« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowe lokaty karateków MKKK Shinkyokushin

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci MKKK Shinkyokushin podczas zawodów w Końskich i Białymstoku, zdobywając dla klubu kolejne trofea. W pierwszym starcie w ogólnopolskim turnieju w Końskich ostrołęccy karatecy wywalczyli trzy medale.


Złoto zdobyła Katarzyna Lisiewska, srebro Olga Boruch, a brąz Iza Piskorek, która z powodu kontuzji musiała zrezygnować z walki o finał. W turnieju wzięło 320 zawodników z 31 ośrodków z całej Polski. Ambitnie o awans do strefy medalowej walczyli także: Iga Kłos, Marcel Sobiech, Maria Lisiewska, Maksymilian Żebrowski, Gabriel Puławski i Marcin Nalewajk.

Reklama

 

W kolejnym starcie karatecy MKKK Shinkyokushin zaprezentowali się w Białymstoku, gdzie ogólnopolski turniej zorganizował shihan Piotr Sawicki. Do rywalizacji przystąpiło 150 zawodników z piętnastu ośrodków z całej Polski. Karatecy MKKK Shinkyokushin wywalczyli pierwsze miejsce drużynowo, a Oliwia Sobiech została uznana najlepszą zawodniczką całego turnieju.

 

Złote medale wywalczyli Jan Konarzewski, Maksymilian Żebrowski, Zuzanna Grzegorczyk, Iza Piskorek, Oliwia Sobiech, Natalia Nalewajk i Grzegorz Dębowski. Srebrne medale zdobyli Alicja Nalewajk i Mariusz Załęski. Na najniższym stopniu podium stanęła Maria Lisiewska, Gabriel Puławski, Marcin Nalewajk, Olga Boruch, Gabriela Nicewicz i Kinga Kot.


JBB

W strefie medalowej zabrakło miejsca dla Katarzyny Lisiewskiej, Aleksandry Perzan i Nazara Makara. W obu imprezach opiekunami młodych karateków byli sensei Artur Prusiński, Kinga Przybyłek i Wojciech Domański.

Odsłon: 4250
Komentarzy: 2
09:39, 21.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W rywalizacji w formule junior w kat. 61 kg wziął udział Jakub Gnatkowski. Podopieczny Rafała Gnatkowskiego walczył w gronie ponad 20 zawodników. Stoczył dwa pojedynki. Zawodnik Predator MMA Myszyniec zebrał cenną lekcję

 

Żarnoch wygrał w debiucie

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

 

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

» Wasze komentarze

Ja @ 05:47, 23.10.2018r. IP: *.*.49.248

Wielkie brawa dla zawodników i Artura

@ @ 08:13, 23.10.2018r. IP: *.*.16.245

Super ekipa. Brawo dla zwycięzców

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo