« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 grudnia 2018 r., imieniny Gabrieli, Dariusza, Urbana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aleksander Waszkiewicz ze złotem (wideo)

Klub Sportowy Bee Hero Sports Center działa od zaledwie kilku miesięcy, ale może już teraz pochwalić się mistrzem Polski. Mowa o Aleksandrze Waszkiewiczu, który podczas rewelacyjnie zaprezentował się podczas zawodów przeprowadzonych w stolicy kraju.


Podopieczny trenera Grzegorza Mulinka w Mistrzostwach Polski Streetworkout-Kalistenika Bar Battle organizowanych FIVE Fitness Trade Show wywalczył złoty medal w kategorii open.

Reklama
- Jestem dumny z Olo i jego wielkiego sukcesu podczas zmagań z najlepszymi zawodnikami z całego kraju - mówi szkoleniowiec Bee Hero Sports Center Grzegorz Mulinek. - FIVE Fitness Trade Show to jedne z największych targów sportowych w Polsce i Europie. Wielkie gratulacje dla mojego podopiecznego za miesiące ciężkich treningów i realizowania sportowej pasji.

 

Klub Sportowy Bee Hero Sports Center jest nowym na sportowej mapie Ostrołęki, ale zawodnicy trenowali już pod wodzą Grzegorza Mulinka.
- Reprezentowaliśmy nasze miasto jako Academia Gorila przez kilka lat, ale przyszedł czas, aby utworzyć własną markę i rozwijać kolejne sporty - stwierdza główny szkoleniowiec nowego klubu, a zarazem prezes sportowego centrum. - Mam nadzieję, że kolejnych sukcesów nie zabraknie.


Foton

Bee Hero Sports Center ma kolejne startowe plany, a zawodniczki i zawodnicy mogą rozwijać swoją pasję podczas serii zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzieci w klubie, chętnie trenują gimnastykę sportową i breakdance, młodzież i dorośli streetworkout-kalistenikę, cross trening, kettlebell, fitness, sztangi, zdrowy kręgosłup i salsę oraz sztuki walki muaythai (boks tajski) i MMA.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego i wyboru zajęć, w których chcecie wziąć udział. W komentarzu pod artykułem prosimy wpisać "Chcę trenować ..." i prosimy o podanie zajęć oraz imienia i maila do kontaktu z redakcją. Wśród wszystkich chętnych wylosujemy pięć karnetów na bezpłatne zajęcia w Bee Hero Sports Center.

 

Odsłon: 6288
Komentarzy: 7
08:39, 13.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Finał Polskiej Ligi Wraków (zdjęcia, wideo)

Finał Polskiej Ligi Wraków (zdjęcia, wideo)

Finał Polskiej Ligi Wraków został przeprowadzony na torze w Piątnicy. Zawodnicy rywalizowali ponownie w dwóch kategoriach, a pełen błota tor był sporym utrudnieniem w kolejnych wyścigach. Mikołajkowy Wrak Race cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców.

Rekordowe dźwiganie UKS Atleta w Siedlcach

Rekordowe dźwiganie UKS Atleta w Siedlcach

Reprezentanci UKS Atleta Ostrołęka mają na swoim koncie kolejny udany start. Podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego wzięli udział w Drużynowych Mistrzostwach Mazowsza. Zawody w podnoszeniu ciężarów zostały przeprowadzone w trzech kategoriach.

Weterani UKS Atleta rywalizowali w Trzciance

Weterani UKS Atleta rywalizowali w Trzciance

Reprezentanci UKS Atleta Ostrołęka rywalizowali w Trzciance w Międzynarodowym Pucharze Polski Masters. W zmaganiach zaprezentowali się zawodnicy z całego kraju, a ostrołęcki klub reprezentowali z powodzeniem Justyna Niedźwiecka i Karol Janczewski.

V Szach-mat dla Szeligowskiego (zdjęcia, wideo)

V Szach-mat dla Szeligowskiego (zdjęcia, wideo)

Już po raz piąty szachiści z całego regionu rywalizowali w turnieju Szach-mat w Goworowie. W rywalizacji najlepszy okazał się Paweł Szeligowski z Łomży, który odniósł pięć zwycięstw i zanotował dwa remisy. Drugą lokatę zajął Kacper Rydel z Wąsewa.

Wyścigi wraków opanują Kurpie (zdjęcia, wideo)

Wyścigi wraków opanują Kurpie (zdjęcia, wideo)

Wyścigi wraków na Kurpiach zagościły po raz pierwszy i zanosi się na to, że zagoszczą na dłużej. Po bardzo udanych imprezach w Dawii i Wykrocie, swój akces dołączenia do serii zawodów zgłosiła także gmina Kadzidło. Teren pod imprezę został już zaakceptowany.

» Wasze komentarze

Er @ 12:18, 13.10.2018r. IP: *.*.35.175

Czy jest tam tak samo jak była Gorilla czy inaczej ?

Alan @ 12:41, 13.10.2018r. IP: *.*.158.83

Chcę trenować Gimnastykę.

Blazej @ 13:36, 13.10.2018r. IP: *

Chce trenowac sporty walki Mma.

Aktywny @ 17:57, 13.10.2018r. IP: *.*.5.255

Jest nawet lepiej!

Strejt Workout @ 20:53, 13.10.2018r. IP: *.*.128.250

Hahah....Tak. Podopieczny Olka.
Olek doszedł do tego sam. Do perfekcji !!

Pozdro Olo.

Adam @ 12:18, 14.10.2018r. IP: *.*.157.90

Gratulacje, świetny filmik, trzeba będzie tam zajrzeć :)

Brawo @ 07:49, 18.10.2018r. IP: *.*.125.168

Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo