Piąty raz pobiegli przez Przystań (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski z gminy Rzekuń zwyciężył w V Biegu 3P Przełajem Przez Przystań na najbardziej prestiżowym dystansie 10 km w rywalizacji open. Linię mety przekroczył z czasem 38 minut i 30 sekund. Poznaj najlepszych zawodników imprezy.

Reklama Drugi dystans 10 km pokonał Piotr Wiśniewski (Amator Sportu Ostrołęka) z czasem 38 minut i 39 sekund, a trzeci był Bartłomiej Kulawik (Biegam Bo Lubię Ostrołęka) - 40 minut i 24 sekundy. Zacięta walka o zwycięstwo miała miejsce w gronie kobiet, gdzie zwyciężyła Barbara Wojnar (Team Olszewo-Borki) z wynikiem 49:14, przed koleżanką z drużyny Patrycją Niedźwiecką - 50:37 i Gosią Szurnicką (Szura Team) - 50:51.

Na dystansie 5 km najlepsi okazali się Adam Piątkowski (UKS Siódemka Ostrołęka) - 18:49 i Anna Urbaniak (Jednorożec robi co może) - 22:22. Obok zawodów biegowych przeprowadzona został rywalizacja Nordic walking na 5 km. W gronie panów najlepiej spisał się Michał Brodacki (Biegam Bo Lubię Ostrołęka) - 37:26, a w gronie kobiet Aleksandra Budniak (Władysławowo) - 39:30.

Pełne wyniki rywalizacji w V Biegu 3P Przełajem Przez Przystań na stronie protimer.pl.