« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Moszczyński ze złotem w Nestle Cup Warszawa 2018

Kolejne świetny wynik na swoim koncie zapisał reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Sebastian Moszczyński. W zawodach Nestle Cup Warszawa 2018 zawodnik prowadzony przez trenera Andrzeja Danelskiego wywalczył złoty medal.


Impreza w stolicy kraju na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie była finałem ogólnopolski zawodów dla uczniów biorących udział w programie realizowanym przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. "Lekkoatletyka dla każdego" przyciąga na trening coraz więcej dzieci i młodzieży.

Reklama

 

OKLA Ostrołęka w zawodach reprezentowała piątka zawodników. W kategorii U16 w skoku wzwyż złoty medal z rezultatem 2.00 m wywalczył Sebastian Moszczyński, czwarte miejsce w tej samej konkurencji osiągnął Damian Zakrzewski, skacząc 175 m. Srebrny medal w konkurencji pchnięcia kulą 5 kg wywalczył Adrian Milewski, uzyskując w najlepszej próbie 12.91 m.

 

W kategorii wiekowej U 12 rywalizacja przeprowadzona została drużynowo. Wiktor Laskowski i Igor Łada wywalczyli złote medale w szalecie 8x200 metrów i pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej z uwzględnieniem konkurencji - skok w dal, bieg na 60 metrów, rzut piłką lekarską.


JBB

Już we wtorek, 18 września kolejna okazja do zaprezentowania się lekkoatletów OKLA w Mityngu Konkret Młodzików. Na stadionie miejskim od godz. 15.00 rywalizować będą zawodniczki i zawodnicy z całego regionu. Więcej informacji w materiale Mityng Konkret Młodzików OKLA z mocną obsadą. 

Odsłon: 4149
Komentarzy: 0
07:50, 15.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Damian Niedźwiecki z powołaniem do kadry Polski

Damian Niedźwiecki z powołaniem do kadry Polski

Kulomiot Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy U-20. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w dniach 18-21 lipca powalczy o jak najlepszy wynik w szwedzkim Borås.

Martyna Budziłek najlepsza w 'Dywickiej 5-ce'

Martyna Budziłek najlepsza w "Dywickiej 5-ce"

Martyna Budziłek nieustannie imponuje świetną dyspozycją biegową. Tym razem podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego nie miała sobie równych w drugiej edycji biegu pn. "Dywicka 5-ka". Zawodniczka cieszyła się z wygranej na dystansie 4,8 km.

Niedźwiecki z brązem na mistrzostwach Polski

Niedźwiecki z brązem na mistrzostwach Polski

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu trwają lekkoatletyczne mistrzostwa Polski do lat 20. W zawodach z dobrej strony zaprezentował się Damian Niedźwiecki. Kulomiot ustanowił nowy rekord życiowy i zdobył brązowy medal.

Bartosz Pliszka zwycięzcą Rzeźnika Ultra

Bartosz Pliszka zwycięzcą Rzeźnika Ultra

Bartosz Pliszka wygrał w miejscowości Cisna piątą edycję biegu Rzeźnika Ultra. Ostrołęczanin na blisko 148-kilometrowej ekstremalnej trasie w Bieszczadach nie miał sobie równych. Pokonanie dystansu zajęło mu 24 godziny 28 minut i 13 sekund.

Klaudia Baczewska na podium ekstremalnego biegu

Klaudia Baczewska na podium ekstremalnego biegu

Klaudia Baczewska po raz kolejny zapisała na swoim koncie wartościowy wynik. Zawodniczka stowarzyszenia Biegam Bo Lubię Ostrołęka zajęła trzecie miejsce w biegu Rzeźnik Enigma. Ostrołęczanka przebiegła prawie 29 km ekstremalnej trasy w czasie 03:48:52.75.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo