Czwartek, 18 października 2018 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

Medalowe lokaty UKS Piątka w Ciechanowie

Bardzo udanie rywalizację w zawodach po wakacyjnej przerwie rozpoczęli reprezentanci UKS Piątka Ostrołęka. W zawodach o Puchar Książąt Mazowieckich w Ciechanowie podopieczne trenera Andrzeja Pyskły wywalczyli pięć medali, w tym dwa z najcenniejszego kruszcu.

Reklama Trzy medale, w tym dwa złote wywalczyła Magda Kowalska, która zajęła pierwsze miejsce na 200 m stylem dowolnym z czasem 2:16.22 (rekord życiowy) oraz złoto na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:10.77 i srebrny medal na 100 m stylem dowolnym. W klasyfikacji generalnej zawodniczek 14-letnich pływaczek Magda zdobyła pierwsze miejsce.

Najmłodsza zawodniczka UKS Piątka Ostrołęka Natalia Skórzewska zdobyła srebrny medal na 100 m stylem klasycznym z czasem 1:42.63 (rekord życiowy) oraz brązowy medal na 100 m stylem grzbietowym z czasem 1:34.50 (rekord życiowy). W klasyfikacji generalnej 10-letnich pływaczek Natalia Skórzewska zdobyła czwarte miejsce.

Last minute Service

Z dobrej strony zaprezentował się Maciej Romanowski zdobywając złoty medal na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:25.14, poprawiając rekord życiowy o ponad cztery sekundy oraz piąte miejsce na 100 m stylem klasycznym i dwunaste miejsce na 100 m stylem dowolnym. W zawodach uczestniczyło ponad 260 zawodników z 24 klubów z całego kraju.