« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 17 listopada 2018 r., imieniny Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Moszczyński ze złotem w Nestle Cup Warszawa 2018

Kolejne świetny wynik na swoim koncie zapisał reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Sebastian Moszczyński. W zawodach Nestle Cup Warszawa 2018 zawodnik prowadzony przez trenera Andrzeja Danelskiego wywalczył złoty medal.


Impreza w stolicy kraju na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie była finałem ogólnopolski zawodów dla uczniów biorących udział w programie realizowanym przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. "Lekkoatletyka dla każdego" przyciąga na trening coraz więcej dzieci i młodzieży.

Reklama

 

OKLA Ostrołęka w zawodach reprezentowała piątka zawodników. W kategorii U16 w skoku wzwyż złoty medal z rezultatem 2.00 m wywalczył Sebastian Moszczyński, czwarte miejsce w tej samej konkurencji osiągnął Damian Zakrzewski, skacząc 175 m. Srebrny medal w konkurencji pchnięcia kulą 5 kg wywalczył Adrian Milewski, uzyskując w najlepszej próbie 12.91 m.

 

W kategorii wiekowej U 12 rywalizacja przeprowadzona została drużynowo. Wiktor Laskowski i Igor Łada wywalczyli złote medale w szalecie 8x200 metrów i pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej z uwzględnieniem konkurencji - skok w dal, bieg na 60 metrów, rzut piłką lekarską.


Fight

Już we wtorek, 18 września kolejna okazja do zaprezentowania się lekkoatletów OKLA w Mityngu Konkret Młodzików. Na stadionie miejskim od godz. 15.00 rywalizować będą zawodniczki i zawodnicy z całego regionu. Więcej informacji w materiale Mityng Konkret Młodzików OKLA z mocną obsadą. 

Odsłon: 2296
Komentarzy: 0
07:50, 15.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Biegnij dla Niepodległej z BBL. Dołączycie?

Biegnij dla Niepodległej z BBL. Dołączycie?

Grupa Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do wzięcia udziału w Biegu Niepodległościowym. Do pokonania uczestnicy będą mieli 5 km. Zanim dołączą do rywalizacji na stadionie miejskim przy ulicy Witosa odśpiewają wspólnie hymn, a następnie wyruszą w trasę.

Dąbrowski: Chcę być wciąż na topie w kraju

Dąbrowski: Chcę być wciąż na topie w kraju

Przemysław Dąbrowski kolejny bardzo duży sukces zanotował w PKO Rzeszów Maraton rozgrywanym już po raz szósty. Zawodnik z Rzekunia trasę o długości 42.195 km pokonał w czasie 2:32:07 i uplasował się na najniższym stopniu podium. Kto wygrał?

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaBeeHero

Najnowsze wideo