Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Z sukcesami o "Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

Tancerze z ponad dwudziestu klubów z całej Polski rywalizowali w XXXIV Turnieju o "Złotą Podwiązkę" w hali im. Arkadiusza Gołasia. W zawodach nie zabrakło reprezentantów także dwóch klubów z naszego miasta - Atrii i Fan, którzy stawali na podium rywalizacji.

Złote medale w imprezie wywalczyli Filip Radecki i Klara Radecka w tańcach standardowych w klasie tanecznej D, 12-13 lat. Złote medale w klasie tanecznej C 14-15 lat wywalczyli z kolei Mateusz Wielgoliński i Krystyna Podsiadlik, w tańcach standardowych. Ta sama para dołożyła brąz w tańcach latynoamerykańskich.

W tej samej klasie tanecznej zaprezentowali się Paweł Kosikowski i Zuzanna Kowalska, który uplasowali się na siódmej pozycji. W zawodach zaprezentowali się także Antoni Wawrzyński i Hanna Żebrowska, którzy w klasie tanecznej E 12-13 lat zajęli ósmą lokatę. Wszystkie wymienione pary reprezentowały klub Atria Ostrołęka.

W imprezie z powodzeniem rywalizowali także tancerze Fan Ostrołęka. Wiktor Śliwowski w parze z Angeliną Staszewską wywalczyli brąz w klasie tanecznej D w tańcach latynoamerykańskich, 14-15 lat oraz drugi brąz dołożyli w tańcach standardowych.

Esprit

W klasie tanecznej C powyżej 15 lat Miłosz Dobkowski i Wiktora Szmit zdobyli złoto w tańcach standardowych oraz zajęli szóste miejsce w tańcach latynoamerykańskich w klasie tanecznej B. Kacper Szmit i Zuzanna Wiszowata w klasie tanecznej C powyżej 15 lat zajęli szóste miejsce w tańcach latynoamerykańskich oraz dziewiątą lokatę w klasie tanecznej B w tańcach standardowych. Szczegółowe wyniki rywalizacji w załączniku.