« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 18 października 2018 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aleksander Waszkiewicz ze złotem (wideo)

Klub Sportowy Bee Hero Sports Center działa od zaledwie kilku miesięcy, ale może już teraz pochwalić się mistrzem Polski. Mowa o Aleksandrze Waszkiewiczu, który podczas rewelacyjnie zaprezentował się podczas zawodów przeprowadzonych w stolicy kraju.


Podopieczny trenera Grzegorza Mulinka w Mistrzostwach Polski Streetworkout-Kalistenika Bar Battle organizowanych FIVE Fitness Trade Show wywalczył złoty medal w kategorii open.

Reklama
- Jestem dumny z Olo i jego wielkiego sukcesu podczas zmagań z najlepszymi zawodnikami z całego kraju - mówi szkoleniowiec Bee Hero Sports Center Grzegorz Mulinek. - FIVE Fitness Trade Show to jedne z największych targów sportowych w Polsce i Europie. Wielkie gratulacje dla mojego podopiecznego za miesiące ciężkich treningów i realizowania sportowej pasji.

 

Klub Sportowy Bee Hero Sports Center jest nowym na sportowej mapie Ostrołęki, ale zawodnicy trenowali już pod wodzą Grzegorza Mulinka.
- Reprezentowaliśmy nasze miasto jako Academia Gorila przez kilka lat, ale przyszedł czas, aby utworzyć własną markę i rozwijać kolejne sporty - stwierdza główny szkoleniowiec nowego klubu, a zarazem prezes sportowego centrum. - Mam nadzieję, że kolejnych sukcesów nie zabraknie.


Esprit

Bee Hero Sports Center ma kolejne startowe plany, a zawodniczki i zawodnicy mogą rozwijać swoją pasję podczas serii zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzieci w klubie, chętnie trenują gimnastykę sportową i breakdance, młodzież i dorośli streetworkout-kalistenikę, cross trening, kettlebell, fitness, sztangi, zdrowy kręgosłup i salsę oraz sztuki walki muaythai (boks tajski) i MMA.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego i wyboru zajęć, w których chcecie wziąć udział. W komentarzu pod artykułem prosimy wpisać "Chcę trenować ..." i prosimy o podanie zajęć oraz imienia i maila do kontaktu z redakcją. Wśród wszystkich chętnych wylosujemy pięć karnetów na bezpłatne zajęcia w Bee Hero Sports Center.

 

Odsłon: 3657
Komentarzy: 7
08:39, 13.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szachowe batalie dla Tadrzaka (zdjęcia, wideo)

Szachowe batalie dla Tadrzaka (zdjęcia, wideo)

Zwycięstwem Wojciecha Tadarzaka zakończył się Turniej Szachowy z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Do udziału w zawodach dzieci i młodzież zaprosił nauczyciel SP nr 10 i propagator gry w szachy Tadeusz Nalewajk. Chętnych do rywalizacji nie brakowało.

Szurnicki wycisnął 230 kg! (zdjęcia, wideo)

Szurnicki wycisnął 230 kg! (zdjęcia, wideo)

Już po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Atleta zaprosił do rywalizacji w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem w obecności wielokrotnego mistrza kraju Mariusza Bartołowicza zostały przeprowadzone mistrzostwa Ostrołęki pełne rekordów.

Złoto i brąz Marii Pisarek w Diamond Cup 2018

Złoto i brąz Marii Pisarek w Diamond Cup 2018

Maria Pisarek wywalczyła dwa medale w międzynarodowych mistrzostwach IFBB Diamond Cup FIWE 2018. Zawodniczka trenuje i rozwija swoją pasję do kulturystyki w Klubie Sportów Sylwetkowych "Kuźnia". Ze stolicy kraju powróciła ze złotym i brązowym medalem.

Najpierw boisko, potem tartan (zdjęcia, wideo)

Najpierw boisko, potem tartan (zdjęcia, wideo)

Nowe boisko z trawiastą nawierzchnią powstaje w Łysych przy ulicy Szkolnej. Gmina pozyskała zewnętrzne dofinansowanie w kwocie 100.000 złotych. W drugim etapie planuje wybudowanie tartanowej bieżni, aby obiekt mógł być w pełni funkcjonalny dla młodzieży.

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi. Chcesz dołączyć?

Już po raz czwarty Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka zaprasza do rywalizacji w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Tym razem będą to Ostrołęckie Mistrzostwa, w których gościem honorowym będzie Mariusz Bartołowicz. Chcesz zmierzyć się z najlepszymi?

» Wasze komentarze

Er @ 12:18, 13.10.2018r. IP: *.*.35.175

Czy jest tam tak samo jak była Gorilla czy inaczej ?

Alan @ 12:41, 13.10.2018r. IP: *.*.158.83

Chcę trenować Gimnastykę.

Blazej @ 13:36, 13.10.2018r. IP: *

Chce trenowac sporty walki Mma.

Aktywny @ 17:57, 13.10.2018r. IP: *.*.5.255

Jest nawet lepiej!

Strejt Workout @ 20:53, 13.10.2018r. IP: *.*.128.250

Hahah....Tak. Podopieczny Olka.
Olek doszedł do tego sam. Do perfekcji !!

Pozdro Olo.

Adam @ 12:18, 14.10.2018r. IP: *.*.157.90

Gratulacje, świetny filmik, trzeba będzie tam zajrzeć :)

Brawo @ 07:49, 18.10.2018r. IP: *.*.125.168

Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Fight Academy

BeeHero

Najnowsze wideo