« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 17 listopada 2018 r., imieniny Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łomacz: Jesteśmy gotowi do gry całą czternastką

Siatkarze reprezentacji Polski mają na koncie już dwa zwycięstwa odniesione w mistrzostwach świata rozgrywanych w Bułgarii i Włoszech. W gronie podopiecznych trenera Vitala Heynena wyróżniającą postacią jest ostrołęczanin Grzegorz Łomacz.


W pierwszym meczu Biało-czerwoni pokonali Kubę 3:1, w drugim spotkaniu pokonali Portoryko 3:0, a znaczny wkład w zwycięstwo miał ostrołęczanin Grzegorz Łomacz.

Reklama


- Każdy miał okazję do wejścia i poczucia atmosfery mistrzostw. Jesteśmy gotowi całą czternastką do grania w turnieju - mówił po meczu na antenie Polsat Sport Grzegorz Łomacz.

 

Kolejnym przeciwnikiem Biało-czerwonych będzie reprezentacja Finlandii. Podopieczni Vitala Heynena dobrze wspominają poprzednie mecze z drużyną ze Skandynawii i tym razem również będą faworytem.
- Na pewno kolejne mecze będą bardziej wymagające, niż chociażby dzisiejszy - podkreślał po meczu z Portoryko Grzegorz Łomacz. - Będziemy robili wszystko żeby wygrać, nasza koncentracja skupia się już na Finlandii.

 

Spotkanie z Finlandią zostało zaplanowane na sobotę, 15 września na godz. 19.30. W fazie grupowej ostrołęczanie zmierzą się z Iranem (poniedziałek, 17 września, godz. 19.30) i Bułgarią (wtorek, 18 września, godz. 19.40).


Last minute Service

Więcej o Grzegorzu Łomaczu i reprezentacji Polski w naszym serwisie sportowym w dziale Siatkówka.

Odsłon: 2883
Komentarzy: 0
07:55, 15.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz powalczy o IO w Tokio. Z kim zagramy?

Łomacz powalczy o IO w Tokio. Z kim zagramy?

Świetna gra Biało-czerwonych i wywalczenie złotego medalu w mistrzostwach świata rozbudziły apetyty kibiców na kolejne sukcesy. Grzegorza Łomacza i kolegów czekają przyszłoroczne Mistrzostwa Europy i kwalifikacje do kluczowej imprezy - Igrzysk Olimpijskich.

Lucjan Łomacz: Kluczowy był mecz z USA (wideo)

Lucjan Łomacz: Kluczowy był mecz z USA (wideo)

Grzegorz Łomacz zdobył złoty medal, a jego ojciec - Lucjan Łomacz zwraca uwagę na grę Biało-czerwonych od fachowej strony. Uznany w środowisku siatkarskim szkoleniowiec przerwał oglądanie meczu z Francją i... postanowił wyłączyć telewizor.

Łomacz: Moim celem medal IO w Tokio (wideo)

Łomacz: Moim celem medal IO w Tokio (wideo)

Grzegorz Łomacz wywalczył na pakietach w Bułgarii i Włoszech złoty medal mistrzostw świata. W poniedziałkowy poranek zawodnik pojawił się w Ostrołęce i znalazł również czas na rozmowę przed naszymi kamerami mówiąc o kadrze, a także siatkówce w mieście.

Łomacz spotkał się z młodzieżą (zdjęcia, wideo)

Łomacz spotkał się z młodzieżą (zdjęcia, wideo)

Złoty medalista mistrzostw świata w siatkówce Grzegorz Łomacz spotkał się z dziećmi i młodzieżą w Szkole Podstawowej nr 5 przy ulicy Hallera. Ostrołęczanin podczas dwugodzinnego spotkania rozdał setki autografów i odpowiadał na pytania uczniów.

Grzegorz Łomacz spotka się z młodzieżą w SP nr 5

Grzegorz Łomacz spotka się z młodzieżą w SP nr 5

Grzegorz Łomacz wraz z reprezentacją Polski wywalczył złoty medal mistrzostw świata. Ostrołęczanin chce spotkać się z młodzieżą i zaprezentować medal wywalczony na parkietach w Bułgarii i Włoszech. W otwartym spotkaniu udział może wziąć każdy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaBeeHero

Najnowsze wideo