« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 lutego 2020 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cenny triumf Natalii Mazuch (zdjęcia, wideo)

Natalia Mazuch odniosła zwycięstwo w pierwszym w obecnym sezonie turnieju organizowanym przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dla kobiet. W zawodach na kortach ziemnych przy ulicy Hallera do zmagań przystąpiły zawodniczki z kilku miejscowości.


W rywalizacji nie zabrakło zawodniczek z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz Ostrowi Mazowieckiej. W finałowym spotkaniu zwyciężyła Natalia Mazuch z Pupkowizny, która pokonała Agatę Dębek z Ostrowi Mazowieckiej 6:2. Do półfinałów awansowały także Łucja Szabłowska z Ostrołęki i Emilia Pecura z Ostrowi Mazowieckiej.

Reklama

 

Emocjonujących pojedynków nie zabrakło także w rozgrywanym turnieju młodzieżowego, w którym zwyciężyła Agata Dębek w finale pokonując Tymka Wszołka 6:1. W zawodach mini tenisa najlepszy okazał się Borys Michalik, który odniósł w rywalizacji komplet zwycięstw i nie stracił nawet seta. Drugie miejsce wywalczył Szymon Klewicki, a na najniższym stopniu podium uplasowała się Paulina Bieżuńska.

 

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprosiło również do rywalizacji w turnieju dla zawodników +40 lat. W zawodach zwyciężył Mirosław Mazuch, który w finale pokonał Marka Dawidczyka 9:3. W turnieju pocieszenia dla zawodników, którzy odpadli w pierwszej rundzie zwyciężył Tomasz Bednarski pokonując Tomasza Budziszewskiego 7:5.


JBB

Najlepsze zawodniczki i zawodników dekorowali wspólnie prezes OST Rafał Wyrębek oraz członek zarządu Piotr Mrozek. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i materiału filmowego.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa ziemnego dla kobiet organizowany przez OST

 

 

Odsłon: 4927
Komentarzy: 0
10:54, 18.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo