« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Złoto i brąz Marii Pisarek w Diamond Cup 2018

Maria Pisarek wywalczyła dwa medale w międzynarodowych mistrzostwach IFBB Diamond Cup FIWE 2018. Zawodniczka trenuje i rozwija swoją pasję do kulturystyki w Klubie Sportów Sylwetkowych "Kuźnia". Ze stolicy kraju powróciła ze złotym i brązowym medalem.


Zawody, na które przyjechały ekipy z 22 krajów, połączone były z międzynarodowymi targami FIWE - jednymi z największych w Europie związanymi ze sportami sylwetkowymi. To także duże wydarzenie branży fitness&wellness w Polsce, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług.

Reklama

 

Marysia, jako jedna z nielicznych zawodniczek, próbowała rywalizacji w dwóch kategoriach: bikini fitness junior open oraz kategorii seniorek do 166 cm. W kategorii juniorek wywalczyła brąz, zaś w seniorkach zajęła najwyższy stopień podium i zdobyła złoto. Trenerem zawodniczki jest Karol Milewski.

 

18-letnia zawodniczka uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Ostrołęce. Szkołę umiejętnie łączy ze sportem, który jest jej ogromną pasją. Obecnie Marysia jest nie tylko najmłodszą zawodniczką w historii ostrołęckich sportów sylwetkowych, ale też najbardziej utytułowaną.


Esprit

Maria Pisarek wywalczyła sobie także miejsce w kadrze Polski, a to okazja, aby reprezentować kraj również na arenie międzynarodowej. Laury, które zdobyła w niedzielę, 23 września to wspaniałe rozpoczęcie sezonu.

Odsłon: 12338
Komentarzy: 1
09:21, 26.09.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Romson gym @ 14:40, 26.09.2018r. IP: *.*.32.6

gratulacje

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo