« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łasiewicki: Liczę na wsparcie kibiców (wideo)

Walka reprezentanta Fight Academy Ostrołęka Karola Łasiewickiego z Łukaszem Bartnikiem z Fight Gym Lublin będzie walka wieczoru podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w hali im. Arkadiusza Gołasia. Na kibiców czeka starcie gigantów w formule K1.


Walka zostanie przeprowadzona w kategorii wagowej -92 kg, a obaj zawodnicy są bardzo dobrze przygotowani do pojedynku i pewni swoje. Karol Łasiewicki mający na swoim tytuł mistrza świata jest dużym wyzwaniem dla kolejnych rywali, którzy postanowią stanąć z nim w szranki.

Reklama

 

- Nie interesuje się swoim rywalem, bo od tego jest trener, który ogląda walki przeciwnika i analizuje - mówi Karol Łasiewicki. - Skupiam się na tym, aby być przygotowanym na sto procent do tego pojedynku, dać z siebie sto procent i zadowolić kibiców, którzy przyjdą wspierać mnie podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Liczę na to, że fanów sportów walki w sobotni wieczór, 27 października nie zabraknie.

 

Dla Karola Łasiewickiego sezon 2018 jest wyjątkowym w karierze. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka stoczył kilka bardzo dobrych walk, notując m.in. zwycięstwo na zawodowym ringu. Podczas Gali Sportów Walki Tae w Sulejówku reprezentant Fight Academy Ostrołęka pokonał Jacka Gacia z Uniqa Warszawa i zdobył pas mistrza Polski federacji "World Amatour K1 Federation" WAK1F. Dla zawodnika z Sypniewa był to udany debiut, który zrodził kolejne propozycji mistrzowskich walk.Jeszcze przed wakacjami Karol Łasiewicki zapisał na swoim koncie kolejny sukces, tym razem w zawodach Pucharu Polski. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka wywalczył srebrny medal, który w klubie wzbudził duży niedosyt. Mimo świetnej postawy zdaniem sędziów przegrał z Mateuszem Kopeciem z Paco Team Katowice.

 

Bardzo dużym sukcesem Karola Łasiewickiego było również zdobycie pasa "Ziemi Kurpiowskiej" podczas październikowej Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie, gdzie pokonał Daniela Bralewskiego z Gimnazjon Apin Wyszków. Tuż po walce zawodnik Fight Academy rozpoczął przygotowania do walki podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce.

 

Obejrzyj walkę Karola Łasiewickiego (Fight Academy Ostrołęka) z Cezarym Sekleckim (Akademia Mieszanych Sztuk Walki)

Odsłon: 6169
Komentarzy: 1
12:10, 19.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

To już dziesiąta odsłona KnockOut Boxing Night i trzecia, która zostanie przeprowadzona w hali sportowej w Łomży. Do ringu wraca Artur Szpilka, ale ostrołęczan najbardziej interesuje kolejny pojedynek niepokonanego Przemysława Zyśka.

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

» Wasze komentarze

Boyka @ 20:30, 20.10.2018r. IP: *

Karola pokonać to jak trafić 6 w toto lotka.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo