bartołowicz. Chcesz zmierzyć się z najlepszymi?


W zawodach może wziąć udział każdy. Impreza została zaplanowana na piątek, 28 września na godz. 15.00. Zgłoszenia do zawodów należy dokonać w dniu imprezy do godz. 14.45 przy stoliku prowadzącego mistrzostwa w hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta.

 

Impreza została przewidziana bez podziału na kategorie wagowe i wiekowe. W efekcie dojdzie do rywalizacji w jednej kategorii, a udział w mistrzostwach jest bezpłatny. Gościem honorowym będzie Mariusz Bartołowicz, który jest wielokrotny mistrz i rekordzista w wyciskaniu sztangi i martwym ciągu.

Reklama

 

Każdy zawodnik na próbę będzie miał pięć minut, a przy wyciskaniu jednakowego ciężaru, przy tej samej ilości powtórzeń wygra lżejszy zawodnik. Przy tej samej wadze wygra ten, który pierwszy zaczynał. Przy wyciskaniu stałych ciężarów np. 50 kg, 60 kg, 100 kg wyżej w klasyfikacji będzie lżejszy zawodnik.

 

W zawodach sędzia będzie czuwał nad prawidłowym wykonywaniem elementów technicznych podczas wyciskania sztangi, nie zaliczając prób w przypadku popełnionych błędów m.in. brak kontaktu sztangi z klatką, brak widocznego wyprostowania ramion. Zakończenie próby następuje w przypadku zatrzymania sztangi na klatce piersiowej, zawodnik zakończy próbę, gdy zabraknie siły lub skończył się czas próby.Na uczestników Ostrołęckich Mistrzostw organizowanych przez UKS Atleta Ostrołęka czekają nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów imprezy. Zapoznaj się z pełnym regulaminem zawodów.

Odsłon: 9096
Komentarzy: 3
07:45, 15.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Za nami pierwszy weekend po wprowadzeniu stanu epidemicznego z udziałem kibiców na sportowych arenach. Na każdym wydarzeniu będzie mogła być zajęta 1/4 przygotowanych miejsc, które muszą być specjalnie oznaczone. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego.

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zapowiedziała, że już niebawem ruszy nowy program Ministerstwa Sportu z zakresu upowszechniania sportu wśród Polaków. Na Sportowe Wakacje+ ma zostać przeznaczone jeszcze w tym roku 10 mln zł.

» Wasze komentarze

Egon @ 08:01, 15.09.2018r. IP: *.*.163.20

Podobno ma przyjść koleś mały co 240 trzaska...haha ciekawe ile razy był na siłowni. Trzeba wprowadzić pobieranie krwi jak taki pocemon przylezie

Sez @ 08:30, 15.09.2018r. IP: *.*.180.30

Tak pobieranie krwi, moczu i kału!

dor @ 16:22, 17.09.2018r. IP: *.*.74.169

przyjdź sprawdź

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo