« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Molchanov gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Znakomity trener Andrei Molchanov poprowadził seminarium szkoleniowe w UKS Fight Academy. W zajęciach wzięli udział głównie podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka, ale również zaproszeni goście z kilku klubów z naszego regionu.


Białorusin poprowadził dwa bloki szkoleniowe dla zawodników średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Andrei Molchanov jako zawodnik aż dziewięciokrotnie był mistrzem świata Muay Thai najbardziej liczących się federacji: WAKO, IAMTF, WMF, IFMA (1999, 2000, 2001, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007).

Reklama

 

Obecnie jest trenerem sportowym, który łączy K1, MMA, Muay Thai i Boxing podczas swoich treningów. Jest znany ze swoich wyjątkowych technik treningu, także pomagając i zachęcając do odkrywania osobistych zdolności, przezwyciężania własnych lęków i przezwyciężania codziennych problemów. Przez lata szkolił wielu sportowców, a także celebrytów.

 

Po sukcesy prowadził m.in. Maciej Miszkina, Pawła Nastulę, Jana Błachowicza, Piotra Strusa, czy też Marcina Michalika-Lipkę. Teraz swoje cenne uwagi mógł przekazać podczas zajęć Karolowi Łasiewickiemu, Aleksemu Zienkiewiczowi, czy też Mariuszowi Piersie. To właśnie tych zawodników, a także Piotra Golona obejrzymy w akcji już 27 października podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce.


JBB

- Z pewnością dla naszych zawodników wizyta kolejnego świetnego szkoleniowca, to bardzo cenne doświadczenie, które powinno zaprocentować w kolejnych walkach - podkreśla szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Przed nami ostatnie dni przygotowań do imprezy, na którą zapraszamy do hali im. Arkadiusza Gołasia.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiału filmowego. Rozmowa z Andeiem Molchanovem w środowej odsłonie naszego serwisu sportowego. Po aktualne informacje zapraszamy do działu Sporty walki.

 

Zobacz zdjęcia:
Andrei Molchanov gościem UKS Fight Academy

 

Odsłon: 5057
Komentarzy: 0
08:52, 16.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo