« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ludwiczak: Czeka nas bardzo duże wyzwanie (wideo)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka rewelacyjnie prezentują się w obecnym sezonie w kolejnych imprezach. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka chcą teraz stworzyć dobre widowisko podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów i gwarantują duże emocje.


- Wcześniejsze edycje Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów odbywały się w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach w formie skromnej ligi, później były większe gale w Lelisie. Dostawaliśmy wiele pytań, dlaczego nie zrobimy większej imprezy w Ostrołęce, dlatego tym razem hala im. Arkadiusza Gołasia, w sobotę, 27 października, duży obiekt, duża impreza, także zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie - mówi szkoleniowiec, a zarazem prezes UKS Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak.

Reklama

 

Walka wieczoru będzie starcie Karola Łasiewickiego (Fight Academy Ostrołęka) z Łukaszem Bartnikiem (Fight Gym Lublin). W ostatniej walce o pas Ziemi Kurpiowskiej podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka pokonał Daniela Bralewski i zanotował kolejny sukces w karierze.
- Przeciwnik Karola Łasiewickiego to bardzo utytułowany zawodnik - mówi trener Arkadiusz Ludwiczak. - Ma ponad czterdzieści walk na koncie, zawodowy debiut w organizacji DSF Kickboxing Challenge. Mocny, solidny zawodnik, myślę, że to będzie trudne zadanie dla Karola i na pewno nie będzie to łatwa walka.

 

Podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zaprezentuje się sześciu zawodników Fight Academy Ostrołęka. Wcześniej dziewięciu młodych i utalentowanych podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka rywalizować będzie w ligowej odsłonie Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, która została zaplanowana na godz. 11.00. Wieczorne walki zostały przewidziane na godz. 19.00.Cała rozmowa z Arkadiuszem Ludwiczakiem oraz jego podopiecznymi - Karolem Łasiewickim i Mariuszem Piersą w materiale filmowym.

Odsłon: 7882
Komentarzy: 5
08:55, 18.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

» Wasze komentarze

fajfter @ 15:08, 18.10.2018r. IP: *.*.7.200

Marian to się musiał nieźle powstrzymywać przed śmiechem :) Pozdro

Wujek dobra rada @ 19:23, 18.10.2018r. IP: *.*.69.147

Panie redaktorzuuuu... a może by tak zamiast sobie, to dać gościom dobry mikrofon. No amatorka z pana strony straszna. Jak zawsze.

Super @ 19:49, 18.10.2018r. IP: *.*.31.137

Trzymam kciuki Panowie za kolejną dobrą galę, taką jak w Lelisie.

Humbert @ 20:16, 18.10.2018r. IP: *.*.0.186

No fajter masz rację

rt @ 10:42, 19.10.2018r. IP: *.*.49.202

nic nie słychać

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo