Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Jantarki rozstrzelały Żbika w Nasielsku

Niezwykle okazałe zwycięstwo zapisały na swoim koncie zawodniczki Jantaru Ostrołęka w wyjazdowej konfrontacji trzeciej kolejki III ligi mazowieckiej. Podopieczne trenerki Beaty Majewskiej rozbiły Żbika Nasielsk aż 11:2, już do przerwy prowadząc 8:0.

Reklama Już w trzeciej minucie meczu gospodynie objęły prowadzenie po samobójczym trafieniu Natalii Zalewskiej. W kolejnych minutach meczu trafienia na koncie ostrołęczanek zapisały Katarzyna Kobus, Ewelina Milewska i Julia Borkowska. W efekcie już po kwadransie gry było 4:0. Kolejne akcje przyniosły następne trafienia na koncie Jantarek. Bramki zdobyły Oliwia Piersa, Dominika Ostrowska, Ewelina Milewska i ponownie jeszcze przed przerwą Dominika Ostrowska.

Po zmianie stron do siatki rywalek trafiły jeszcze Kinga Rosłon i Julia Kupis. Rywalki stać było na odpowiedź i dwa trafienia Natalii Zalewskiej. Ta sama zawodniczka ustaliła wynik meczu strzelając drugą samobójczą bramkę.

Żbik Nasielsk - Jantar Ostrołęka 2:11 (0:8)
Bramki: Zalewska 62. 76. - Zalewski 3.(s), 79.(s), Kobus 6., Milewska 8., Borkowska 10., Piersa 17., Ostrowska 26. 36., Rosłon 42. Kupis. 78.

Jantar: Orzoł - J. Borkowska I, Domian, Duszak, Kobus, Kupis, Lebuda, Milewska, Ostrowska, Pierska, Rosłon