« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aleksander Waszkiewicz ze złotem (wideo)

Klub Sportowy Bee Hero Sports Center działa od zaledwie kilku miesięcy, ale może już teraz pochwalić się mistrzem Polski. Mowa o Aleksandrze Waszkiewiczu, który podczas rewelacyjnie zaprezentował się podczas zawodów przeprowadzonych w stolicy kraju.


Podopieczny trenera Grzegorza Mulinka w Mistrzostwach Polski Streetworkout-Kalistenika Bar Battle organizowanych FIVE Fitness Trade Show wywalczył złoty medal w kategorii open.

Reklama
- Jestem dumny z Olo i jego wielkiego sukcesu podczas zmagań z najlepszymi zawodnikami z całego kraju - mówi szkoleniowiec Bee Hero Sports Center Grzegorz Mulinek. - FIVE Fitness Trade Show to jedne z największych targów sportowych w Polsce i Europie. Wielkie gratulacje dla mojego podopiecznego za miesiące ciężkich treningów i realizowania sportowej pasji.

 

Klub Sportowy Bee Hero Sports Center jest nowym na sportowej mapie Ostrołęki, ale zawodnicy trenowali już pod wodzą Grzegorza Mulinka.
- Reprezentowaliśmy nasze miasto jako Academia Gorila przez kilka lat, ale przyszedł czas, aby utworzyć własną markę i rozwijać kolejne sporty - stwierdza główny szkoleniowiec nowego klubu, a zarazem prezes sportowego centrum. - Mam nadzieję, że kolejnych sukcesów nie zabraknie.


Esprit

Bee Hero Sports Center ma kolejne startowe plany, a zawodniczki i zawodnicy mogą rozwijać swoją pasję podczas serii zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzieci w klubie, chętnie trenują gimnastykę sportową i breakdance, młodzież i dorośli streetworkout-kalistenikę, cross trening, kettlebell, fitness, sztangi, zdrowy kręgosłup i salsę oraz sztuki walki muaythai (boks tajski) i MMA.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego i wyboru zajęć, w których chcecie wziąć udział. W komentarzu pod artykułem prosimy wpisać "Chcę trenować ..." i prosimy o podanie zajęć oraz imienia i maila do kontaktu z redakcją. Wśród wszystkich chętnych wylosujemy pięć karnetów na bezpłatne zajęcia w Bee Hero Sports Center.

 

Odsłon: 13227
Komentarzy: 7
08:39, 13.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Er @ 12:18, 13.10.2018r. IP: *.*.35.175

Czy jest tam tak samo jak była Gorilla czy inaczej ?

Alan @ 12:41, 13.10.2018r. IP: *.*.158.83

Chcę trenować Gimnastykę.

Blazej @ 13:36, 13.10.2018r. IP: *

Chce trenowac sporty walki Mma.

Aktywny @ 17:57, 13.10.2018r. IP: *.*.5.255

Jest nawet lepiej!

Strejt Workout @ 20:53, 13.10.2018r. IP: *.*.128.250

Hahah....Tak. Podopieczny Olka.
Olek doszedł do tego sam. Do perfekcji !!

Pozdro Olo.

Adam @ 12:18, 14.10.2018r. IP: *.*.157.90

Gratulacje, świetny filmik, trzeba będzie tam zajrzeć :)

Brawo @ 07:49, 18.10.2018r. IP: *.*.125.168

Brawo

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo