« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 lutego 2019 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Moszczyński ze złotem w Nestle Cup Warszawa 2018

Kolejne świetny wynik na swoim koncie zapisał reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Sebastian Moszczyński. W zawodach Nestle Cup Warszawa 2018 zawodnik prowadzony przez trenera Andrzeja Danelskiego wywalczył złoty medal.


Impreza w stolicy kraju na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie była finałem ogólnopolski zawodów dla uczniów biorących udział w programie realizowanym przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. "Lekkoatletyka dla każdego" przyciąga na trening coraz więcej dzieci i młodzieży.

Reklama

 

OKLA Ostrołęka w zawodach reprezentowała piątka zawodników. W kategorii U16 w skoku wzwyż złoty medal z rezultatem 2.00 m wywalczył Sebastian Moszczyński, czwarte miejsce w tej samej konkurencji osiągnął Damian Zakrzewski, skacząc 175 m. Srebrny medal w konkurencji pchnięcia kulą 5 kg wywalczył Adrian Milewski, uzyskując w najlepszej próbie 12.91 m.

 

W kategorii wiekowej U 12 rywalizacja przeprowadzona została drużynowo. Wiktor Laskowski i Igor Łada wywalczyli złote medale w szalecie 8x200 metrów i pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej z uwzględnieniem konkurencji - skok w dal, bieg na 60 metrów, rzut piłką lekarską.


JBB

Już we wtorek, 18 września kolejna okazja do zaprezentowania się lekkoatletów OKLA w Mityngu Konkret Młodzików. Na stadionie miejskim od godz. 15.00 rywalizować będą zawodniczki i zawodnicy z całego regionu. Więcej informacji w materiale Mityng Konkret Młodzików OKLA z mocną obsadą. 

Odsłon: 3494
Komentarzy: 0
07:50, 15.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia Suchecka ósma na Mistrzostwach Polski

Kornelia Suchecka ósma na Mistrzostwach Polski

Kornelia Suchecka reprezentowała UKS Siódemka Ostrołęka podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów, które w ostatni weekend odbyły się toruńskiej hali Arena. W Toruniu startowali też byli zawodnicy ostrołęckich klubów: Daniel Gadomski i Magdalena Żebrowska. 

HMP w Toruniu: Marta skoczyła na miarę oczekiwań

HMP w Toruniu: Marta skoczyła na miarę oczekiwań

Trzy zawodniczki reprezentowały barwy UKS Siódemka Ostrołęka podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Toruniu. Najlepiej wypadła Marta Łada, która zajęła piąte miejsce w trójskoku. W biegach wystartowały Magdalena Lenkiewicz i Paulina Pilarska.

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

Trójka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Polski U20 w Toruniu. Z zawodów podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego powrócili z mieszanych nastrojach.

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Uczniowie szkół podstawowych z Ostrołęki oraz z powiatu ostrołęckiego i Chorzel wzięli udział w bardzo interesującej wycieczce do Torunia. Celem wyjazdu było propagowanie lekkoatletyki przez naukę i zabawę. Uczniowie kibicowali sportowcom podczas mityngu Copernicus Cup.

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki mają za sobą bardzo pracowity okres podczas zimowych zgrupowań. Podopieczni trenerów Bartosza Witkowskiego i Andrzeja Danelskiego trenowali w Borowicach, Spale i Białymstoku, korzystając z dobrych warunków.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo