« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 19 lutego 2019 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aleksander Waszkiewicz ze złotem (wideo)

Klub Sportowy Bee Hero Sports Center działa od zaledwie kilku miesięcy, ale może już teraz pochwalić się mistrzem Polski. Mowa o Aleksandrze Waszkiewiczu, który podczas rewelacyjnie zaprezentował się podczas zawodów przeprowadzonych w stolicy kraju.


Podopieczny trenera Grzegorza Mulinka w Mistrzostwach Polski Streetworkout-Kalistenika Bar Battle organizowanych FIVE Fitness Trade Show wywalczył złoty medal w kategorii open.

Reklama
- Jestem dumny z Olo i jego wielkiego sukcesu podczas zmagań z najlepszymi zawodnikami z całego kraju - mówi szkoleniowiec Bee Hero Sports Center Grzegorz Mulinek. - FIVE Fitness Trade Show to jedne z największych targów sportowych w Polsce i Europie. Wielkie gratulacje dla mojego podopiecznego za miesiące ciężkich treningów i realizowania sportowej pasji.

 

Klub Sportowy Bee Hero Sports Center jest nowym na sportowej mapie Ostrołęki, ale zawodnicy trenowali już pod wodzą Grzegorza Mulinka.
- Reprezentowaliśmy nasze miasto jako Academia Gorila przez kilka lat, ale przyszedł czas, aby utworzyć własną markę i rozwijać kolejne sporty - stwierdza główny szkoleniowiec nowego klubu, a zarazem prezes sportowego centrum. - Mam nadzieję, że kolejnych sukcesów nie zabraknie.


Last minute Service

Bee Hero Sports Center ma kolejne startowe plany, a zawodniczki i zawodnicy mogą rozwijać swoją pasję podczas serii zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzieci w klubie, chętnie trenują gimnastykę sportową i breakdance, młodzież i dorośli streetworkout-kalistenikę, cross trening, kettlebell, fitness, sztangi, zdrowy kręgosłup i salsę oraz sztuki walki muaythai (boks tajski) i MMA.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego i wyboru zajęć, w których chcecie wziąć udział. W komentarzu pod artykułem prosimy wpisać "Chcę trenować ..." i prosimy o podanie zajęć oraz imienia i maila do kontaktu z redakcją. Wśród wszystkich chętnych wylosujemy pięć karnetów na bezpłatne zajęcia w Bee Hero Sports Center.

 

Odsłon: 7862
Komentarzy: 7
08:39, 13.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Stypendia sportowe od prezydenta miasta (zdjęcia)

Stypendia sportowe od prezydenta miasta (zdjęcia)

Reprezentanci sześciu klubów otrzymali stypendia sportowe od Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Najwięcej, bo aż ośmiu stypendystów ma Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin, który 2018 roku zanotował pasmo sukcesów, zdobywając m.in. drużynowo Puchar Polski.

Dotacje na sport: Władze klubów komentują

Dotacje na sport: Władze klubów komentują

We wtorek poznaliśmy rozstrzygnięcia komisji konkursowej, która podzieliła miejski budżet sportowy na 2019 rok. Przedstawiamy opinie na temat podziału przedstawicieli czterech ostrołęckich klubów sportowych: OTS Korona, OTPS Nike, UKS Fight Academy i WOPR-OS.

Nowe imprezy na sportowej mapie Ostrołęki

Nowe imprezy na sportowej mapie Ostrołęki

Kilkadziesiąt imprez sportowych znalazło się na liście projektów, które uzyskały wsparcie miasta w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w 2019 roku w Ostrołęce. Przedstawiamy jak podzielono 100 000 zł z budżetu na sport. 

Miejskie pieniądze na sport podzielone!

Miejskie pieniądze na sport podzielone!

Znamy już wyniki konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w 2019 roku w Ostrołęce. Prezydent Łukasz Kulik zatwierdził propozycję przygotowaną przez komisję konkursową, której przewodniczył wiceprezydent Maciej Kleczkowski.

Srebro i brąz sztangistów UKS Atleta w Siedlcach

Srebro i brąz sztangistów UKS Atleta w Siedlcach

Sztangistki UKS Atleta dzielnie rywalizowały o medale wagowych Otwartych Mistrzostw Powiatu Siedleckiego w Podnoszeniu Ciężarów. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się Julia Kotowska i Nikola Strzelczyk, zdobywając dla naszego miasta dwa medale.

» Wasze komentarze

Er @ 12:18, 13.10.2018r. IP: *.*.35.175

Czy jest tam tak samo jak była Gorilla czy inaczej ?

Alan @ 12:41, 13.10.2018r. IP: *.*.158.83

Chcę trenować Gimnastykę.

Blazej @ 13:36, 13.10.2018r. IP: *

Chce trenowac sporty walki Mma.

Aktywny @ 17:57, 13.10.2018r. IP: *.*.5.255

Jest nawet lepiej!

Strejt Workout @ 20:53, 13.10.2018r. IP: *.*.128.250

Hahah....Tak. Podopieczny Olka.
Olek doszedł do tego sam. Do perfekcji !!

Pozdro Olo.

Adam @ 12:18, 14.10.2018r. IP: *.*.157.90

Gratulacje, świetny filmik, trzeba będzie tam zajrzeć :)

Brawo @ 07:49, 18.10.2018r. IP: *.*.125.168

Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo