Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

KS CK Troszyn rozbił na Tęczę Ojrzeń

Piłkarze KS CK Troszyn w wyjazdowym spotkaniu siódmej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali wysoko Tęczę Ojrzeń 4:1. To kolejny cenny komplet punktów na koncie podopiecznych trenera Łukasza Bałazego.

Reklama Pierwsza połowa spotkanie dostarczyła kibicom dużo emocji, ale bramki zdobywali jedynie piłkarze z Troszyna, a konkretnie Piotr Kamionowski. Pomocnik KS CK Troszyn pierwsze trafienie zanotował w 37 minucie meczu, a następnie po raz drugi trafił do siatki rywali w doliczonym czasie gry.

Hat-tricka podopieczny trenera Łukasza Bałazego uzupełnił po przerwie. Gospodarzy stać było na kontaktowego gola za sprawą Damiana Wesołowskiego. Czwartego gola dla zespołu z Troszyna dołożył jeszcze Kamil Grochocki i ostatecznie z pewnego zwycięstwa 4:1 cieszyli się piłkarze KS CK.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach ligi okręgowej piłkarze KS CK Troszyn rozegrają przed własną publicznością. Rywalem podopiecznych trenera Łukasza Bałazego będzie Makowianka Maków Mazowiecki. Mecz został zaplanowany w sobotę, 22 października o godz. 11.00.

Tęcza Ojrzeń - KS CK Troszyn 1:4 (0:2)
Bramki: Wesołowski 52. - P. Kamionowski 37. 45.+3. 50., Grochocki 56.

Troszyn: Puścian (10. Kędzierski) - Wargulewski, K. Kamionowski, Grochocki, Dzwonkowski - Kuliś (81. Łabuda), Bałas, Gutowski, P. Kamionowski (88. Łaszczych), Śnietka (80. Kowalczyk) - Kubat (88. Sadurski)

Odsłon: 15723