« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowe lokaty karateków MKKK Shinkyokushin

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci MKKK Shinkyokushin podczas zawodów w Końskich i Białymstoku, zdobywając dla klubu kolejne trofea. W pierwszym starcie w ogólnopolskim turnieju w Końskich ostrołęccy karatecy wywalczyli trzy medale.


Złoto zdobyła Katarzyna Lisiewska, srebro Olga Boruch, a brąz Iza Piskorek, która z powodu kontuzji musiała zrezygnować z walki o finał. W turnieju wzięło 320 zawodników z 31 ośrodków z całej Polski. Ambitnie o awans do strefy medalowej walczyli także: Iga Kłos, Marcel Sobiech, Maria Lisiewska, Maksymilian Żebrowski, Gabriel Puławski i Marcin Nalewajk.

Reklama

 

W kolejnym starcie karatecy MKKK Shinkyokushin zaprezentowali się w Białymstoku, gdzie ogólnopolski turniej zorganizował shihan Piotr Sawicki. Do rywalizacji przystąpiło 150 zawodników z piętnastu ośrodków z całej Polski. Karatecy MKKK Shinkyokushin wywalczyli pierwsze miejsce drużynowo, a Oliwia Sobiech została uznana najlepszą zawodniczką całego turnieju.

 

Złote medale wywalczyli Jan Konarzewski, Maksymilian Żebrowski, Zuzanna Grzegorczyk, Iza Piskorek, Oliwia Sobiech, Natalia Nalewajk i Grzegorz Dębowski. Srebrne medale zdobyli Alicja Nalewajk i Mariusz Załęski. Na najniższym stopniu podium stanęła Maria Lisiewska, Gabriel Puławski, Marcin Nalewajk, Olga Boruch, Gabriela Nicewicz i Kinga Kot.W strefie medalowej zabrakło miejsca dla Katarzyny Lisiewskiej, Aleksandry Perzan i Nazara Makara. W obu imprezach opiekunami młodych karateków byli sensei Artur Prusiński, Kinga Przybyłek i Wojciech Domański.

Odsłon: 3851
Komentarzy: 2
09:39, 21.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Ja @ 05:47, 23.10.2018r. IP: *.*.49.248

Wielkie brawa dla zawodników i Artura

@ @ 08:13, 23.10.2018r. IP: *.*.16.245

Super ekipa. Brawo dla zwycięzców

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo